Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Crusade https://www.imdb.com/title/tt13846352/

Screenshot 2022-03-05 at 21.58.09.png

Ajde da kažemo da je komedija!

Leticija se dobro drži! Nije matora, ali nisu više ni počeTci 2000ih godina!

Klinac proda vredne stvari po kući ćaletu i kevi da bi pomogao borbu protiv klimatskih promena i da bi napravili jezera u Africi ... ali to je onako, samo početak celog tog čudnog filma koji ima malo glup kraj ne mogu da kažem. Mimo toga je komedija, jači haha momenti u početku nego kasnije. Ako ništa, ima idealno trajanje za mene, 75 minuta! 

Možete da pogledate ako vam "sleti" na hard disk nekako, ne bih sad nužno rekao da je gledanje obavezno.

-----------------

Sundownhttps://www.imdb.com/title/tt15115280/

Screenshot 2022-03-05 at 22.00.52.png

Dobar je Tim Rot ovde, a pošto je on 84% kadrova u filmu onda je i film dobar 🙂

Ima humor, ima dramu, ima triler, ima ženske, ima sve.

Tim i Šarlot su brat i sestra vlasnici ogromne firme koja je zapravo lanac mesara i klanica itd i odlaze na fensi letovanje u Meksiko sa dvoje dece od Šarlot. U sred odmora jave im da im je keva umrla i oni prekidaju odmor i vraćaju se za London. Međutim na aerodromu Tim kaže da je izgubio pasoš i ostaje u Meksiku dok ovi troje odlaze za London. Ofc, nije izgubio pasoš, kod njega je! Oh ne, zbog čega li je to uradio! 

Dalje ne bih da spojlujem 🙂

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Lucky said:

The Crusade https://www.imdb.com/title/tt13846352/

Screenshot 2022-03-05 at 21.58.09.png

Ajde da kažemo da je komedija!

Leticija se dobro drži! Nije matora, ali nisu više ni počeTci 2000ih godina!

Klinac proda vredne stvari po kući ćaletu i kevi da bi pomogao borbu protiv klimatskih promena i da bi napravili jezera u Africi ... ali to je onako, samo početak celog tog čudnog filma koji ima malo glup kraj ne mogu da kažem. Mimo toga je komedija, jači haha momenti u početku nego kasnije. Ako ništa, ima idealno trajanje za mene, 75 minuta! 

Možete da pogledate ako vam "sleti" na hard disk nekako, ne bih sad nužno rekao da je gledanje obavezno

 

🙂 

🙂

Videh program Festa onomad kad si kacio medjutim ni jedan francuski film nam nije delovao zanimljivo pa smo mislili pogledati ovo na TVu... Znaci ne vredi trositi vreme ni kod kuce? 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, FATA said:

Videh program Festa onomad kad si kacio medjutim ni jedan francuski film nam nije delovao zanimljivo pa smo mislili pogledati ovo na TVu... Znaci ne vredi trositi vreme ni kod kuce? 🙂

znaš kako, ako imaš nešto bolje ne moraš ... baš su nešto zbudžili taj kraj, prva polovina filma je zabavna i generalno ceo bioskop se smeje i ovo dvoje dobro nose ulogu itd. ima sve, i ono kao "glupi" panduri koji jedu sendvič u stanici i ovo dvoje šokiranih što su ostali bez stvari a klinac je u fazonu "ma prodao sam samo ona stara prašnjava vina, ostavio sam ova nova" i tako to 🙂 mislim, ne očekuješ baš takvu komediju, ispadne takva, ok je i onda u jednom trenutku kreće kao opasnost od zagađenja vazduhom u parizu neke gluposti pa sad taj ceo njihov dalji put itd. Prosto moglo je to bolje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FATA said:

Ae mozda mu i damo sansu jer po Imdb traje samo 67 minuta a i kazes da je jedino kraj lose odradjen... Mozda ga i ugasimo kad krene taj deo o zagadjenju cisto da ostanemo na pozitivnom utisku i ustedimo 20min!

hahaha, pazi, prednost filma je što traje 70min - stvarno brzo prođe i nije da si izgubio ne znam kakvo vreme a i možda prosto na vas ostavi drugačiji utisak. baš javi!

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2022 at 1:28 PM, jasamnepismen said:

Mass - https://www.imdb.com/title/tt11389748

Odličan i težak, nama ne toliko bliska tematika.

+1

isli su mi na kurac kadrovi okoline u pocetku (kasnije sam procitao da je ovo debi ovog rezisera, pa mozda to objasnjava), nekako su mi bili upadljivo pretenciozni i nepotrebni, ali kako film predje na stvar tako drzi maksimalno paznju do kraja, i ovo postane nebitno

ovi filmovi 'u sobi' znaju biti hit or miss (recimo Carnage iz 2011 mi je bio nidje veze), u zavisnosti od toga koliko su dobro napisani, tj ti dijalozi izmedju aktera prvenstveno, i koliko je dobro odglumljen, a ovaj je dobar u oba ta segmenta

nisam bio siguran da li cu moci da odvojim mrs carcosu od one tamo 'pozadine', kada se pojavila, ali i ona kao i ostatak ekipe odlicno nose svoje uloge

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Pogledah ovaj najnoviji Adam Project, i ok je, pitko zaninmljivo ima opet taj vajb 80ih mada mozda manje nego sto se ocekivalo (mozda zbog specijalnih efekata nisam ni siguran)

Mene ubise u pojam ovi vec vidjeni glumci, svi isto glume po stoti put

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, G!!! said:

Pogledah ovaj najnoviji Adam Project, i ok je, pitko zaninmljivo ima opet taj vajb 80ih mada mozda manje nego sto se ocekivalo (mozda zbog specijalnih efekata nisam ni siguran)

Mene ubise u pojam ovi vec vidjeni glumci, svi isto glume po stoti put

Premisa filma je bukvalno "Rajan Rejnolds sreće minijaturnog Rajan Rejnoldsa, svi bacaju Rajan Rejnolds fore". Ko to voli (Deadpool, Hitman's Bodyguard, Red Notice), biće mu lagana zabava.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, G!!! said:

Pogledah ovaj najnoviji Adam Project, i ok je, pitko zaninmljivo ima opet taj vajb 80ih mada mozda manje nego sto se ocekivalo (mozda zbog specijalnih efekata nisam ni siguran)

Mene ubise u pojam ovi vec vidjeni glumci, svi isto glume po stoti put

sad imaš tu hiperprodukciju gde prosto moraju da budu ukalupljeni u uloge po kojima ih je neko zapamtio i onda samo takve uloge dobijaju i snimaju. nema više toliko onoga da se lik iz komedije dokaže u drami i obrnuto, a možda prosto i sami glumci više nisu "kaljeni" kao oni matori pa da mogu tako nešto da izvedu već su i oni hiper-produkovani.

New Orderhttps://www.imdb.com/title/tt12474056/

image.png

Ovo mu dođe kao neki nastavak Džokera na primer 🙂 Znači gde se on završio, New Order je nastavio ... da kažemo. 

Zapravo, u danu kada dve bogate porodice organizuju svadbu i zovu svoje jednako bogate prijatelje, običan narod na ulicama Meksika organizuje proteste protiv vlasti i upravo tih bogatih slojeva. Vojska "koristi" situaciju i staje na stranu ugnjetavanog naroda te ne reaguje i narod kreće u opšti pokolj bogatih. Vojska naravno ima svoje motive! Ne znam dal' bih šta dalje smeo napisati.

U svakom slučaju u zavisnosti od toga kako se čovek postavi takav će mu biti i utisak o filmu. Ja sam očekivao nešto širu sliku o svemu, ali je ovde fokus više na životu dvoje-troje ljudi u tom new order svetu prvih nedelja.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

heh kako ste vickasti, mogli bi stand up da napravite!

podcast dragi moj, podcast! to je popularno i taman sve dogovoreno!

idealni su ti podcasti kad su ljudi na suprotnim stranama, što mladen i ja skoro uvek jesmo! tako da to je put za uspeh.

razmišljao sam i o Fati, ali rek'o razbiće mi svu opremu za snimanje kad se iznervira pa bolje ne.

Link to comment
Share on other sites

reynolds izgleda poceo da stanca filmove kao kejdz

odgledah i ja ovaj adamov projekat, i iako mi je uglavnom ok u tim lagana zabava filmovima, ovde me smorio za medalju

sto rece jimenez, film je jedna velika reynolds fora, i toliko je upadljivo generican i 'sa trake' da mislim, da mi je neko platio, ne bih se mogao naterati da marim i za sta sto se dogadja u njemu i da iole sa paznjom pratim nakon prvih 15-20ak min

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2022 at 7:43 PM, Lucky said:

podcast dragi moj, podcast! to je popularno i taman sve dogovoreno!

idealni su ti podcasti kad su ljudi na suprotnim stranama, što mladen i ja skoro uvek jesmo! tako da to je put za uspeh.

razmišljao sam i o Fati, ali rek'o razbiće mi svu opremu za snimanje kad se iznervira pa bolje ne.

Bez brige Laki! Namestam jedino zglobove i vilice morona i trolova, tehnicka oprema ne spada u tu grupu! 🙂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...