Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

19 hours ago, Jose Jimenez said:

Jedini bolji film u rangu Raida je Dredd - i to bolji zato što je setting zanimljiviji i glumci kvalitetniji.

Ae pogledacu ga prvom prilikom pa prelazim sve filmove Chow Yun fat. Da se legenda ne zaboravi! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Reminiscence (2021)

ao, kako se zajebah sa ovim sranjem, gledam u cetvrtak na sta bih mogao da odem, nisam sto godina, naletim na ovo, vidim 7.8 ocena, jackman, tematika ok, reko ne moze biti bas toliko lose

sinoc odem da pogledam... ne da moze biti toliko lose, nego ono :d, da je retard pisao, bolje bi bilo

nakon pola sata filma, u neverici sta gledam, udjem na imdb da vidim koliko ovo traje, ocena spala na 6 ;DDD

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

green knight, stigao do 2/3 filma i toliko se smorio da sam u momentu shvatio da film ne zavredjuje moje daljnje nocno nespavanje, pa sam ga ugasio sa idejom nastavicu sutra... 3 dana kasnije nije mi palo na pamet da nastavljam te sam ga i izbrisao... trebao da bude tripozan, hororistican, sa lepim i magicnim kadrovima, i opasnim tripovima... svega toga ima mozda 15% ostalo je cista dosada ili prosta glupost, pri cemu je i muzika sranje ne znam kako su uspeli da uklope neodgavarajucu muziku iz ovakav tempo filma, prosto je cist zicer bio bar na tu temu

 

reminiscence - lol youtube kvalitet produkcije, kvazi futuristicki noir, u kojem je prosto sve lose ili bar jeftino... nit razvoj likova, nit pojasnjenje sveta, nit motivi, nit neka kacija, niti drama... lucky proveri!

 

 

Edit - jedino sto je u rangu Raid-a je, pa Raid 2 :]

Edited by G!!!
  • Haha (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ice Roadhttps://www.imdb.com/title/tt3758814/

Screenshot 2021-08-27 at 08.03.29.png

Ovaj Liam je realno vrh jer sad snima samo ove krš filmove 🙂 Odnosno ono B produkcija akcioni filmovi iz devedesetih samo u sadašnje doba 🙂

U svakom slučaju napeta akcija od prvog do poslednjeg minuta, gde nikad kraja dešavanjima, led puca ispod kamiona sa prikolicom, spašavaju zarobljene rudare dok sat otkucava, glavni negativac kojeg nikako ne možeš ubiti - sve po ustaljenoj formuli!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jolt https://www.imdb.com/title/tt10228134/

image.png

  1. Ova Kejt jadna i ona se izoperisala preko svake mere, skoro da je čovek ne prepozna plus više ne može ni da se nasmeje otprilike. Al' vidi se da vežba, pa ima plus za to!
  2. Fasciniran sam količinom poznatih glumaca (samim tim verovatno i nekih solidnih plata i budžeta) za ovaj film ovog kvaliteta. Mislim, na kraju čak i Suzan Saradon ima ulogu pored Kejt, Stenli Tučija (Tukija? lol), onog dede iz Game of Thrones i drugih. Doduše...
  3.  ...Vrlo brzo kako krene film skapira se da je sve snimano na jednom improvizovanom setu i nedvosmisleno utvrdiš da glume bugari, jer te face prosto prepoznaš :)) pa su valjda tu uštedeli.

Znam šta ćete reći - film u kojem Kejt ima redak poremećaj da se mnogo lako iznervira i onda prebije/ubije osobu koja je iznervirala, a koja to može da kontroliše samo tako što sebi daje elektro-šokove na dugme i zatim kreće u osvetu nakon što joj ubiju momka ne može biti loš film i potpuno ste u pravu! Ali eto, nekako se dogodilo da ovaj baš i nije dobar.

Probali su da izmiksuju tu neku ludu akciju iz Cranka na primer sa Stetanom i nekakav Džejms Bond momenat sa nekakvim "ekstravagantnim" negativcem koji nema nikakvu poentu i na sve to nadodali komediju pa je sve to omg na kraju.

Link to comment
Share on other sites

da da to su ti holivudski tripovi gde mrsavice od 43 kg i 153 cm mlate maltene  svakog na koga naidju

tako je i u The Protege https://www.imdb.com/title/tt6079772/?ref_=fn_al_tt_1

ajd nekako to i preguras, takav je trend, a onda pocne zaplet vidjen 100 puta i na pola puta se pretovri u zaplet koji smo videli milion puta, film samo sto se nije pretvorio u Mr and Mrs Smith na momente samo malo stariji, iako volim Majkla Kitona i on dobrim delom ovde i solidno gura,  on koji mlati sve redom prosto ne ide uz njega i 70ak godina koliko li vec ima... sve u svemu mlako,  iako ima par dobrih fora i par dobrih hehe hihi momenata

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2021 at 12:05 PM, Lucky said:

Jolt https://www.imdb.com/title/tt10228134/

 

  1. Ova Kejt jadna i ona se izoperisala preko svake mere, skoro da je čovek ne prepozna plus više ne može ni da se nasmeje otprilike. Al' vidi se da vežba, pa ima plus za to!

srusio si mi svet sad Laki, ona mi je omiljena glumica ikada samo zato jer je prepicka :((((

Link to comment
Share on other sites

pa to je to proslo je 20 godina od meg rajan i njene frizure, pravo vreme da se opet vrati 😄
 kejt  je vec  neko vreme u fazonu menopauzo hirajkamhirajgo 😐 moramo traziti nove prepicke

 

e da odgledah Stillwater, i lepo me vozio film i pored cinjenica da sam ocekivao neki Taken fazon i naravnod a nije, ono solidan zaplet o kojem nisam nista procitao, met dejmon ukrutio kicmu, stavio kacket i cvike i glumi  prosecnog skoro autisticnog americkog oca koji busi naftonosne rupe , i sto znam lepo me je drzao film, ono blaga napetosti zbog spore radnje fazon, ali i onda pogledam da je proslo 100ak + min a da film traje 140 min i da raspleta nema na vidiku, onda me ta sporost radnje ubila, i na kraju mi je to mozda i  najveca zamerka koja mi je pokvarila opsti utisak bar 30% 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2021 at 11:04 PM, mladenq said:

Don't Breathe 2 (2021)

primetno losiji od prethodnog

nema uopste te napetosti koja je bila glavni adut prvog dijela, plus je generalno dosta gluplji sa nekim bas ociglednim propustima, 4.5/10

ahaha, kakav film! 🙂

Prvo, nekako imam dodatni motiv da gledam filmove kod nas da bih video prosto lokacije itd, tako da je i ovde taj štos bio aktuelan 🙂

Mislim, kad ovaj deda nabije negativca na neki RADE KONČAR zamrzivač, jasno je da je to pokazatelj kvaliteta tog zamrzivača! Ovako bi inače nekom Samsungu naplatili milijarde za reklamu a Rade dobio for free!

Plus me živo zanima taj raspali bazen gde je, očigledno negde u Aranđelovcu jer su tamo snimali.

Ovo ostalo, stvarno veoma problematično ... Prvo mi smeta deo gde u gradu nema nikakvih pandura nigde (ni kod dede kući, nema ni vatrogasaca kad mu je gajba izgorela, nema ni tamo kod ovih u raspalom hotelu). Ali na početku panduri daju upozorenje na onog lika što vadi organe, ali ih nigde nema posle toga 🙂 OK, razumem, raspali grad, sve je to kul, ali očigledno neki panduri postoje. Ne bih ni ulazio u samu jurnjavu po gajbi i to sve, navikao sam  još u prvom delu.

Ovo sve drugo ne znam odakle bih pre krenuo (deda koji leži u vodi pred kraj, to mi je najjači momenat) ali definitivnu nagradu bih najpre dao glavnom negativcu koji preživi sve one posekotine nožem i stomak i leđa, ispadne mu pola creva, onda mu pit bul drži u čeljustima ruku 10 sekundi i na kraju naravno deda koji mu izvadi oči i ovaj i dalje cepa sve u šesnes'.

I naravno i dalje pohvale za Langa koji sa svojih 70 godina izgleda bolje nego 3/4 naroda u tridesetim 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mladenq said:

lang masina!

a film, ne znam ni gdje bih poceo sto se tice propusta, bolje ovako kao sto sam gore napisao, generalno glup :d

znaš kako, ne mogu da kažem da nisu pogodili nekakvu atmosferu raspalog grada, baš sam razmišljao o tome .... neki Batman fazon 🙂 to bi bio scenograf ili ko god to radi nemam pojma, dobar je posao uradio, i onaj setting onog hotela, pa izgled hotela, one prodavnice na počeku ... ok je to, tu bih eto možda izdvojio neki plus.

Link to comment
Share on other sites

Nedelja, uhvatim na TV-u ovo - Hold-Up (1985)

Skontam da sam gledao davno američki remake ovoga, nakon što sam pogledao malo pročitam o oba filma, o tom glavnom glumcu Jean-Paul Belmodu, mislim poznat mi je čovek iz nekih filmova ali zaista nisam nešto ispratio, valjda sam ipak mlad za te filmove itd... skontam da je baš velika faca itd, gledam godište, vidim živ, računam godine...

 

Ponedeljak - pročitam vest da je Jean-Paul Belmondo preminuo... jako čudan osečaj, jer sam ga tek kao "upoznao", rip

 

Dakle - Hold-Up (1985) - dosta dobar film, glumi i kurva Samanta iz Sex & The City, nisam znao da je baš toliko matora (1956. godište omg)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Nedelja, uhvatim na TV-u ovo - Hold-Up (1985)

Skontam da sam gledao davno američki remake ovoga, nakon što sam pogledao malo pročitam o oba filma, o tom glavnom glumcu Jean-Paul Belmodu, mislim poznat mi je čovek iz nekih filmova ali zaista nisam nešto ispratio, valjda sam ipak mlad za te filmove itd... skontam da je baš velika faca itd, gledam godište, vidim živ, računam godine...

 

Ponedeljak - pročitam vest da je Jean-Paul Belmondo preminuo... jako čudan osečaj, jer sam ga tek kao "upoznao", rip

 

Dakle - Hold-Up (1985) - dosta dobar film, glumi i kurva Samanta iz Sex & The City, nisam znao da je baš toliko matora (1956. godište omg)

ja rek'o uz'o si da gledaš kad si video da je umBro :)))

Samanta je matora baš, pa i u samoj seriji se već videlo da je raubovana :)) zato kapiram neće ni da bude u ovom novom nastavku šta god da je, jer je verovatno tek sad baba 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Waiting..

Slučajno naleteo na ovaj slice of life film iz 2005. o danu u životu restorana i njegovog osoblja. Jak Clerks vajb, i gomila poznatih faca uključujući Rajan Rejnoldsa. Skroz solidan film.

3 minutes ago, Lucky said:

Samanta je matora baš, pa i u samoj seriji se već videlo da je raubovana :)) zato kapiram neće ni da bude u ovom novom nastavku šta god da je, jer je verovatno tek sad baba 🙂

Prvi put sam je video u Big Trouble in Little China iz 1986. i predobra je bila 🙂 

MV5BMDlmNzZjMDItOGM5ZS00ZjNlLWI5N2UtNjMy

Link to comment
Share on other sites

Malice
MV5BYTA4NWFkOGItN2Q2NS00MDdlLTliMDYtZWEwNmU1MmVkMzQ4XkEyXkFqcGdeQXVyNjU0NTI0Nw@@._V1_.thumb.jpg.ab681e71394b9f44725bf193a08931f4.jpg

Pred spavanje uhvatio ovaj trilercic s pocetka 90ih, malo se i zacudih kako nisam ranije cuo/gledao! Alek i Pulman pre nego sto su poceli kod Matijevica da se hrane, hnnngh Kidmanova, par metuzalema pred kraj karijere, par vecitih sporednih likova, par iznenadjujucih pojava. U principu zato mi je i bilo zanimljivo da gledam jer je osim toga film umobolno glup (ko bude gledao da obrati paznju na Alekov monolog na advokastkoj raspravi). E, da, umesana je i policija.

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2021 at 2:57 PM, Jose Jimenez said:

Waiting..

Slučajno naleteo na ovaj slice of life film iz 2005. o danu u životu restorana i njegovog osoblja. Jak Clerks vajb, i gomila poznatih faca uključujući Rajan Rejnoldsa. Skroz solidan film.

Prvi put sam je video u Big Trouble in Little China iz 1986. i predobra je bila 🙂 

MV5BMDlmNzZjMDItOGM5ZS00ZjNlLWI5N2UtNjMy

Samanta u Big trouble i corteney cox u Mastersima su mi jedno od većih životnih iznenađenja...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...