Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

ne znam mohre je l' ovo stvarno toliko tesko bilo shvatiti, ali sad cemo ga malo dumb down :d

da bi narod (iz filma) saznao za klovna koji je ubio tri osobe u metrou, mediji (u filmu) su morali da prenesu to, ako polazimo od toga da su informacije koje ti mediji imaju '3 mladica ubijena' i 'neko obucen kao klovn vidjen kako bezi sa mesta zlocina', mislim da je logicno pretpostaviti da je taj naslov u novinama/na vestima bio nesto u maniru 'klovn ubica ubio tri nevina mladica' ili bez toga nevina ili svakako nesto na taj fazon, u svakom slucaju taj klovn bi, u periodu koji sledi, bio demonizovan kroz medije najstrasnije a zrtve predstavljenje sto bolje, ne moze logicnije od toga

meni je tu nerealno/isforsirano da taj narod stane na stranu tog klovna ubice i da to bude trigger za nasilne proteste, i pored toga sto u filmu imamo intervju sa thomasom wayneom (koji to treba da opravda donekle), odmah nakon ubistava, gdje on otvoreno proziva siromasan sloj stanovnistva nazivajuci ih klovnovima, mislim to je tek posebna prica kol'ko je isforsirano i preglupo, hej kandidat za gradonacelnika dodje na televiziji proziva vecinu birackog tela :d i to na najdebilniji moguci nacin

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mladenq said:

ne znam mohre je l' ovo stvarno toliko tesko bilo shvatiti, ali sad cemo ga malo dumb down :d

da bi narod (iz filma) saznao za klovna koji je ubio tri osobe u metrou, mediji (u filmu) su morali da prenesu to, ako polazimo od toga da su informacije koje ti mediji imaju '3 mladica ubijena' i 'neko obucen kao klovn vidjen kako bezi sa mesta zlocina', mislim da je logicno pretpostaviti da je taj naslov u novinama/na vestima bio nesto u maniru 'klovn ubica ubio tri nevina mladica' ili bez toga nevina ili svakako nesto na taj fazon, u svakom slucaju taj klovn bi, u periodu koji sledi, bio demonizovan kroz medije najstrasnije a zrtve predstavljenje sto bolje, ne moze logicnije od toga

meni je tu nerealno/isforsirano da taj narod stane na stranu tog klovna ubice i da to bude trigger za nasilne proteste, i pored toga sto u filmu imamo intervju sa thomasom wayneom (koji to treba da opravda donekle), odmah nakon ubistava, gdje on otvoreno proziva siromasan sloj stanovnistva nazivajuci ih klovnovima, mislim to je tek posebna prica kol'ko je isforsirano i preglupo, hej kandidat za gradonacelnika dodje na televiziji proziva vecinu birackog tela :d i to na najdebilniji moguci nacin

A sta ako je ona zenska dosla u kontakt sa novinarima i rekla da su oni napadali nju pa posle i klovna i da je on to pocinio u samoodbrani lupam? Previse ste ishejtovali film bez razloga,nit je totalno smece,nit je nesto velicanstveno ali je film gledljiv i gluma je odlicna,u moru xyz preglupih filmova ovaj je dobar.

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
3 minutes ago, mohr said:

A sta ako je ona zenska dosla u kontakt sa novinarima i rekla da su oni napadali nju pa posle i klovna i da je on to pocinio u samoodbrani lupam?

mislis zenska koja je izasla iz vagona pre nego sto se ista desilo, i koja je u najboljem slucaju mogla da vidi arthura kako ganja lika koji puzi da ga dokrajci, ona se javila novinarima sa tom pricom, i tako ucinila sebe glavnom osumnjicenom, a mediji isli sa tim? :D:D:D

msm ovo cak nije ni neko moje teoretisanje, i u samom filmu imas da mediji prenose fazon, brutalna ubistva u metrou, ubica klovn na slobodi...

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2019 at 8:20 PM, mladenq said:

ne znam mohre je l' ovo stvarno toliko tesko bilo shvatiti, ali sad cemo ga malo dumb down :d

da bi narod (iz filma) saznao za klovna koji je ubio tri osobe u metrou, mediji (u filmu) su morali da prenesu to, ako polazimo od toga da su informacije koje ti mediji imaju '3 mladica ubijena' i 'neko obucen kao klovn vidjen kako bezi sa mesta zlocina', mislim da je logicno pretpostaviti da je taj naslov u novinama/na vestima bio nesto u maniru 'klovn ubica ubio tri nevina mladica' ili bez toga nevina ili svakako nesto na taj fazon, u svakom slucaju taj klovn bi, u periodu koji sledi, bio demonizovan kroz medije najstrasnije a zrtve predstavljenje sto bolje, ne moze logicnije od toga

meni je tu nerealno/isforsirano da taj narod stane na stranu tog klovna ubice i da to bude trigger za nasilne proteste, i pored toga sto u filmu imamo intervju sa thomasom wayneom (koji to treba da opravda donekle), odmah nakon ubistava, gdje on otvoreno proziva siromasan sloj stanovnistva nazivajuci ih klovnovima, mislim to je tek posebna prica kol'ko je isforsirano i preglupo, hej kandidat za gradonacelnika dodje na televiziji proziva vecinu birackog tela :d i to na najdebilniji moguci nacin

Deo sa novinama i dalje ne mogu da se složim sa tobom, pa naravno da nemam realan primer iz života za isti takav scenario. Novine su prenele šta su prenele a narod odreagovao u kontri tome, za šta takođe imamo primere iz prošlosti 🙂  Ovo sa Vejnom sa druge strane jeste glupo zajedno sa njegovom izjavom.

Ready or Not https://www.imdb.com/title/tt7798634/

MV5BYzBkMzAyMDUtZTFkZS00OWUyLTgwM2ItNGI3MTQ5NzA3NTVkXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ova Margot Robi sa aliexpresa se izgleda pretplatila na ove uloge u crnohumornim horor akcijama ... ovaj zapravo nije ni toliko loš, gledljiv je skroz za neobavezno predveče. Pokoja dobra fora, glup humor, šta se drugo poželeti može!

In the tall grasshttps://www.imdb.com/title/tt4687108/?ref_=nv_sr_srsg_0

MV5BZjA2ZWU3N2MtY2JkYy00YjFjLWEyZWQtMjQ0MTU0NDk1ZTZmXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Korektno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parasite

https://www.imdb.com/title/tt6751668/

Ne znam da li je 1 los film snimio, ali znam da je i ovaj isto tako ubio! Predlazem da ga gledate bez citanja opisa ili trejlera. Mislio sam da je na foru Hosta, ali nema veze sa tim. U samom pocetku malo predvidiv, ali ni jednog trenutka dosadan. 

 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Irishman 2019

slicno poput ovog tarantinovog filma nedavno, irishman je ocigledno skorsezeov omaz sopstvenoj karijeri, ali msm jebna tri i po sata sa ovim de-aged djedovima kako smaraju sa vec milion puta vidjenim stvarima, meh, not my cup of tea

ne tvrdim da je los, ali ono, radije bih gledao once upon a time jos pet puta u narednih godinu dana nego ovaj ijednom vise do kraja zivota

Link to comment
Share on other sites

pa bas zato ga nisam  zaobisao i gledao u bioskopu jos, bas zbog toga TARANTINO, LEO, PIT i NAJJACA PREPICKA i dzabe bacih pare.
ne bih nikome preporucio da plati npr i da gleda ovo, da li sam ja ocekivao nesto ludje ili je prehajpovan ili koji kurac, bukvalno se i ne secam vise od pola filma jedino scene se BRUSLIJEM tu sam se pocepao

prespor, predug, prehajpovan i sigurno ga necu gledati opet 

bukvalno su danasnji filmovi toliko jadni i sranje da je ovaj dobar, a u stvari je malo iznad proseka, jedino Dzoker kidalica najjaci film ikada nema mane ofc

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Lady Winsley - https://www.imdb.com/title/tt7035302/

MV5BNDNhYmY1NGMtZGU4ZS00ZDEyLWIyZjQtNGUzNmFlMTIyYmM2XkEyXkFqcGdeQXVyNTc5OTMwOTQ@._V1_UY268_CR7,0,182,268_AL_.jpg

Turski film, koji sam igrom slučaja pogledao dabovan na ruski, sa engleskim titlom :)) Dab naravno samo jedan ruja koji čita sve karaktere bez ikakve intonacije.

Šta ga znam, simpatičan film :) Ubistvo američke spisateljice na malom turskom ostrvu ... krimi komedija finog tempa, brzo prođe.

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2019 at 4:38 PM, Lucky said:

Lady Winsley - https://www.imdb.com/title/tt7035302/

MV5BNDNhYmY1NGMtZGU4ZS00ZDEyLWIyZjQtNGUzNmFlMTIyYmM2XkEyXkFqcGdeQXVyNTc5OTMwOTQ@._V1_UY268_CR7,0,182,268_AL_.jpg

Turski film, koji sam igrom slučaja pogledao dabovan na ruski, sa engleskim titlom :)) Dab naravno samo jedan ruja koji čita sve karaktere bez ikakve intonacije.

Šta ga znam, simpatičan film :) Ubistvo američke spisateljice na malom turskom ostrvu ... krimi komedija finog tempa, brzo prođe.

jel to bilo na letu moskva-instabul :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/18/2019 at 1:25 PM, Vlada_ said:

sedim vec 5 minuta i razmisljam sta treba da ti se desi u glavi da pored svih filmova i serija u 2019. godini prihvatis da gledas turski film sinhronizovan na ruski, gde ceo tekst cita jedan muskarac

Malo kasnim sa odgovorom ali jednostavna je priča - u avionu se trudim da pogledam filmove koje vrlo verovatno ne mogu da nađem na torentu aka filmove koji nisu holivudski ili baš najpoznatiji internacionalni. A pored toga u zavisnosti od avio kompanije sužen je i izbor. 

On 12/21/2019 at 10:05 PM, G!!! said:

jel to bilo na letu moskva-instabul 😄

ofc :) šalim se, nije, ali je bilo na Aeroflot letu za Istanbul tako da mu dođe isto! :))

Doctor Sleephttps://www.imdb.com/title/tt5606664/

MV5BYmY3NGJlYTItYmQ4OS00ZTEwLWIzODItMjMzNWU2MDE0NjZhXkEyXkFqcGdeQXVyMzQzMDA3MTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Super je doktor, veze nema sa Šajningom osim udara na nostalgiju ali sve od ovog postera do trejlera itd forsira na neku potpuno drugu stranu. Ne smeta što nije baš previše povezan jer je solidan sam po sebi. McGregor je onako, nešto tunjav sav, ova Rebeka Ferguson izgleda nerealno dobro a posebno gotivno je pojavljivanje Denija kad je porastao kao kameo :)) U svakom slučaju trebalo bi pogledati a pre toga The Shinning samo radi podsećanja :)

Link to comment
Share on other sites

Code 8https://www.imdb.com/title/tt6259380/

MV5BNmQ2NWMyZDgtNWQ5My00ZmQwLWE0MTQtN2ZiNjY2ODc0Y2YxXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Pokupili likove iz DC serija i napravili film, zato i podseća na neku produženu epizodu Arrowa :))

Freakshttps://www.imdb.com/title/tt8781414/

MV5BZDIzNDk0YWYtZjQwZC00NTljLWFiNDktYzRkNDc0MWY5NWQ5XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Grejs Park i dalje uspešno glumi bičarke a ova mala klinka je odlična glumica, dobar potencijal nadam se da neće da je upropaste nekim žlj ulogama. 

Sam film onako, predvidiv ali nije dosadan, superhuman sa neuspelom dimenzijom društvene "odgovornosti".

Rattlesnake https://www.imdb.com/title/tt9257484/

MV5BMjlhZTVmMzktMmQzMy00MzQ2LWJkNzQtYTdjMjZjZmY0NjQ5XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Film koji je bukvalno iznela na leđima Karmen (iz True Detective) - jeste da je u 80% scena ali prosto ima facu koja totalno leži kompletnom filmu i napetost od početka do kraja je tu najviše zahvaljujući njoj. Ovako mimo toga može da se preskoči.

Eli https://www.imdb.com/title/tt5294518/

MV5BYWQwYjNiM2ItMTcyZS00ZTNmLTgwNzQtMTgwNzU5ODgxMTc3XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4NjY5OTQ@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Zabavno uz dosta zanimljivih režiserskih/scenskih rešenja koja do sad nisu viđena u filmovima ovog tipa.  Priča kao priča.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...