Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 11/7/2020 at 7:58 PM, mladenq said:

napomena da nisam gledao keca, pa je to sto nisam znao sta me ceka u ovom nastavku mozda bilo kljucno da mi bude carski

ja sad pogledao keca, skroz je ok film, i OPET SAM CITAO IMDB reviewe i iznervirao se AO MENE AO MENE. ne razumem sta ima neko da pravi imdb nalog i da pise review ako mu je iq manji od 70

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2021 at 3:50 PM, beba isus said:

pogledao sam nobody... meni je film tezak trash ali to je zato sto sam alergican na ovaj tip filmova😄

e jebg, necu vise ostavljati preporuke od pola recenice 🙂 nekako mi se cinio kao apsolutna no-brain zabava

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nobody je skroz ok zabava, msm naravno da je trash ako mu pristupas ocekujuci neku dubinu haha, ili surovo realisticne scene borbi

meni je legao fino, i dosta mi recimo bio zabavniji od john wicka, od cije trilogije sam uspio da pogledam nekako jedva prvi dio, drugi ugasio na trecini/polovini a treci cim sam vidio scenu sa bobanom

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

sto je najgore, mislim da nisam pogledao nijedan od tih trailera/treasera pre gledanja samog filma i jedino ocekivanje mi je bilo da, poput originala, bude trash film koji sebe ne shvata ozbiljno i koji je zabavan ali sa malo boljim efektima

medjutim bio mi je bas naporan za gledanje i dosadan, ima ozbiljnih problema sa tempom, scenariom koji se cini da je napisan za pola sata, i glumackom postavom, koja je gomila nebitnih likova koji lose glume i imaju diskutabilne kostime/sminku, preko cega bi se cak i moglo preci da su bar zabavni, ali nisu

 

liu kang bukvalno izgleda 13godisnjak koji nije siguran u kom rodnom smjeru ce da ide, a kung lao kao njegov stariji brat koji je u njegovim godinama bio pred istim izborom ali se zajebao sa odlukom, shang tsungova sminka me navodi na zakljucak da i on muci slicne muke kao ova gorenavedena dvojica a lik mu je takav da me u vecini scena asocirao na ritu koja dolazi na zemlju da se obracuna sa mocnim rendzerima, raidena su nasli na craigslist za $20 i tek kad je pocelo snimanje shvatili da ne prica engleski pa su morali da dubbuju njegove scene, kano je textbook comedic relief lik i ne stidi se da prospe 20 forica u par minuta ali i kao takav im bukvalno 'nosi' film na momente (uz sub-zero-a) i vrlo moguce da bih na pola ugasio da nije bilo njega da me animira

fora, pre par mjeseci, naletim na onaj iz 1995 na netflixu i odlucim da pogledam, ubedjen da je sigurno ostario uzasno i da cu da ugasim nakon 15min od transfera blama, medjutim ono je i dalje apsolutna zabava od filma sa sjajnim tempom, sjajnim soundtrackom i glumackom postavom koja je beskonacno superiornija od ove, a ima i plot koji je jednostavan i odlican upravo zbog te jednostavnosti, dok ovamo dobro pocinje i onda samo umre a da film nije ni poceo i ostanes sa najdosadnijim protagonistom ikad koji sa drugarima pokusava da otkljuca neke arkane (!?)...

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, mladenq said:

sto je najgore, mislim da nisam pogledao nijedan od tih trailera/treasera pre gledanja samog filma i jedino ocekivanje mi je bilo da, poput originala, bude trash film koji sebe ne shvata ozbiljno i koji je zabavan ali sa malo boljim efektima

medjutim bio mi je bas naporan za gledanje i dosadan, ima ozbiljnih problema sa tempom, scenariom koji se cini da je napisan za pola sata, i glumackom postavom, koja je gomila nebitnih likova koji lose glume i imaju diskutabilne kostime/sminku, preko cega bi se cak i moglo preci da su bar zabavni, ali nisu

 

  Reveal hidden contents

 

noooo, baš sam očekivao dosta! 🙂

Link to comment
Share on other sites

@mladenq Jel izasao na torentima ili si gledao u bioskopu? 

Inace, pre neko vece sam zavrsio Godzilla vs. Kong. Znaci jebes mi mater ako sam ja skapirao o cemu se tu radi. Doduse, film sam gledao u par navrata, tipa svako vece po 20ak min, jer me uspava, pa onda posle opet, tako da mozda je i do toga, ali bas bas smece od filma, fazon u rangu onih sto pustaju na SciFi TV-u, samo sa boljim efektima i boljim glumcima. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJAPEH8 said:

@mladenq Jel izasao na torentima ili si gledao u bioskopu? 

Inace, pre neko vece sam zavrsio Godzilla vs. Kong. Znaci jebes mi mater ako sam ja skapirao o cemu se tu radi. Doduse, film sam gledao u par navrata, tipa svako vece po 20ak min, jer me uspava, pa onda posle opet, tako da mozda je i do toga, ali bas bas smece od filma, fazon u rangu onih sto pustaju na SciFi TV-u, samo sa boljim efektima i boljim glumcima. 

kakav bre bioskop?

jes' ti bio u komi proteklih godinu dana? :))

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DJAPEH8 said:

Pa jebte ga decki u Somboru rade (tacnije radi taj jedan), vi ste izgleda navikli samo na one u shopping centrima 🙂 Bukvalno me burazer nagovarao pre neki dan da idem s njim, al posto su projekcije od 16h nisam mogao.

haha "e to je ona igrica, ubaci u termin za decu" :))

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2021 at 3:50 PM, beba isus said:

pogledao sam nobody... meni je film tezak trash ali to je zato sto sam alergican na ovaj tip filmova😄

Brate šta li si ti mislio da ćeš pogledati živo me zanima, pa ovaj film je bukvalno to što je trebalo da bude.

Ako si alergičan na ovaj tip filmova nije trebalo da ga uopšte gledaš.

Nije me razočarao ni u jednom svom segmentu, šta više imao je i poneki dodatni kul momenat koji nisam očekivao.

Gotivan i soundtrack, naravno išli su na siguricu ali opet fino odabrano, taman lepo trajanje od 1:30h 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...