Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

35 minutes ago, mladenq said:

Ako Sean Penn uzme i napravi film pre 30 godina o uzasima nasilja u porodici, to ne znaci da takav jedan film mora biti los samo zbog toga sto on privatno voli da zene propusta kroz ruke.

Mogu da shvatim to, ali mislim da film kao umetnicko ostvarenje treba ocenjivati izvan te prizme ko su i sta su u stvarnom zivotu ljudi koji su ga napravili. I daleko od toga da mislim da je ovo sad mindblowing napisana satira, ludnica, otvorili su nekome oci, ali ono, ok mi je sta znam :d, ne vidim neke narocite propuste, opet kazem, AKO ne gledamo iz ugla ko ga je pravio i ko je ucestvovao u istom.

naravno da ne, evo ja gotivim Vudija Alena, ali mi je jasno da u privatnom životu nije najkvalitetniji čovek. 
Da rezimiram ovu kratku diskusiju, gnušam se Kesićeve satire, jer je drugosrbijansko autošovinisitičko govno koje pljuje po državi da bi imao ličnu korist, tako ni ne volim ove a-list glumce i tech kompanije koje prave satiru, a sami kroje javno mnjenje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobar je Dont look up, ima neku tu neku poentu, a to sto su inspirisani Trampom pa jebga to je njihov blam nije nas, jesu malo pokusali da zabasure sa par scena to scenom gde postoje fotografije meril strip sa hilari i jos jedna sa bil klinton lol, i oni su i dalje cirkus i ceo svet im se smeje u svakom slucaju, tramp pa ovaj senilni itd itd 

snimili su film bas onako kako ih ja posmatram poslednjih 15 godina lol, da li netlifx ima moralno pravo da snima takav film?, onda niko nista ne bi smeo da snima, mozes film da gledas ovako ili onako... onaj dzona hil ili kako vec  retos nervira u beskraj, ali sta da vam kazem jos jedan doktorski rad dikaprija, taj covek prosto i u govno da ugazi odglumio bi pro

i ne morate se bre toliko nervirati za apple vs netflix, prosto gledas sadrzaj i znas ko ga je napravio i to je to

 

sa druge strane Finch, zaspao sam posle pola sata i nisam se vratio filmu, ne znam zasto, a totalno su mi gledljivi henksovi filmovi - odgledacu veceras 😄

edit

 

e da vodio sam decu na spajdermena, bas su se pogubili ovi iz diznija (ili ko je vec) i napravili su malte ne dramu od jebenog spajdermena lol 

dobar je fazon taj multiverze trip, ali 2.5h je navuceno sa sve onim scenama ala indijska serija gde se gledaju po 2-3 min 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kol'ko vidim, dzi kaze da sam ja sve u pravu a hajli nista :tf:

44 minutes ago, Highl1 said:

Da rezimiram ovu kratku diskusiju, gnušam se Kesićeve satire, jer je drugosrbijansko autošovinisitičko govno koje pljuje po državi da bi imao ličnu korist,

slozio bih se zdusno (iako kesic primer opet nije bas isto kao ovo o cemu smo pricali), s tim sto je meni on retard i sto se tice samog kontenta, van toga ko je i sta je i iz kojih pobuda to radi

iako mu ga drugi pisu, kol'ko sam upratio, vise je miss nego hit, par repetitivnih gluposti sa ocajnim deliverijem

Link to comment
Share on other sites

[:D]

meni je nebitno to oko cega ste poveli raspravu u sustini, film je imao svoju poentu i svoju zabavnu stranu, i naravno za mene je imao i dikapria u njegovim epizodama u kojima  radi svoju magiju,  svi imaju svoju agendu, gledamo filmove radi zabave, neku vecinu dubinu ne ocekujem, pogotovo ne na netflixu, film je mozda prosto preblag za ono sto je hteo da uradi, ili nije sveobuhvatan ili sta vec, ali od koga je dobro se i pojavilo nesto takvo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

[:D]

meni je nebitno to oko cega ste poveli raspravu u sustini, film je imao svoju poentu i svoju zabavnu stranu, i naravno za mene je imao i dikapria u njegovim epizodama u kojima  radi svoju magiju,  svi imaju svoju agendu, gledamo filmove radi zabave, neku vecinu dubinu ne ocekujem, pogotovo ne na netflixu, film je mozda prosto preblag za ono sto je hteo da uradi, ili nije sveobuhvatan ili sta vec, ali od koga je dobro se i pojavilo nesto takvo

e al vidiš, meni je npr ovo https://www.imdb.com/title/tt13567480/ izvedeno 10x bolje nego Dont look up, iako je bilo na Netflixu. Mislim da je dosta realnije prikazano celo društvo i sve strane, samo naravno nema Di Capria

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2021 at 4:18 PM, Highl1 said:

e al vidiš, meni je npr ovo https://www.imdb.com/title/tt13567480/ izvedeno 10x bolje nego Dont look up, iako je bilo na Netflixu. Mislim da je dosta realnije prikazano celo društvo i sve strane, samo naravno nema Di Capria

htedoh da pogledam al nisam imao relevantan rivju, a ako nesto moze da te ubije u pojam to je netflizx sadrzaj sa agendom 😄

tako da ide na watchlistu 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2021 at 1:49 PM, mladenq said:

izminusase me ljudi ko da sam doveo u pitanje booster dozu :tf:

 

On 12/27/2021 at 4:18 PM, Highl1 said:

e al vidiš, meni je npr ovo https://www.imdb.com/title/tt13567480/ izvedeno 10x bolje nego Dont look up, iako je bilo na Netflixu. Mislim da je dosta realnije prikazano celo društvo i sve strane, samo naravno nema Di Capria

Pročitao sam ovo vaše sve detaljno pre nego što sam pogledao film, čisto da se pripremim 🙂 i da onda kao razmislim kako će to da utiče na moje gledanje filma.

I ono, šta ga znam ... prvo ne mogu da kažem da je simpatičan film kao što kaže mladen, nije mi za preko 5 od 10 ocenu iskreno, a drugo nekako mi je i hajli predaleko otišao sa stavom oko licemerja, iako kapiram šta hoće da kaže. Ovo je teška sprdnja od filma u smislu kvaliteta filma a ne toga što je satira društva.

Imam više problema sa filmom. Prvi je taj što su smorili više svakog živog sa pričom Tramp, redneci, demokrate i to sve, ono, evo ga Bajden već dve godine dajte neku drugu temu. Drugo, neverovatno mi ide na onu stvar taj fazon filmova kad likovi pokušavaju nešto ozbiljno da kažu a onda ih neko stalno prekida ili upada ili ne veruje ... nije ovo prvi film tog tipa... I kao sad oni idu kod predsednice, ona ih iskulira, i ceo taj deo sa čekanjem sastanka itd. Pa onda kao u televizijskoj emisiji isto tako ... to mi je baš ono, ne gađa mi notu kad gledam film.

Moram da pohvalim Šalameja ili kako se već čita, da ne bude da ga stalno kudim, ovde je bio zabavan 🙂

I ako ništa drugo makar je zapravo roknula kometa 🙂

E da i ovaj Mark Rylance odlično je izneo ulogu, rekao bih najbolje od svih 🙂

Ali moram reći da mi je film više razočarenje nego što mi se dopao nakon hajpa iz trejlera tj. toga što sam mislio da ću dobiti u trejleru. Što ne znači da je nužno loš i da ga ne treba pogledati, mislim da je zapravo razočaranje prejaka reč, više to što sam očekivao nešto drugo i bolje iz trejlera i samog plota, a nisam to baš dobio.

Kejt Blanšet ladno nisam prepoznao u prvom kadru koliko se izoperisala 😞

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Racoon Cityhttps://www.imdb.com/title/tt6920084/

Screenshot 2022-01-01 at 12.13.28.png

Ja ne znam što su ovoliko napljuvali ovaj film, iskreno. Izuzev onog prvog RE sa Milom i možda trećeg ili tako nešto, sad sam već zaboravio bila ih je gomila, ovaj je bolji od svakog. Možda nije baš neki zadatak biti bolji od RE filmova, ali opet :))

Plus je prepun easter eggova i referenci na originalne igre - ovaj konkretno kombinuje prvi i drugi deo igre, praktično obe priče su u jednom filmu, da kažemo. Čitao sam da im je Capcom dao blueprint  za mansion i policijsku stanicu, izgledaju isto kao u igri.

Šta znam, naivno je, glupavo na trenutke, Leon je kao komedi rilif lik, ostali su tu i tamo slični kao u igri, ali jednostavno identično je kao kad igraš igru sa svim glupostima pa čak i "Jill Sandwich" što su ubacili u film carevi :))

 

Možda je to samo zato što sam fan igara otkud znam, ali prođe film brzo, ima i haha scena, ofc nekih nerealnih ali mimo završetka filma i scene kada Kris pali upaljač da vidi šta se dešava okolo nema puno.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Lucky said:

 

Pročitao sam ovo vaše sve detaljno pre nego što sam pogledao film, čisto da se pripremim 🙂 i da onda kao razmislim kako će to da utiče na moje gledanje filma.

I ono, šta ga znam ... prvo ne mogu da kažem da je simpatičan film kao što kaže mladen, nije mi za preko 5 od 10 ocenu iskreno, a drugo nekako mi je i hajli predaleko otišao sa stavom oko licemerja, iako kapiram šta hoće da kaže. Ovo je teška sprdnja od filma u smislu kvaliteta filma a ne toga što je satira društva.

Imam više problema sa filmom. Prvi je taj što su smorili više svakog živog sa pričom Tramp, redneci, demokrate i to sve, ono, evo ga Bajden već dve godine dajte neku drugu temu. Drugo, neverovatno mi ide na onu stvar taj fazon filmova kad likovi pokušavaju nešto ozbiljno da kažu a onda ih neko stalno prekida ili upada ili ne veruje ... nije ovo prvi film tog tipa... I kao sad oni idu kod predsednice, ona ih iskulira, i ceo taj deo sa čekanjem sastanka itd. Pa onda kao u televizijskoj emisiji isto tako ... to mi je baš ono, ne gađa mi notu kad gledam film.

Moram da pohvalim Šalameja ili kako se već čita, da ne bude da ga stalno kudim, ovde je bio zabavan 🙂

I ako ništa drugo makar je zapravo roknula kometa 🙂

E da i ovaj Mark Rylance odlično je izneo ulogu, rekao bih najbolje od svih 🙂

Ali moram reći da mi je film više razočarenje nego što mi se dopao nakon hajpa iz trejlera tj. toga što sam mislio da ću dobiti u trejleru. Što ne znači da je nužno loš i da ga ne treba pogledati, mislim da je zapravo razočaranje prejaka reč, više to što sam očekivao nešto drugo i bolje iz trejlera i samog plota, a nisam to baš dobio.

Kejt Blanšet ladno nisam prepoznao u prvom kadru koliko se izoperisala 😞

Laki objasnio, može lockTM

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2022 at 5:18 PM, Highl1 said:

Laki objasnio, može lockTM

Moram da kažem da me je dodatno šokiralo kad sam saznao da je ona pesma iz filma što peva Ariana Grande zapravo hit na radio stanicama 😞

Pošto ono, pesma je sprdnja teška sa rečima koje su za film koji je parodija i to je ok, ona drži koncert i peva i kao ima smisla zbog filma.

Ali onda skapirah da se pesma zapravo pušta po radio stanicama i da je hit na top listama 😞

Link to comment
Share on other sites

pa zašto da ne, da se ne iskoristi još jedna prilika za dodatnu kintu, a "prave satiru". Pišanje u oči direktno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mladenq said:

TIL: glumci, pevaci i ostali celebritiji su licemeri i zapravo ne stoje iza stavova koje promovisu njihove uloge, muzicke numere itd, vec to rade zbog para!

 

  Hide contents

blow-mind-mind-blown.gif

 

ma nema veze sa tim, pesma je bukvalno sprdnja, mislim, ovo je tekst:

Quote

Look up, what he's really trying to say
Is get your head out of your ass
Listen to the goddamn qualified scientists
We really fucked it up, fucked it up this time
It's so close, I can feel the heat big time
And you can act like everything is alright
But this is probably happening in real time
Celebrate or cry or pray, whatever it takes
To get you through the mess we made
'Cause tomorrow may never come
Just look up
Turn off that shit Fox News
'Cause you're about to die soon everybody

dok je bio u filmu, ok, kao haha, hehe, ima smisla. Pa sam onda mislio da su makar za "pravu" pesmu za top liste promenili stihove, ali nisu 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa onda mi je jos cudnije da te to sokira

pop muzika je ono, na all time high sto se tice retardiranosti

Work, work, work, work, work, work
He said me haffi work, work, work, work, work, work
He see me do mi dirt, dirt, dirt, dirt, dirt, dirt
So me put in work, work, work, work, work, work
When you ah gon' learn, learn, learn, learn, learn?
Me nuh care if him hurt, hurt, hurt, hurt, hurting

fazon ovo bio 'mega hit'

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mladenq said:

pa onda mi je jos cudnije da te to sokira

pop muzika je ono, na all time high sto se tice retardiranosti

Work, work, work, work, work, work
He said me haffi work, work, work, work, work, work
He see me do mi dirt, dirt, dirt, dirt, dirt, dirt
So me put in work, work, work, work, work, work
When you ah gon' learn, learn, learn, learn, learn?
Me nuh care if him hurt, hurt, hurt, hurt, hurting

fazon ovo bio 'mega hit'

a brate jeste, ali otkud znam, ako ništa osim ako nije neki Lil X Lazy Jazzy Jizzy pa ima u svakoj drugoj reči neku psovku, ovo zvuči kretenski na radiju gde ga cenzurišu. trala piiip trala piiip tralaala piiip piiip piiiip - nemaju ni crnje tako :)) 

da ima glupih tekstova na engleskom ima, ovaj svakako je jedan od njih što si citirao ali ovo mi je nekako baš otišlo dalje od toga 🙂

možda prosto ne slušam toliko baš popularnu muziku pa ne znam koje sve nivoe glupih rima imaju.

Link to comment
Share on other sites

Whitesnake dobro zvuci uzivo, sve pohvale!

 

Odgledah Ghostbusters Afterlife https://www.imdb.com/title/tt4513678/?ref_=nv_sr_srsg_0 (preporuka, ne gledajte trejler, ne gledajte imdb stranu, ima 7.5 ocenu)

Film je prepun finih detalja koji su povezani sa original filmovima, fin zaplet zanimljivi glumci (osim onog dosadnog Paul RUdd-a koji nekako obogalji svaki film koji sam pogledao poslednjih godina, valjda ga stavljaju u uloge gde mu mesto nije ne znam ni sam), samo je trebao da bude kraci (omg postajem Lucky) - u kontekstu neka konkretnija radnja se desava u poslednjoj cetvrtini filma, pa i pored solidnog zapleta, brda detalja koji drmaju po nostalgiji,  prve 3/4 deluju razvuceno sto u ovom slucaju meni nije previse smetalo

 

Daleko je iznad one abominacije sa zenama, i meni deluje kao veoma solidan nastavak film pogotovo posle toliko godina (nema nove politicke korektnosti ni u naznakama sto je sokantno)

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Leave No Trace (2018)

Nisam gledao trailer, ali jesam procitao sinopsis koji me poslao na skroz pogresnu stranu u pogledu ocekivanja od radnje u filmu.

Da sam znao o cemu je, definitivno bih preskocio, bar ovaj put, jer nisam bio 'in the mood' za sporu dramu, sa jako depresivnom paletom, ali na kraju sam se ipak odlucio da istrajem, i nisam se pokajao.

Dobar film, ova mala solidno nosi ulogu, kao i Ben Foster koji mi je tokom godina postao jedna od omiljenijih njuski iz Holivuda.

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

kingsman, prva misija. 
Pa jebemmu misha, zasto takvo govno!

Nit sam pohvatao radnju, nit ima ikakve logike film (ne govorim o alternaciji istorije, to je meni skroz ok), ali ali...odakle glavnom zlikovcu pare da placa i finansira gavrila, lenjina, matu hari i raspucina???

I NE UBIJAS GLAVNOG GLUMCA U POSLEDNJOJ TRECINI FILMA OSIM AKO JE SON BIN!


Bas sam se smorio, a volim kingsmana. Cak se i klinac izjasnio "super je film" al vidim da laze da ga ne bih izmlatio sto sam platio karte i kokice za glup film

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

kingsman, prva misija. 
Pa jebemmu misha, zasto takvo govno!

Nit sam pohvatao radnju, nit ima ikakve logike film (ne govorim o alternaciji istorije, to je meni skroz ok), ali ali...odakle glavnom zlikovcu pare da placa i finansira gavrila, lenjina, matu hari i raspucina???
 

  Reveal hidden contents

 

I NE UBIJAS GLAVNOG GLUMCA U POSLEDNJOJ TRECINI FILMA OSIM AKO JE SON BIN!

 

Bas sam se smorio, a volim kingsmana. Cak se i klinac izjasnio "super je film" al vidim da laze da ga ne bih izmlatio sto sam platio karte i kokice za glup film

 

nisam gledao (i zaboravio sam za taj film, drugi deo mi bio bedan), ali nekako mi zvuci da su se zloce udruzile zbog nekog zajednice ideje, jer su svi pomenuti jedni bezobrazni pokvarenjaci lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, G!!! said:

samo je trebao da bude kraci (omg postajem Lucky) - u kontekstu neka konkretnija radnja se desava u poslednjoj cetvrtini filma, pa i pored solidnog zapleta, brda detalja koji drmaju po nostalgiji,  prve 3/4 deluju razvuceno sto u ovom slucaju meni nije previse smetalo

Plotting The Simpsons GIF

3 hours ago, G!!! said:

Daleko je iznad one abominacije sa zenama, i meni deluje kao veoma solidan nastavak film pogotovo posle toliko godina (nema nove politicke korektnosti ni u naznakama sto je sokantno)

oni su namerno napravili taj krš sa ženama da bi se posle kao malo izvadili sa ovim :))

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...