Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

5 hours ago, FATA said:

haha ma jok, 15 godina sam se kanio da ga instaliram na hard! 😉

zapravo imao sam trip da je to neki drugi film, film u kome se isto desi sudar pa riba ostane copava. riba ima fazon mrezaste cerape i fazon ne mogu da se setim da li je siluje neki lik odmah nakon sudara ili kroz film ne mogu da se setim... dosta stara stvar pa sam mislio da je to to i eto blejao mi hardu 5 godina do juce!

https://www.imdb.com/title/tt0115964/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

The Platformhttps://www.imdb.com/title/tt8228288/

MV5BOTMyYTIyM2MtNjQ2ZC00MWFkLThhYjQtMjhjMGZiMjgwYjM2XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Dobar je ovaj! Odlično glumi ovaj nevenčani sin Zlatana Ibrahimovića i Ognjena Amidžića 🙂 Film je kao neki Cube ili još bolje Snowpiercer tj. malo ima takvu atmosferu, nema direktno veze sa njima da se razumemo, osim sa ovim drugim u tom domenu kritike društva što i jeste poenta filma. Nema šta puno da se priča o radnji - u pitanju je neki vid vertikalnog zatvora gde sa vrha kreće platforma sa hranom na donje nivoe svakog dana, imaš po 2 minuta da jedeš i ništa ne smeš da uzmeš za kasnije.

Vodite samo računa ima neki čudan release koji zabode na oko sat vremena od početka čak i u VLC-u i sličnim "proždiračima svega" - na tvu tad prestane titl, komp se snalazi. U svakom slučaju preporuka, nema veze sa mojim tradicionalnim hororima!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

gledam sto mi poznato to, a ono to ovaj 'el hoyo' sto postavih na prethodnoj strani, laki prestani da preporucujes ljudima bas ocajne filmove :d

samo dobro si ga uporedio sa snowpiercerom, oba filma, osim najbanalnije kritike kapitalisticnog drustva, ne nude nista vise i puna su neobjasnjenih nelogicnosti i rupa

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mladenq said:

pa i nema 'problema' kad laki samo isprica da je gledao ocajne filmove :d, nego kad kaze preporuka!

Bas je glupo sto svi ljudi na svetu nemaju isti ukus.

Jebote, pa svi znaju kakve filmove Laki voli, i ako se njemu svide, preporucice ljudima da ih gledaju. Tu preporuku ce da poslusaju svi koji vole takve i slicne filmove, a nece npr moja zena koja voli romanticne komedije, i to je to.

Meni npr, film nije bio los, ali ne moze da se poredi sa nekim boljim filmovima. Jednostavno, u tom zanru, ok je, i nista vise. I preporucio bih ga ljudima za koje znam da bi im se svideo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, sttevann said:

Bas je glupo sto svi ljudi na svetu nemaju isti ukus.

Jebote, pa svi znaju kakve filmove Laki voli

 

On 4/8/2020 at 11:51 PM, Lucky said:

U svakom slučaju preporuka, nema veze sa mojim tradicionalnim hororima!

nije da mi se nesto dublje zalazi u polemiku oko ovoga ali ono, rekao bih da je ovo preporuka nevezana za ukus, nego vise u fazonu film je objektivno dobar?

i iako, na kraju krajeva, ovo i nije bilo neko tortky-nivo prozivanje lakija, otuda i smajliji i navodnici na problem, bmk nek preporucuje ko sta hoce, ALI, stvarno sam zaprepascen do koje mjere vi ljudi spustate kriterijume pa vam ovo prolazi kao dobar film

covek bi ocekivao neki bar solidan psiholoski triler kad procita ovu gore lakijevu preporuku, a film je bukvalno kao da ga je radio edgy tinejdzer koji ga dnevno bar 10x baci na svoju ideju vertikalnog zatvora gdje se hrana spusta, kao predstavljanje kapitalisticke socijalne hijerarhije...u neku ruku, ajde, ideja i jeste inovativna ali je toliko upropastena rezijom da do kraja filma prelazis iz 'ovo moze biti zanimljivo' u 'ovo je pateticno lose'. 

film je definisan tom gore premisom i ne pomera se od nje ni milimetra, poruka je preocigledna u svakom momentu filma i nema ni grama suptilnosti ili dubine, gura se ta jedna metafora bez obracanje paznje na bilo sta drugo, likovi su dvodimenzionalni do jezivosti, plot je jako tanak i prepun gluposti, taj gore element sto je tebi zasmetao je i najmanji problem filma, krupne stvari nisu objasnjenje, a kraj je jednostavno bolno los i uradjen sa maksimalnim pucanjem kurca, po meni uopste nema govora o nekoj interpretaciji gledaoca tu, da ga vadi, jednostavno je samo los, besmislen i retardiran, a to je bila jedina stvar koja je mogla da izvadi ovaj film pa da bude 'ok'.

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali...

Od ovog filma ne ocekujem da bude vrhunski triler, ili drama, ili da o njemu razmisljam posle godinama kako je jebeno dobar.

Tako da ne mogu da kazem da je sranje, jer sama pocetna ocekivanja mi nisu bila prevelika. 

Da je ovo bio blockbuster najavljivan mesecima i da su ga rezirali Nolan, Spilberg i Skorceze zajedno, pa bih mogao da ga dublje analiziram.

Ovako, ocekivao sam neki tres, dobio sam tres, sa nekim zanimljivim i manje zanimljivim detaljima, sve u svemu - ok je. Trojka. Nisam razocaran, ali je daleko od toga da sam odusevljen.

Uglavnom, necu ni ja da polemisem i da se prepirem (ukusi razliciti, blabla). Poenta i mog posta, a i verujem, Vicinog, je - opusti se, svako ima razlicite ukuse, nekom se svidja Joker, nekom El Hojo, nekom se ne svidja Sindlerova lista, itd...  

Mi smo svi samo ljudi koji gledaju filmove, nismo skolovani filmski kriticari pa da je tvoja, moja ili bilo cija rec jaca i teza od one tudje.

Sem ako nisi filmski kriticar, ne znam te, u tom slucaju izvini 😄 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

haha, mozda sam ja lose protumacio tortkyev komentar iznad, ali ucinilo mi se da je ironican, na konto njegovih prethodnih komentara u vezi lakijevih filmova

a za ovo ostalo, ne bih se slozio, ne mora film biti blokbaster pa da ga dublje analiziram, a ovaj se i ne reklamira nesto bas kao tres nego kao kritika drustva, pa je onda valjda i shodno malo detaljnije zaci u materiju istog

ja sam se licno razocarao iako ni ja nisam usao sa bog zna kakvim ocekivanjima, jer kao sto rekoh, ideja filma bar u neku ruku obecava, a ne deliveruje ni 20% potencijala

Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2020 at 1:29 PM, sttevann said:

Meni se isto svideo, tj nisam bio razocaran, sem sto mi je malo zasmetalo

 

  Hide contents

toliko kanibalizma, mada se mogao ocekivati.

 

 

 

ako ništa nije toliko "vidljiv" u smislu da film generalno nije ni horor kakav je mogao da bude da su to nešto više prikazali

 

On 4/9/2020 at 2:53 PM, mladenq said:

gledam sto mi poznato to, a ono to ovaj 'el hoyo' sto postavih na prethodnoj strani, laki prestani da preporucujes ljudima bas ocajne filmove :d

samo dobro si ga uporedio sa snowpiercerom, oba filma, osim najbanalnije kritike kapitalisticnog drustva, ne nude nista vise i puna su neobjasnjenih nelogicnosti i rupa

mladene moraćemo da se "složimo da se ne slažemo" 🙂 ne znam kakve sad opet rupe bi trebalo da tražimo u filmu koji je evidentno nerelan po svemu o čemu se govori u njemu 🙂

mislim, sistem koji ti dozvoljava da se prijaviš za dobrovoljni zatvor koji je pritom milion puta gori od zatvora jer omogućava ljudima da se svesno ubiju i nema nijedan segment sigurnosti i osiguranja i sve ispod nivoa 50 suštinski su osuđeni na smrt ili međusobno ubijanje ... stvarno ne mogu u takvom filmu da tražim rupe kao na primer, kako se uopšte platforma pomera bez ikakvog mehanizma

🙂 ne mogu takve stvari da gledam u ovakvim filmovima 🙂

On 4/9/2020 at 3:22 PM, mladenq said:

pa i nema 'problema' kad laki samo isprica da je gledao ocajne filmove :d, nego kad kaze preporuka!

i dalje stojim pored svoje preporuke! 🙂

14 hours ago, mohr said:

Snowpiercer sto je najgore pocinje odlicno i samo te natera da ga gledas da bi se posle smorio sto si protracio vreme,ja sam imao takav utisak,fenomenalna ideja uzasno izvedena

meni je i on bio ok, ovu seriju doduše nisam gledao.

3 hours ago, mladenq said:

nije da mi se nesto dublje zalazi u polemiku oko ovoga ali ono, rekao bih da je ovo preporuka nevezana za ukus, nego vise u fazonu film je objektivno dobar?

 

ne, nego znači da film nije "moj tradicionalni horor" na koji ste navikli da gledam, to ne znači samo po sebi da je film objektivno dobar, ali sa druge strane znači da ga jesam preporučio za gledanje jer smatram da ga vredi pogledati. Potpuno si u pravu za slabiju režiju i efekte ali to je direktan razlog toga što je film očigledno sniman za 12 dinara - što ne treba da pravda njegov (ne)kvalitet već jednostavno ne mogu da očekujem vrhunsku režiju u tehničkom smislu od takvog filma.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky

sustinski iste rupe koje sam ti spominjao i za the invisible man, to sto je film sci-fi i nerealan ne oslobadja ga odgovornosti u vezi unutrasnje doslednosti

recimo citav zaplet oko one male, koja je kao kcerka one lude kineskinje koja ubija sve redom trazeci nju, kako ona uopste postoji ako onaj musko-zenski hibrid od radnice sto je tu zaposlena godinama tvrdi (a nema nijedan razlog da laze) da niko ispod 16god ne moze da udje, plus da je kineskinja sama usla? i ako vec postoji, po kojoj logici je u potpuno normalnom stanju dole na dnu, osim sto je gladna? zar ne bi trebala da je davno mrtva? a msm to cak nije ni glavni plot, nego pokusavanje one dvojice da dokazu nekim tu upravnicima da i dalje postoji ljudskost tako sto ubise idje ikoga da bi sacuvali torticu :d, za koju im je rekao neki random djed crnac koji je sta tu sad, neki questgiver i zna tacno sta treba uraditi haha

msm to su neke stvari koje na prvu bodu oci, ali moze lista jos da se napise problema, msm sto onaj lik ulazi u nesto sto ocigledno nije ni 2% ispitao kako funkcionise? sta, da bi ostavio pusenje i dobio neku diplomu? kakva je to koj kurac prica ;d, ulazis u neki improvizovani zatvor (gdje ko zna sta moze da ti se desi) da bi dobio diplomu? koju ne moze sam da dobije, iako mu je jedna stvar koju odlucuje da ponese sa sobom, knjiga :d. i sta je uopste poenta citavog tog eksperimenta? nista se na kraju ni priblizno ne objasni/opravda

sad ti mozes da dajes neke svoje interpretacije i da ides u ekstreme da objasnis nesto ili da ne ides (mozda je ovo, mozda je ono?), ili da jednostavno ignorises sve te probleme zbog toga sto je prica filma sama po sebi nerealna, ali po meni je ocajno da toliko stvari film ostavi neobjasnjenih i da se ne pomjeri milimetar od pocetne premise

msm iskreno me zanima sta ti se to narocito svidja u ovom filmu, osim ideje vertikalnog zatvora gde se hrana spusta, pa bi ga preporucio ljudima? ili je to dovoljno samo po sebi neovisno od ostatka stvari

ovu stevanovu logiku i mogu da shvatim, ako udjes u film sa ocekivanjima da je tres, tesko da ce koji da te nesto pretjerano razocara

a ja sam ga pustio nakon slicne preporuke kao sto je ova tvoja, pa otuda mozda dodatno razocarenje, i 'misija' da zaustavim sve dalje preporuke :d

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2020 at 4:37 PM, mladenq said:

@Lucky

sustinski iste rupe koje sam ti spominjao i za the invisible man, to sto je film sci-fi i nerealan ne oslobadja ga odgovornosti u vezi unutrasnje doslednosti

 

  Hide contents

recimo citav zaplet oko one male, koja je kao kcerka one lude kineskinje koja ubija sve redom trazeci nju, kako ona uopste postoji ako onaj musko-zenski hibrid od radnice sto je tu zaposlena godinama tvrdi (a nema nijedan razlog da laze) da niko ispod 16god ne moze da udje, plus da je kineskinja sama usla? i ako vec postoji, po kojoj logici je u potpuno normalnom stanju dole na dnu, osim sto je gladna? zar ne bi trebala da je davno mrtva? a msm to cak nije ni glavni plot, nego pokusavanje one dvojice da dokazu nekim tu upravnicima da i dalje postoji ljudskost tako sto ubise idje ikoga da bi sacuvali torticu :d, za koju im je rekao neki random djed crnac koji je sta tu sad, neki questgiver i zna tacno sta treba uraditi haha

msm to su neke stvari koje na prvu bodu oci, ali moze lista jos da se napise problema, msm sto onaj lik ulazi u nesto sto ocigledno nije ni 2% ispitao kako funkcionise? sta, da bi ostavio pusenje i dobio neku diplomu? kakva je to koj kurac prica ;d, ulazis u neki improvizovani zatvor (gdje ko zna sta moze da ti se desi) da bi dobio diplomu? koju ne moze sam da dobije, iako mu je jedna stvar koju odlucuje da ponese sa sobom, knjiga :d. i sta je uopste poenta citavog tog eksperimenta? nista se na kraju ni priblizno ne objasni/opravda

sad ti mozes da dajes neke svoje interpretacije i da ides u ekstreme da objasnis nesto ili da ne ides (mozda je ovo, mozda je ono?), ili da jednostavno ignorises sve te probleme zbog toga sto je prica filma sama po sebi nerealna, ali po meni je ocajno da toliko stvari film ostavi neobjasnjenih i da se ne pomjeri milimetar od pocetne premise

msm iskreno me zanima sta ti se to narocito svidja u ovom filmu, osim ideje vertikalnog zatvora gde se hrana spusta, pa bi ga preporucio ljudima? ili je to dovoljno samo po sebi neovisno od ostatka stvari

ovu stevanovu logiku i mogu da shvatim, ako udjes u film sa ocekivanjima da je tres, tesko da ce koji da te nesto pretjerano razocara

a ja sam ga pustio nakon slicne preporuke kao sto je ova tvoja, pa otuda mozda dodatno razocarenje, i 'misija' da zaustavim sve dalje preporuke :d

 

 

Spoiler
 
 
0
 Advanced issue found
 
🙁
 
 
 
0
 Advanced issue found
 
 
Spoiler
 
 
0
 Advanced issue found
 
 
Spoiler
 
 
0
 Advanced issue found
 
 
 

hibrid radnica, koja je zapravo tužni slučaj fejla u plastičnim operacijama

😞 šta čovek od sebe napravi, je iznela pogrešnu informaciju o broju spratova, kao da je mega sigurna u to što će reći da ni ona nema sav info. da ne pričamo da tek po ulasku shvata šta se zapravo tamo događa a trebalo bi kao jedan od glavnih zaposlenih da ima bolje informacije o tome. što će reći da i to za decu realno ne možemo da uzmemo kao pravu istinu.

za ostalo, ponavljam ti, suviše gledaš ozbiljno stvari koje realno ne mogu da se dese - lik je ušao da bi ostavio pušenje jer se čitav taj projekat ne zove "zatvor u kojem umirete i na spratu ispod 50 nemate hranu i morate da jedete jedni druge" nego "socijalna terapeutska ustanova" or whatever se zapravo zove, gde čak ni ova žena sa fejlom od operacija ne zna šta se zapravo događa unutra a ona je tu kao neki "viši zaposleni".

Što se tiče preporuke, ako ti je još neko preporučio, znači da ipak nešto ljudi vide u tome - ja prosto vidim zanimljivu postavku kritike društva u potpuno nerealnom okruženju, da ne kažem "bajkovitom" - eto možda bi to bio najprostije objašnjen razlog.

 

.....

 

Da se osvrnem i na nešto ovih tradicionalnih filmova, valjda neće mladen da mi zameri! 🙂

Sea Feverhttps://www.imdb.com/title/tt2716382/

MV5BNjMyMTZhOTgtNTM0NS00MzAzLWI4YjMtMmQ2MDk4NjkwYWI4XkEyXkFqcGdeQXVyODE5NzE3OTE@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Potpuno aktuelan u današnje vreme korone :)) Inače je za zaobilaženje jer pre svega ni sam film ne zna šta želi da bude - dal je horor, dal nije, dal je čudovište, dal nema čudovište, dal je drama ili nije drama ...  dal glavna junakinja jeste potpuno socijalno neprilagođena ili nije ... 

The Turning https://www.imdb.com/title/tt7510346/

MV5BY2ZiMzVkNzktZjlmMy00MWE1LWJkMjgtZTFiMWYyYTU3M2FjXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Prvo pozitivne strane - ova klinka odlična, baš dobro glumi. Ovom kovrdžavom iz stranger things su idealnu ulogu našli jer je inače mega iritantan nego u ST ne može da ima takvu ulogu, ovde su ga super potrefili. Nije loša ni ova iz Terminatora, ali je radnja, posebno klimaks filma, mega glup i bez ikakvog smisla. I sama knjiga (je bolja) po kojoj je rađen film nema baš neki kraj koji je razumljiv ali ovo više ide u smeru da zbuni i kreatore filma i scenariste a kamoli gledaoce. U svakom slučaju previše je otišlo u smeru "neka gledalac razmišlja šta smo hteli da kažemo" jer to za ovakav film i takav razvoj radnje pre toga nema nikakvog smisla.

Gretel & Hanselhttps://www.imdb.com/title/tt9086228/

MV5BOTIyYWJjZDctODY4OC00NWExLWE2NTktZmY0MWY2YWZjMWIxXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kamera, režija, osvetljenje, boje - odlično, nisam to očekivao. Visok nivo, posebno za film ovog tipa. Ivica se dobro pokazao, Marica nije loša mada manje više slična priča kao iz IT. Sam film dosadan, bez ikakvog toka i uzbuđenja, bilo kakve promene u tonu i pravcu, ravna linija od početka do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

The Rhythm Sectionhttps://www.imdb.com/title/tt7134096/

MV5BZDMyZjQwY2QtYzRhMS00NDBkLWIzZjAtY2I1Nzg3OTEzMDBlXkEyXkFqcGdeQXVyODE5NzE3OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam kakva je knjiga, možda zapravo nije loša vidim da je popularna i ima neke ok komentare, ali film je baš đubre. Deluje kao kada devetogodišnjak napiše krimi roman, e pa taj njegov krimi roman pretvoren u film. Tako da osim želje od ove Blejk da je naprave da izgleda ružno, pošto je to nešto što očigledno svaka lepojka iz holivuda hoće da ima u CV-ju, ne vidim koji bi motiv bio da se snimi film 🙂 Jedina donekle svetla strana je što ona kao "priučeni ubica" pravi gluposti dok pokušava da eliminiše protivnike, što je verovatno još bolje obrađeno u romanu.

We Summon the Darknesshttps://www.imdb.com/title/tt8058874/?ref_=nm_flmg_act_10

MV5BODQ4NDhmNTctZmMwMi00ZjI0LTlkNjEtMTRjOTA1N2JkODM1XkEyXkFqcGdeQXVyMzQwMTY2Nzk@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Dali ovoj Aleksandri da glumi totalnu ludaju, pošto je očigledno to i u stvarnom životu, super joj je leglo. Kao neki komični slešer iz osamdesetih, u koje je i smešten film. Džoni Noksvil je praktično kameo, pa nema puno smisla što se svugde pominje kao jedna od glavnih uloga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naterah se da odgledam Terminator: Dark Fate. Ne znam zašto... Najgori film ikada, najgore dosadno govno od filma... Ne mogu sebi sa dođem. Ovo režirao isti lik kao i Deadpool? Onda je jasno da je sve sto je valjalo od Deapoola verovatno došlo od Rejnoldsa. 

Kako je ovo moglo da se snimi, ko bi pri cistoj svesti i zdravoj pameti ovome dao zeleno svetlo da se pusti u bioskope? 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, millanče said:

Naterah se da odgledam Terminator: Dark Fate. Ne znam zašto... Najgori film ikada, najgore dosadno govno od filma... Ne mogu sebi sa dođem. Ovo režirao isti lik kao i Deadpool? Onda je jasno da je sve sto je valjalo od Deapoola verovatno došlo od Rejnoldsa. 

Kako je ovo moglo da se snimi, ko bi pri cistoj svesti i zdravoj pameti ovome dao zeleno svetlo da se pusti u bioskope? 

Čim film krene kao "kopija" onog nekog starog (čitaj: SW novi) odmah znaš da neće da valja, ovo je bukvalno sve copy-paste rokamo samo sa onim blagim tvistom

da je zapravo ona ta glavna a ne njen potomak

sve drugo je haos ... posebno deo kada bajko par scena pre toga hoće da skuca drona u njih da ih pobije, a onda posle u avionima mu ne pada napamet da se samo zakuca u njih i reši sve svoje probleme 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma da, sve je užas u filmu, i trojka, i Salvation i Genishit imaju neke sitne zanimljive momente ili ideje, ovaj film nema apsolutno ništa. Moguće je da mi je gori i od Poslednjeg Džedaja :-)

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, millanče said:

Ma da, sve je užas u filmu, i trojka, i Salvation i Genishit imaju neke sitne zanimljive momente ili ideje, ovaj film nema apsolutno ništa. Moguće je da mi je gori i od Poslednjeg Džedaja 🙂

ali arnijeve replike kidaju! :)) toliko su loše da su obrnule krug! 🙂

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Lucky said:

ali arnijeve replike kidaju! :)) toliko su loše da su obrnule krug! 🙂

pa lolnuo sam par puta zbog toga, ali su to valjda poništile scene gde zamalo nisam bljucnuo :/ sve sa meksikanskom joanom konor je krindž i propast, ali da ne idem tamo, evo banalniji primer - crnac iz vojske koji im pomogne, not-miles-dyson, koji bi trebalo da je valjda neka aluzija na Majlsa. Kao da su imali čeklistu neku gde su morali da otkače "crnac koji pomogne" boks. Druže... Lik se samo pojavi, kao prjatelj im je, pomogne, pogine, treba li valjda da osetim i zapamtim nešto zbog toga?

Čak se nisu mogli setiti da je to mogao biti sin Dajsona, pa mrzi Saru jer je matori poginuo pomažući joj, a mora opet da joj pomogne i deli očevu... "mračnu sudbinu", evo boljeg filma iz zajebancije :-)

 Uporedi to sa dvojkom, gde upoznaš Dajsona kao čoveka kome su porodica i rad na procesoru za skajnet bukvalno sve, i koji shvati da sve mora da žrtvuje. Osetiš tu i zapamtiš nešto. Ne, ove filmove danas pišu retardi.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...