Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

^uf, to jes.

ne znam ljudi, ocigledno je do mene.
ne radi me lik kao ranije.
kada kazem krs, to kazem jer sam imao bas previsoka ocekivanja, lestvicu koju je on sam postavio tokom svoje karijere.
vidim da nisam jedini koji tako misli.
drago mi je da je neko uzivao.
 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, DJAPEH8 said:

Laki, gde nalazis ove filmove 🙂 ili jos bolje, odakle ti vremena za ovakve filmove 

video klub relax, vele nigrinove a prekoputa njega laf ako nema relax!

dve kuće dalje video klub ivana, ali on se zatvorio!

Whistleblower https://www.imdb.com/title/tt9145478/

MV5BOGQ2OWU2NGQtMDc2Yi00ODA2LTgwNmYtMGJjYTUwMTI1YjcyXkEyXkFqcGdeQXVyNjE4OTY3NTg@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

Simpatičan :) Malo spor na početku i donekle konfuzan ali kasnije dođe na mesto, ako uspete negde da nađete kul je za pogledati.

Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2019 at 12:21 PM, mladenq said:

Once Upon a Time ... in Hollywood (2019)

imao sam niska ocekivanja, nisam neki narocit fan tarantina, ali ovaj mi se svidio

ima stvari koje su skroz nepotrebne, bar iz moje perspektive a vjerovatno i iz perspektive svakoga ko nije zivio holivud 60-70ih hah, ali to se kompenzuje fenomenalnom scenografijom kroz citav film

kraj je cisto uzivanje

Ja se smorio i blam me da priznam, malo zadremao tamo negde oko 1,5h. Zli jezici bi rekli da je to zato što gledam filmove koji traju samo ispod 90 minuta, ali meni nepotrebno produžen film.

Ne mogu da kažem da nema kvalitet, da nije interesantan na svoj način itd, ali je opako smorio u određenim deonicama. Početak mi je bio kul, zanimljivo, ajde da vidimo, onda taj deo smora i onda posle opet pred kraj dobija tempo i može da se gleda.

Ova Margot je neviđena, ja ne znam šta je ovo.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pogledah Joker (2019)

ne znam cemu toliki hajp, teska kita od filma

povrsno, bez neke prave supstance, bukvalno nezanimljiv glup film

sad ne znam da li neko specijalno predznanje treba da imam da bih gledao ovo ostvarenje, i mozda sam way off ovdje, ali zar ne bi joker trebao biti neki bipolarni anarhista genije, a ne jebeni mentalno zaostali 'gej', bez skoro ikakvih naznaka inteligencije?

Link to comment
Share on other sites

zapravo, cak se mogu delom sloziti.

FIlm kao film, i da se zove "otudjena radnicka klasa u vreme krize u americi" bi bio super. Joakin odlicno glumi, budimo realni, kakav gej pobogu.
ALI, on je (po meni) potpuno promasio jokera. Joker je ludi genije, ipak pricamo o marvelu(DC jelte), betmen, mandrak, fantom, i tako to.

Dakle, ako posmatram film kao nesto van usranih DC/Marvela, da dobar je. Ali meni Joakin NIJE joker, on je zapravo normalniji lik tamo.

Moglo je jos bolje biti da je u stvari ceo film njegova iluzija, i da je ceo film u ludari, ili da je sve posle

ubistva majke iluzija

Dakle, nije nit Joakin los glumac, nit je ovo los film, al nazalost izgleda danas ako oces budzet za glumce i film, to mora biti govnjarski DC/Marvel 

Dakle, Jedini joker je dzek nikolson
Hit ledger je ok, al ono postmortem nahajpovan, a Jordan katalano je ono emo vegan gender fluid joker.

Joakin nije joker uposte 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, G!!! said:

nisam gledao film, ali sam shvatio da je ovo kao joker origin trip,  ili nije ?

Pa da. Samo sto ja nisam, kazem opet, doziveo ovo kao jokera - gledaj film kao recimo taxi driver_2019_soft_edition.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa da, samo sto ce sad neko reci 'ali ovo je joker PRE nego sto je postao to sto jeste', iako ovaj joker ne moze nikako da evoluira u tog criminal mastermind jokera, jer jednostavno nije inteligentan nego bukvalno blago mentalno zaostao

ne znam samo otkud ti ovo da se zove "otudjena radnicka klasa u vreme krize u americi" bi bio super. i u kom dijelu filma si ti to tacno upratio da je ozbiljno obradjeno, smijesno koliko je povrsan film u svim aspektima, imao sam osjecaj da slicno poput zadnje sezone got-a, umjesto da ja kao gledalac dozivim stvari kroz film i da to djeluje realisticno i smisleno, imam rezisera koji mi govori direktno kroz likove (u ovom slucaju radio/tv voditelje) e sad se to i to desava, jer eto tako je...lazy writing

 
 
 
 
 

btw lol za scene gdje jokera od 50kg otrese auto u punoj brzini, a on ustane bez problema i nastavi da trci, pa kasnije i dalje bez ikakvih problema sve normala dodje u emisiju, prica, pa onaj dijalog izmedju njega i de nira nakon sto on prizna ubistva, kakav vrhunac idiotizma, ili kad multimilijarder thomas wayne izlazi iz pozorista sa porodicom, napolju masovni neredi, a njega nit ceka auto, nit lik ima obezbedjenje, nego eto tako seta casual i onda dodje na sjajnu ideju da skrene sa porodicom u mracnu ulicu...je l moze manje truda bude ulozeno u stvari da izgledaju smisleno...

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, FATA said:

Pogledajte 

Coherence

 https://m.imdb.com/title/tt2866360/?ref_=fn_al_tt_0

Super voznja skroz. Moracu jos jednom da ga pogledam da bih povezao skroz neke delove

odličan!

Midsommar https://www.imdb.com/title/tt8772262/

MV5BMzQxNzQzOTQwM15BMl5BanBnXkFtZTgwMDQ2NTcwODM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ova Florens (glavna uloga) glumi kida razbija, šteta što nije imala prilike da se iskaže ovde toliko. Treba motriti na nju! Izgleda kao neka talentovanija Eliša Katbert :))

Što se filma tiče, kome se "dopao" Hereditary ovo će takođe, isti lik je radio. Kome se nije dopao, neće ni ovo. Iako je napredovao u svakom pogledu i film čak ima i bolju radnju koja može da se prati, nema neke konfuzije, i dalje je specifična vrsta tripa.

Ono što mi se nije dopalo ni ovde, kao ni u Hereditary je što se likovi neretko odlučuju da prihvate stvari kao normalne i nastave dalje da budu "u procesu". Tipa, ljudi skoče sa litice i ubiju se i oni se tu kao "prepadnu" ali i dalje ostanu, kul im je. I još hiljadu sitnica tog tipa.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 9:49 PM, f4ts0 said:

zapravo, cak se mogu delom sloziti.

FIlm kao film, i da se zove "otudjena radnicka klasa u vreme krize u americi" bi bio super. Joakin odlicno glumi, budimo realni, kakav gej pobogu.
ALI, on je (po meni) potpuno promasio jokera. Joker je ludi genije, ipak pricamo o marvelu(DC jelte), betmen, mandrak, fantom, i tako to.

Dakle, ako posmatram film kao nesto van usranih DC/Marvela, da dobar je. Ali meni Joakin NIJE joker, on je zapravo normalniji lik tamo.

Moglo je jos bolje biti da je u stvari ceo film njegova iluzija, i da je ceo film u ludari, ili da je sve posle

  Hide contents

 

ubistva majke iluzija

 

Dakle, nije nit Joakin los glumac, nit je ovo los film, al nazalost izgleda danas ako oces budzet za glumce i film, to mora biti govnjarski DC/Marvel 

Dakle, Jedini joker je dzek nikolson
Hit ledger je ok, al ono postmortem nahajpovan, a Jordan katalano je ono emo vegan gender fluid joker.

Joakin nije joker uposte 😄

 

^ qft, da film nema nikakve veze sa DC-jem, bio bi odličan, ovako mi je samo ok

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemam sta da dodam ni da oduzmem,da ne znam nista o njemu i da je ovo samostalni film rekao bih da je odlican,Joakin odglumio fenomenalno i ne bi bilo nezasluzeno da uzme oskara,kako od ovog lika bude transformacija u master mind genija,ne mogu ni da zamislim,i jos nesto,jel samo meni zasmetalo sto je dzoker 30-tak godina stariji od brusa?

Link to comment
Share on other sites

IT Chapter 2 https://www.imdb.com/title/tt7349950/

MV5BYTJlNjlkZTktNjEwOS00NzI5LTlkNDAtZmEwZDFmYmM2MjU2XkEyXkFqcGdeQXVyNjg2NjQwMDQ@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam šta bih rekao ... slabiji mi je nego prvi deo, iako bi trebalo da bude "ozbiljniji" jer je prvi ipak sa klincima itd. Možda i to što su klinci doprinosi atmosferi, šta ga znam ... Gledljiv je, ali bledunjav u odnosu na keca na svim frontovima. 

Neke od glumaca su našli vrhunske da glume matore klince, tipa Edi - neviđeno koliko su "skinuli" jedan drugog, kako god da su to radili tj. od koga je krenulo ka kome. I drugi su solidni (doduše neke su baš dosta omanuli ali nije ni to lako naći).

Traje skoro tri sata, prođe relativno brzo (kad ja to kažem ima težinu!). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...