Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Matrix Resurrectionshttps://www.imdb.com/title/tt10838180/

image.png

Odgledah konačno i ovaj vrh film! 🙂

I dalje mi je u neku ruku drago što Kijanu kao katastrofalan glumac uspeva u holivudu, jer je "good guy" kao što rekosmo :)) Ima tu jednu facu i taj "šokiran sam" stav i izvedbu i čak i nju uradi loše :)) Ali valjda je to deo fazona. Ono u Matrixu je makar imao one naočare stalno pa se to tako maskiralo delimično :))

Pored ponekada katastrofalnog CGI-ja (ono kad Analist uspori vreme pa priča sa Neom izgleda kao loš CGI spot sa MTV-ja iz devedesetih, na primer) ostatak efekata je ok ali moj glavni problem ovde, pored gomile rupa je što film zapravo nema nikakvu radnju. Sve što se desi u tih 2,5h može da se sabere u dve rečenice a i sama radnja iz te dve rečenice je nekako glupa. I sad dolazi kraj filma i ja sam u fazonu "čekaj, šta, to je to?"

plus sam deo sa Triniti koja dobija moći mi je weird - ok, girl power, nemam problem i super je triniti i trebalo je da ima moći, ali je duže od Nea u Matrixu, sve što je radila je bolje nego što je on ikada, odlučnija, sa jasno definisanim ciljevima bla bla, sad odjednom posle xx godina joj se rađaju moći :)) tj. da budem precizniji dolaze do izražaja jer sve vreme je zapravo ona ta a Neo se samo "očešao o nju"

🙂  Što isto nema smisla. A opet možda sam ja sve pogrešno razumeo 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lucky said:

Kijanu kao katastrofalan glumac uspeva u holivudu,

haha, da, bas kad sam gledao, razmisljam, znam da je los glumac, ali ovo je tragedija koliko ovde lose glumi

sto se tice ostalih stvari, mislim da ne treba puno zalaziti u detalje, kakvo je moglo biti, prihvatljivo je :d

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mladenq said:

haha, da, bas kad sam gledao, razmisljam, znam da je los glumac, ali ovo je tragedija koliko ovde lose glumi

sto se tice ostalih stvari, mislim da ne treba puno zalaziti u detalje, kakvo je moglo biti, prihvatljivo je :d

da, zaboravio sam da napomenem, zapravo nemam ja problem toliki sa filmom da je baš sranje i glupo potrošenih 2,5h.

kao neka novogodišnja zabava akcioni film na tv-u totalno je ok i može da se pogleda, ima tu i da se biju i da lete i Avatar fazon kreature i šljašti, blješti - ima drugačiju energiju nego što su probali da urade sa 2. i 3. delom svakako.

Link to comment
Share on other sites

Prema svemu do sada što sam čuo o filmu, postoji realna opasnot da se Matstiks Voskrsnuća pridruži Star Wars - Usponu Skajvokera Palpatina na spisku filmova koje ne smem da pogledam jer ću se sjebem totalno :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, millanče said:

Prema svemu do sada što sam čuo o filmu, postoji realna opasnot da se Matstiks Voskrsnuća pridruži Star Wars - Usponu Skajvokera Palpatina na spisku filmova koje ne smem da pogledam jer ću se sjebem totalno 😄

ma jok, moš' se pogleda, ne očekuješ ništa i rokaš 🙂 posebno što je prošlo toliko vremena da je realno da nemaš pojma ni šta se dešavalo u matriksu. ja još prvi i pamtim, pitaj me za drugi i treći, one nepostojeće :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Sto bi jedan eminentni forumas rekao, Matriks je samo prvi deo, ostalo se ne racuna!

Realno. Da je cela trilogija bila ubica pa da bude neko nerviranje oko fejla rezreksna, jedino sto vredi je taj prvi deo... Ovaj verovatno necu ni gledati. 

Meni je vise zao kako su unistili Bornovu trilogiju sa 4 i 5 delom... Bas su ga iskasapili da sam suzu pustio.

Ono cemu se radujem je novi vrisak koji deluje da je sabio bar po prvih par revjuova na IMDB. Odrastao sam uz iste + scary movie i bas me nekako vuce nostalgija da ga pogledam

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, FATA said:

Ono cemu se radujem je novi vrisak koji deluje da je sabio bar po prvih par revjuova na IMDB. Odrastao sam uz iste + scary movie i bas me nekako vuce nostalgija da ga pogledam

ovo jedva čekam! dobro se drži Niv sa svojih 50 godina! 

2 hours ago, Dule_smor said:

Sto bi jedan eminentni forumas rekao, Matriks je samo prvi deo, ostalo se ne racuna!

egzekli! ali iz tog ugla, ovaj će biti razočaranje, ali kad ubaciš 2 i 3 u priču i spustiš kriterijume, onda je kul!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, FATA said:

Dada sabija sa 50!

Cek Laki kako si mislio da gledas kad film traje 1:55? Jedino ako ne planiras da zapalis 30min pre kraja [roflmao]

 

brate odgledao sam matrix od 2,5h! :)) zamis' tek to!

doduše, iz dva puta :)) uveče oko čuku pa sutra čuku i po, ali igrom slučaja, nije mi bio problem odjednom!

doduše dina u bioskopu mi je bila ponekad problematična, iako brzo prođe vreme, ipak nošenje maske, smaranje tog tipa itd čini razliku 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

Ja gledao fast and furious, trebalo mi nesto da opustim mozak, 2/3 sale bilo prazno :)), ali i da je bio pun kapacitet i dalje maska nije bila obavezna.

to ne bi ni gledao u bioskopu 🙂

ovo je bila premijera dine a doduše bio sam i na slobodnoj zoni i u je bila krcata kombank dvorana bukvalno sva mesta su popunjena, čak nije kao ni ovo za dinu u Ada Mallu bilo da ima onih kartonskih isečaka na svakom petom sedištu ili kako već.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

A pa kad ima 10 filmovi, serije, pricajte topika, ko ce sve to da isprati! Svakako pohvale za film i ideju, steta samo sto retardi opet nece skapirati poentu:D

ahahaha :))

prvo se smejem za retardi neće skapirati

drugo se smejem za duleta koji ne može da pohvata 4 topica koja imamo već 20 godina na forumu :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...