Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

bio sam sa rekijem na pivu pre par dana, nije me izbo.

u drugim vestima, pogledao sam Mortal Kombat. Bas mlako, ni jedna scena mi nije bila interesantna. Za razliku od filma iz 1995.

+ ovaj ni nema zapravo nikakav turnir ;c

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manager said:

isto tako si rekao za Dreadlord-a pa je lik nozem izbo oca na mrtvo

Mislio sam da su se svi razbezali kako su odrasli ili eventualno zbog ukidanja minuseva... Izgleda da su ljudi samo zaglavili robije!

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

Brate šta li si ti mislio da ćeš pogledati živo me zanima, pa ovaj film je bukvalno to što je trebalo da bude.

Ako si alergičan na ovaj tip filmova nije trebalo da ga uopšte gledaš.

Nije me razočarao ni u jednom svom segmentu, šta više imao je i poneki dodatni kul momenat koji nisam očekivao.

Gotivan i soundtrack, naravno išli su na siguricu ali opet fino odabrano, taman lepo trajanje od 1:30h 🙂

nemam pojma, nista nisam mislio, covek je reko ne gledajte trejler, ja sam samo skinuo i pustio film, ocekivao sam neku KINEMATOGRAFSKU VREDNOST 😄

ali svejedno sam ga pogledao, mislim da mi nije drzao paznju verovatno bih na pola poceo da blejim u telefon... mene je razocarao u svakom segmentu osim u segmentu akcije/drzanja paznje 😄

npr kad krene onako slowmotion i klasicna muzika, to mi je jaaaaako cheesy i prilicno neoriginalno, kao za decu od 12 godina 😄 verovatno ima jos nesto al sam zaboravio 😄

 

generalno sam ljut na nove filmove,

bas mi je skoro togfu preporucio film The Day the Earth Stood Still,

film je star tacno SEDAMDESET GODINA,

pa sam se prisetio kako izgleda dobar film tj filmcina 😄

Edited by beba isus
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, beba isus said:

nemam pojma, nista nisam mislio, covek je reko ne gledajte trejler, ja sam samo skinuo i pustio film, ocekivao sam neku KINEMATOGRAFSKU VREDNOST 😄

 

e pa onda te zeznuo taj čovek! mogao si makar da pogledaš cover filma tj. poster pa bi ti bilo jasno 🙂

13 hours ago, beba isus said:

npr kad krene onako slowmotion i klasicna muzika, to mi je jaaaaako cheesy i prilicno neoriginalno, kao za decu od 12 godina 😄 verovatno ima jos nesto al sam zaboravio 😄

 

Pa film i jeste za decu od 12 godina u telu odraslih muškaraca od 25 do 55 :))

Nomadlandhttps://www.imdb.com/title/tt9770150/

MV5BMDRiZWUxNmItNDU5Yy00ODNmLTk0M2ItZjQzZTA5OTJkZjkyXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

OK mi je film, otprilike je to što sam očekivao. Nisam doduše imao pojma da ovi akteri tj. velika većina njih zapravo nisu ni znali da je Frensis glumica (a ko da ih krivi kad izgleda kao da je izašla iz kontiša sve vreme u filmu :)) pa mi je to bio zanimljiv trenutak. Pored toga, iako traje 1:40h deluje kao da traje duže jer suštinski nema nikakvu radnju već je više kao priča svih tih drugih ljudi koji je okružuju tokom filma. Vredi pogledati naravno ali da li je baš za tri oskara ne bih znao.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, beba isus said:

nemam pojma, nista nisam mislio, covek je reko ne gledajte trejler, ja sam samo skinuo i pustio film, ocekivao sam neku KINEMATOGRAFSKU VREDNOST 😄

ali svejedno sam ga pogledao, mislim da mi nije drzao paznju verovatno bih na pola poceo da blejim u telefon... mene je razocarao u svakom segmentu osim u segmentu akcije/drzanja paznje 😄

npr kad krene onako slowmotion i klasicna muzika, to mi je jaaaaako cheesy i prilicno neoriginalno, kao za decu od 12 godina 😄 verovatno ima jos nesto al sam zaboravio 😄

 

generalno sam ljut na nove filmove,

bas mi je skoro togfu preporucio film The Day the Earth Stood Still,

film je star tacno SEDAMDESET GODINA,

pa sam se prisetio kako izgleda dobar film tj filmcina 😄

Imas i remake tog filma sa Kianu Rivsom, meni je bio skroz ok, original nisam gledao

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Evo odgledao i ja Mortal kombat (sa torenta 😄 😄 )

Sta znam, generalno nisam toliko nezadovoljan, meni je bila ok zabava. Kano-va uloga je malo popravila utisak celokupnog filma 🙂

Jebi ga, onaj stari Kombat se gledao sa tipa 7-8 godina kad nam je naravno bilo kakva tuca bila WOW ekstra, pretpostavljam da ce se sadasnji klinci preloziti na ovu verziju, jebem li ga..

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2021 at 2:30 PM, mladenq said:

na konto zabavnih filmova, ovaj novi Mortal Kombat je sjajan primjer kako otici u potpuno suprotnom smjeru

jako smaracki film sa losim tempom i preglupom glumackom postavom cijoj ocajnoj glumi dodatno odmaze jos ocajniji scenario

mozda neka 3/10 zbog ok pocetka i par kul scena, ali uglavnom negledljivo

 

On 4/25/2021 at 7:04 AM, fikser said:

Nije negledljivo, ali 6/10 max. Ah, ta nerealna ocekivanja izazvana napumpanim insertima

Hm ... mogu da se složim sa kolegom mladenom da je kasting užasno loš, posebno za azijski deo ekipe. Kung Lao izgleda kao neki simpatični debeljuca iz kraja koji uvek napravi neku glupost a ne kao fajter koji radi fataliti cirkular na onoj nesretnoj ribi, liu kang kao njegov mlađi desetogodišnji buraz a Raiden kao njihov priprosti ćale koji u lokalnoj fabrici razdvaja falš proizvode na proizvodnoj traci. On je ujedno ubedljivo najgori, ne samo zato što ne zna engleski već iovako po faci i glumi, katastrofa.

Mimo tog, nije mi baš toliko grdan scenario, ima tog nekog fazona iz originalnog filma, ali u poređenju sa njim ovo nije film za klince, zbog scena koje ima prosto ne mogu da ga pogledaju, i tek kad je došao ovaj fatality Kung Laoa (Laa?) na pola filma setio sam se one prve uvodne Scorpion scene koja je isto dosta krvava i onda razmišljam, što to prosto nisu više koristili bolje bi prošli. Pa samim tim pošto nije baš za klince, trebalo je da ga bolje osmisle, ima previše onih scena gde se baš eto u tom finalnom trenutku dogodi neka neočekivana sila i onda oni uspeju da se izvuku.

Kad smo već tu, neko me ovde posetio ili negde već na ženu koja je glumila Sonju u MK3 (edit: da pojasnim da je iz mk3) žena ostarila dva dana od pre 25 godina, kao neki ženski Kijanu Rivs 🙂

https://www.instagram.com/kerrianngallery/

https://www.instagram.com/p/COCBZH2rAUi/

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mohr said:

A u kom delu je ona glumila Sonju ? Znam da su dve razlicite glumice bila u prva 2 dela ali se ja ove zenske ne secam

u trojci ona glumi tj. pozajmljuje telo (lol) pa prepoznaš je na ponekoj od slika iz tog outfita, ako misliš na igru.

ako misliš na film, nije bila u filmu. tj. verovatno misliš na film jer Sonje nije ni bilo u MK2 igri.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

Sonje nije ni bilo u MK2 igri.

Bilo je! ima ja mislim jedna "TABLA" gde je ona kao deo pozadine, vezana konopcima kao. Bila je u originalnu (MK1), znam da joj prvo pojavljivanje sigurno nije bilo u MK3 

Odgledah i ja juče, jako loš film ali mi nije žao što sam ga odgledao 😄

Što se glumaca tiče, neko je već napisao da je ona postava iz devedestih bukvalno bogovska u odnosu na ove nove. Kano i Sonja su ok (mogli bi se uklopiti u taj film iz devedesetih), Liu Kang  i Jax su relativno ok, ostali baš loši - najgori su mi rejden i glavni negativac šan cung (falio je puno onaj još "glavniji" iznad njega, zaboravih kako se zove, Kan - nešto). Za glavnog lika sam sve vreme mislio da je on onaj za koga smo svi mislili da će postati (da ne spoilujem sad), kad ono ništa... tek sam posle gledanja pročitao da je on "ubačen na zahtev produckcije" wtf?

Cela ova MK priča me jako podseća na Terminator priču.. nešto što smo voleli kao klinci, što je posle otišlo na milion strana i ne postoji "jedinstvena" priča više, mada od starta nije ni postojala ja mislim... sećam se u vreme najvećeg loženja na MK2, da smo išli kao klinci u knjižaru i čitali neku "Mortal Kombat" knjigu, gde je kao pisalo ko je čiji rođak itd... naravno ničeg se od toga ne sećam... preostao sam da igram MK kad je izašao MK3, posle mislim da sam odigrao 5 minuta prvog 3D mortal kombata (da li je to bio MK4 ili MK5 ne znam) i nakon toga bukvalno pojma nemam šta se dešava... ovo sve pišem jer sam u momentu gledanja filma mislio da je glavni lik možda samo meni nepoznat, da je on novi "glavni lik" u igri MK11 recimo 😄

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, togFU said:

Bilo je! ima ja mislim jedna "TABLA" gde je ona kao deo pozadine, vezana konopcima kao. Bila je u originalnu (MK1), znam da joj prvo pojavljivanje sigurno nije bilo u MK3 

 

Tako je, ali ne pričamo o tome 🙂 Bila je Sonja u MK kecu, ubacili su je jer su skapirali da im treba ženski lik. Ali onda su se i Kano i ona pokazali kao dosta loši kod igrača (gde su najpopularniji ofc bili SubZero i Scorpion, pa Rejden, Liu Kang itd, i onda su ih šutnuli iz dvojke na uštrb ubacivanja Kitane/Milene/Džeksa ali su ih ostavili tamo vezane u zidu u Shao Kan neštonešto mapi  zarad razvoja priče🙂 Ali ta Sonja koja je "dala lik" u MK1 (i MK2) nije ova Sonja o kojoj pričamo koja je dala lik u MK3 i imala drugačiji izgled (tad su imali i one početne ekrane pred fajt pa su se lepo videli likovi, tad su joj ubacili one šiške karakteristične, u prvom MK je imala frizuru ko baba :).

27 minutes ago, togFU said:

(falio je puno onaj još "glavniji" iznad njega, zaboravih kako se zove, Kan - nešto).

Shao Khan 🙂 Mislim da su njega ostavili za nastavak. Taman kad ovaj kreće po Džoni Kejdža kao najava za dvojku, ubaciće u nastavak još par njih, ovaj što glumi Suba već je tizovao da će biti Noob Saibot u nastavku (pri čemu je to tek sulud story arc ali ajde to je druga tema 🙂 pa mi deluje da će baš kao i u igri ostaviti Shao Khana za drugi deo tj. nastavak.

30 minutes ago, togFU said:

5 minuta prvog 3D mortal kombata (da li je to bio MK4 ili MK5 ne znam)

MK4, najgori MK na planeti. Tad su im prvi put dali i oružje pa su imali one mačeve i koješta, više kao neki "props" nego što je služilo svrsi. Posle su srećom to ispravili.

30 minutes ago, togFU said:

ovo sve pišem jer sam u momentu gledanja filma mislio da je glavni lik možda samo meni nepoznat, da je on novi "glavni lik" u igri MK11 recimo 😄

Mislim da će možda da iskoriste priliku pa urade obrnuto i njega ubace u igru u jednom trenutku, jer ako pogledaš ima totalno specifične poteze i "magije" bez obzira na svi_znamo_šta pa ima nekog smisla.

 

Link to comment
Share on other sites

haha, to each their own, ali meni je taj film bio tesko smece :d

msm da sam u onom proslom rantu zaboravio da spomenem svojevrsnu genijalnost da dobar dio filma pravis neku misteriju oko toga kako ovaj izvodi te stvari a naziv istog THE INVISIBLE MAN

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mohr said:

Kao nasi sto su preveli Bekstvo is Shoshenka 🤣

haha jes, ima to 🙂

1 hour ago, mladenq said:

haha, to each their own, ali meni je taj film bio tesko smece :d

msm da sam u onom proslom rantu zaboravio da spomenem svojevrsnu genijalnost da dobar dio filma pravis neku misteriju oko toga kako ovaj izvodi te stvari a naziv istog THE INVISIBLE MAN

mislim da su ovde više išli na to da znaju "svi" za invisible man kao onaj matori film pa kao, nema neke misterije 🙂

Link to comment
Share on other sites

ali sto onda buildaju radnju kao da je misterija to? msm sad sam vec i pozaboravljao kako se tacno odvijaju stvari ali se secam da mi je to bio jedan od utisaka, kao sta ovi izigravaju kad apsolutno svako ko gleda film zna da je fora sto je lik nevidljiv

ima film svakako brdo prob, na mobu sam pa me mrzi da trazim originalni rant, da vidim na sta sam sve se zalio haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...