Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 7/31/2021 at 1:06 PM, manson said:

Odgledao ovaj novi Fast9, kako već, užas. Gledao iz 3 puta, i opet zaspao negde na dve trećine. Neka glupa priča, porodica ovo, porodica ono, FF fizika... šta im ovo treba nemam pojma.

Vin bolje da je snimao još Ridik filmova nego ovo.

pa šta si očekivao, to je jedan te isti glupi film od FF3 pa nadalje, a ovo je deveti deo :))

11 hours ago, Shale said:

Inace ovo je super zabava !

videh neki komentar tipa "ovo je rock koji glumi svoju standardnu ulogu u svakom filmu, osim što ovde ima kapu"

🙂

Slučajno sinoć naleteh na Đavolji advokat 🙂https://www.imdb.com/title/tt0118971/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ono, Kijanu Rivs isti kao i sad, ova Šarliz sad izgleda 20 puta bolje nego tad, em buckili em na početku sa onom frizurom kao iz spota May Day devedesettreća.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mladenq said:

@Lucky haha msm da sam isto nekad prosle nedelje uhvatio taj film na tvu, ona scena kad je sa onim zenama u radnji, i da mi je prva misao bila al je bucka :d

i rest my case! mladen se složio sa mnom po pitanju neke glumice, moj tradicionalni kontraš po tom pitanju!

 

 

18 hours ago, mikser said:

ne računamo te fotke kad se nameste, to je drugo tu svako može da ispadne ok!

Link to comment
Share on other sites

Yes Day https://www.imdb.com/title/tt8521876/

yesday.PNG

Rek'o imam taman 30 minuta da iz fastforvardujem neki film, a ovaj mi stoji na hardu baš dugo, i kazah sebi, to je taj trenutak! 

I ono, Hallmark produkcija, scenario, sve ... naravno glup film, ali na neki čudan način može da bude kao "pozitivna zabava" posebno u tom FF fazonu kad ga pogledate za 30 minuta.

Dženifer omatorila ofc!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Life of othershttps://www.imdb.com/title/tt0405094/

Screenshot 2021-08-10 at 22.12.28.png

Nekako nisam pogledao ovaj film do sad, hteo sam pre x godina, pa skinuo, pa zaboravio, pa opet, pa sad skoro ga je neko opet pomenuo i rekoh konačno daj da ga pogledam.

I ono, gotivan je, može da se pogleda, s tim što sam ja očekivao da će biti više "težak" i više "drama" nego što je zapravo. 

Tj sad gledam na imdb stoji "mistery" i "thriller" i to je možda dobar opis, "drama" bih rekao da čak i nije - više je "zabava" nego drama. No ne menja puno utisak, ali možda je 8,4 ocena ipak malo jača nego što biK dao.

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bliss said:

neko je lakiju ukrao nalog OCIGLEDNO 😄

evo dadoh ti plus!

šalu na stranu, zanimljiva mi je ta tematika vrlo pa sam pogledao više takvijeh filmova.

10 hours ago, Dule_smor said:

Jedan od najboljih nemackih filmova sa DDR tematikom, odlican je. Pogledaj i Good bye Lenin.

e jeste, dobar i taj, pogledao sam ga pre nekog vremena i još par komada.

bio je jedne godine i na festu super film o onoj medicinskoj sestri što je šutnu u neke tri lepe jer nije bila lojalna, isto vrlo fin, ali evo sad da se setim kako se zove ne mogu. Nešto sam se njega setio kad si ti napisao ovo pa kao lekar - sestra, kapiraš! :))

Link to comment
Share on other sites

Konacno pustio na Netflixu ovaj sto mi stoji duze vreme u listi.

Mirage

Sta znam, zanimljiva prica, ali malo i predvidiva, i nekako mi se kako se blizio kraj, sve manje svideo.

Mozda je previse ocena 7.4 kao na imdb, ali deluje mi da svi filmovi koji nisu na engleskom jeziku a da vrede bar nesto, automatski dobiju minimum 7 ocenu, a onda preko toga zavisno od kvaliteta.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Tako sam ja krenuo da lutam po Netfliksu, i zaglavio u nekim korejskim i indonežanskim nišama.

Npr. ako ste gledali The Raid i bili u fazonu "ona scena sa mačetama je kul, trebalo bi da naprave ceo film samo o tome", onda je za vas The Night comes for us

Radnja koja služi kao tranzicija do sledećeg poprišta gde krv, creva i delovi tela lete na sve strane - akcija je vrhunska, ali film baš ništa drugo nema.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

данас је умро Сони Чиба, легендарни филмски самурај, најпознатији као велики мајстор Хатори Ханзо.

 

ПОЧИВАЈ У МИРУ СЕНСЕИ!

210819123547-01-sonny-chiba-restricted-e

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 10:48 AM, Jose Jimenez said:

Tako sam ja krenuo da lutam po Netfliksu, i zaglavio u nekim korejskim i indonežanskim nišama.

Npr. ako ste gledali The Raid i bili u fazonu "ona scena sa mačetama je kul, trebalo bi da naprave ceo film samo o tome", onda je za vas The Night comes for us

Radnja koja služi kao tranzicija do sledećeg poprišta gde krv, creva i delovi tela lete na sve strane - akcija je vrhunska, ali film baš ništa drugo nema.

Jel potpisujes da je u rangu Raid jer je to jedna od boljih akcija? 

Iz principa a i zbog osecaja da je ceo taj Netflix jedno precenjeno sranje nikad nisam pogledao nista iz njihove produkcije pa bih voleo da tako i ostane... Ali ono, korejska filmska industrija a i ostale su presusile pa tako nista vrhunsko nisu napravili nekih 10 godina. Mozda kroz koju godinu kad ostarim i postanem pickica uzmem i pogledam neki film njihove produkcije pa da imam neku shortlistu. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...