Get Adobe Flash player
Ivan_

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme

Recommended Posts

13 hours ago, SpiRo said:

No Mercy - http://www.imdb.com/title/tt1662557/

Tek sad sam ga pogledao. Bas dobar film, malo duzi ali odlican. 

Neces naci korejski film da je kraci od 2h to budi siguran, pitanje je samo da li ce biti 20 ili 50 minuta preko. 

Inace ako gotivis njihove filmove pogledaj the yellow sea ili dirty carneval

52 minutes ago, FATA said:

Neces naci korejski film da je kraci od 2h to budi siguran, pitanje je samo da li ce biti 20 ili 50 minuta preko. 

Inace ako gotivis njihove filmove pogledaj the yellow sea ili dirty carneval

Da da to sam provalio, mnogo vole da naprave 2h film ^^

Vec duze vreme sam planirao i skoro sam poceo da gledam korejske filmove redom, imam zapisana i ta dva filma.  Tako sta god da neko preporuci ubacim u listu, imam ih jedno 60ak za pogledati.. 

Beyond the Black Rainbow (2010)

Iako je trejler ok, i prvih 5 minuta filma, mogu reći da je film jedan od najgorih koje sam u životu odgledao. GOVNO.

Više kao vežba nekog studenta nego film, radnje skoro da nema, sve je jako jako sporo (što ne mora biti loše samo po sebi), ali baš baš đubre.

neko je ishejtovao taj film ovde vec ali ja ga svejedno odgledao i dopao mi se ofc,i mene podsetio na felon :)

a, sad vidim na prethodnoj strani, vise je neki neutralan komentar nego hejt:D

meni je leg'o odlicno, nema glupih scena, onako korektan muski film, definitivno vrijedan vremena

WW je najmanje loš DC film, što dovoljno govori o BvS i SS. ;) Ali je u pitanju pitko, na momente simpatično, na momente presmešno smeće.

Hitman's bodyguard - mozda mi je za nijansu bolji od ovih slicnih "akcionih komedija" koje su izasle u poslednjih nekoliko godina, ali to vise govori o tome kolika govna izlaze iz holivuda u poslednje vreme. 

Shotcaller - odlican

What happened to Monday - prilicno dobar, preporuka ko ima vremena da pogleda.

iskreno ne znam sta ste ocekivali od hitmans bodyguard ali znam da sam ja dobio bas ono sto sam i trazio u tom momentu,brain off akcionu komediju sa puno dobrih fora i neboluza...:)

On 9/4/2017 at 10:00 AM, sttevann said:

What happened to Monday - prilicno dobar, preporuka ko ima vremena da pogleda.

Noomi više nego zaslužila skoro sedmicu na imdb + sf

pirati sa kariba, pravi  zabavni film decu i omladinu (samo je mogao biti dosta kraci)

daleko iskreniji i bolji od WW, ono smece niti ima nekakvu glumu, niti ima akciju, kasting presmesan, rezija isto tako, nemam opravdanje za onaj film, priglup mi je ko avendzersi&ajronmeni