Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 4/21/2016 at 3:55 AM, shoosh said:

http://www.imdb.com/title/tt2125608/?ref_=fn_al_tt_1

Fenomenalan dokumetarac!!! Preporucujem ga svima kojima se svideo Jodorowsky. Iako tematski drugaciji nacin na koji prica tece u Sugar Man-u je potpuno identican kao u DIni tj obrnuto.

Dobro ozvucenje ce da doprinese jos boljem ugodjaju (summon nikolasi)

9/10

SUGAR MAN CAR!!!!

brutalno

Link to comment
Share on other sites

rubin.jpg

 

 

 

 

 

tenor.gif

 

AJDE HARVESTERE TU SAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!111111111

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

 

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Debeli said:

ja sam se toliko plašio originalnog It-a da ga nikad nisam odgledao.

[:I]

Meni je bio ekstra i stari...

I ovaj novi je dobar..za horor cak odlican.

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mohr said:

ljudi pljuvali IT pa mi je trebalo vremena da se nakanim da ga odgledam,pa film je apsolutno sjajan sa vajbom stranger thingsa i nije bio dosadan ni sekunde,moracu da odgledam original da se podsetim ali cini mi se da nije bilo toliko krvi kao u ovom novom

drugačiji je stari IT definitivno ... ne samo po priči već i po izvođenju i svemu, svakako ga pogledaj da se prisetiš.

a da je bio strašan, bio je, sećam se koje je to ludilo bilo kad je prikazivan stari IT, pa su odmah nakon toga izdali i knjige.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odgledao stari It uoči gledanja novog i oba su mi odlična. Mada je ovo tek polovina novog Ita posvećena samo klincima.

Čak mi je i mlađahni Skarsgard gotivan kao Penivajz, mada se ne može porediti sa Timom Karijem.

A ni sa Stefom.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

iliti kad procitas knjigu (hehe) oba it-a su govno.

Mada onaj iz devedesetih ima taj vajb masovne ekranizacije kinga iz prve polovine 90 ih (it, tominokri, stand, langolijeri) pa je super (i deca su mi nekako bas kao sto sam zamisljao).

Novi it je ako ga posmatram kroz knjigu (moja omiljena SK knjiga) prosto glup, ali ako gledam kao film bez predrasuda - skroz je ok,

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja imam slično mišljenje o Linčovoj Dini.

Samo što ne mogu taj film da posmatram kroz knjigu, pošto moja verzija Herbertove Dine nije providna!

HAHAHAHAHAHA

Znam da je ova šala generalno govno, ali ako je posmatram kroz RUR...

HAHAHAHAHHEHEHEHAUEUAEHAUE

Heh...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Zato sto mi nije bio zabavan, likovi su mi sranje, cela zamisao gde tinejdzeri kao istrazuju mi se ne svidja, sigurno su mogli na bolji nacin da objasne bitne stvari (da ne spoilujem)...pogotovo ako ga poredim sa prvim delom (a moram) koji je bio totalno iznenadjenje i dok sam ga gledao "razmiljao" o cemu sve pricaju i kako tako jednostavan koncept moze da bude zabavan film. Ovde 0 (mozda jedino onaj deo sa Philiph-om).  Prvi deo mi je bio unique, dok je ovaj teen investigation crap sa pokusajem da se oslone na pricu iz prvog dela.

My 2 cents...ako se tebi svideo, do jaja :)

 

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

pa vjerovatno jer su jednom od originalnijih filmova modernog doba, dali nastavak koji je najneoriginalnije holivudsko smece sa gomilom besmislenih scena, i vodecom glumackom cetvorkom koji izgledaju kao da su zalutali sa nekog seta mocnih rendzera, a tako vala i glume

edit: hah, istovremeno

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

f5097b51bae85ded2dd2ee31cfd0e216.jpg

 

You need the WORDS?

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i ja The Shape of Water ... a zapravo sam pre toga nekako pogledao 

za koji se kasnije ispostavilo da je zapravo i bila neka priča kako je Shape kopirao ovaj ... Ima sličnosti, ali ima i dovoljno razlika pa verujem nema ništa od toga, ali je zanimljivo za pogledati.

A što se Shape tiče, toliko je blesav da ne znam ni da li mu se može zameriti bilo šta od radnje, jednostavno nema mogućnosti za tako nešto :)

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2018 at 0:08 PM, Lucky said:

Three Billboards Outside Ebbing, Missourihttp://www.imdb.com/title/tt5027774/

MV5BZTZjYzU2NTktNTdmNi00OTM0LTg5MDgtNGFjOGMzNjY0MDk5XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Pukom slučajnošću sam pre dva dana krenuo da gledam film, sinoć završio a vidim jutros da je dobio 4 golden globe nagrade.

U najkraćem, sjajan film. Jeste drama, ali sam se smejao više nego bilo koja novokomponovana komedija, sjajni glumci i generalno vrlo interesantna priča.

Preporuka ako neko i dalje nije pogledao, sigurno se neće razočarati.

i lucky da pogleda film koji traje duze od sat i po i da je pritom sjajan od pocetka do kraja,verovatno najbolji film koji sam gledao poslednjih 6 meseci u nikad losijem izboru,bice sramota ako ne uzme nekog oskara,sjajna ekipa i sjajna gluma

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mohr said:

i lucky da pogleda film koji traje duze od sat i po i da je pritom sjajan od pocetka do kraja,verovatno najbolji film koji sam gledao poslednjih 6 meseci u nikad losijem izboru,bice sramota ako ne uzme nekog oskara,sjajna ekipa i sjajna gluma

ej, pogledao sam i sve star warsove, nije nijedan ispod dva sata!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...