Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley https://www.imdb.com/title/tt8488126/

MV5BOGI4NTQxYWUtNzEzMy00MGFiLThjODItNjg4ODI5MmZiMzIwXkEyXkFqcGdeQXVyMzY0MTE3NzU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne mogu da kažem da nije bledunjavo, ali je vrlo zanimljivo videti kako "lako" prolaze prevare tog tipa, posebno u svetu "investitora" (koji suštinski moraju nekad i da idu na slepo u celu priču). Ova Elizabet inače izgleda kao da je veći android nego Elon Musk.

The Perfectionhttps://www.imdb.com/title/tt7772580/

MV5BMTA3NzkzMDUxODBeQTJeQWpwZ15BbWU4MDM0ODc5ODcz._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ju kako istripovan film. Šteta je što ga nisu dali nekome ko je nešto više iskusan makar u "strava i užas" žanru ili generalno iskusniji, jer baš ima potencijal da bude dobar film. Ovako je malo bezveznjikav tj. loše realizovan sa idejom koja je dosta dobra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inventor sam gledao kad je izašao u aprilu, i slab je. Dobar početak, uvede u priču, ali kasnije poprilično slabo objasni kraj Theranosa i njenu sudbinu. Knjiga Bad Blood je mnogo bolja 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Highl1 said:

Inventor sam gledao kad je izašao u aprilu, i slab je. Dobar početak, uvede u priču, ali kasnije poprilično slabo objasni kraj Theranosa i njenu sudbinu. Knjiga Bad Blood je mnogo bolja 

misliš knjiga je bolja? :))

šalu na stranu, siguran sam da je interesantnije ... malo sam guglao, koliko videh sad je sa nekim likom što drži lanac hotela, tako da ono, all good iz njenog ugla za sad koliko primećujem :)

Brightburn https://www.imdb.com/title/tt7752126/

MV5BMjc0YzM2ZjItNzE3OS00NTRhLTkyNTUtMjY5Y2Y5NTU3OWI0XkEyXkFqcGdeQXVyNjU2NTI4MjE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Interesantan pogled na to šta bi bilo da je supermen loš momak ali u domenu ideje. Realizacija je problematična, prava šteta jer je moglo biti bolje da su samo 2-3 scene tj. delove scenarija napravili drugačije.

Majkl Ruker na kraju kao kameo je totalno fino leg'o na inače neobičan kraj filma :)

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, G!!! said:

stvarno treba imati stomak za lose fillmove ako si odgledao brightburn do kraja :) ideja dobra, i nista vise :P

'naš kako to kod mene ide, na smiraju dana volim kode kuće u toplini doma pogledati film ili seriju - da prekidam na 45 minuta nešto ako traje ukupno 1:20h (otuda i volim te filmove!) stvarno nema smisla, jer ne bih počinjao drugi :)

7 hours ago, G!!! said:

ma razumem, samo se do sada ni jednom nismo poklopili u odgledanim naslovima :P

jednom sigurno hoćemo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je Endgame neopevan krs, sa previse rupa i wtf situacija. IW mi je bio do jaja, i puno sam ocekivao od Endgamea, ali kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Once Upon a Time ... in Hollywood (2019)

imao sam niska ocekivanja, nisam neki narocit fan tarantina, ali ovaj mi se svidio

ima stvari koje su skroz nepotrebne, bar iz moje perspektive a vjerovatno i iz perspektive svakoga ko nije zivio holivud 60-70ih hah, ali to se kompenzuje fenomenalnom scenografijom kroz citav film

kraj je cisto uzivanje

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

koji krs od filma.
ne mogu cak ni da se razocaram, jer je toliko sranje. 
Zelim da verujem da je Kventinu brak pomutio mozak i da je zato nastalo ovo.

Django i Hateful Eight je za ovo miljama ispred, a da ne govorim za predjasnje radove.

Bilo je i svetlih momenata:

1. Bred Pit, jebote koja faca, jos kako mu je samo legla ova uloga. 50ogodisnak, razvratnik koji ne zeli da odraste, vozi kabriolet, zivi u kamp kucici i ima pitbula.

2. Margot Robi. Nestvarna lepota. Necu nista vise dodati.

3. zadnjih 45minuta filma. Scena iz kuce. To je Tarantino.

Edited by sinister

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Skoro tri sata čistog uživanja, vrhunski film. 

Ne mogu da izrazim kolko sam oduševljen komentarima da je dosadan i nema radnju. Verovatno bi i Pulp fiction isto bio ocenjen. 

Uglavnom, sve što čini tarantinov film je tu. Sjajni dijalozi, muzika, kola, foot fetish, smejanje, "nema radnju", omaži, sve praćeno glumom od koje mož se rikne. 

U ži vancija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"Uglavnom, sve što čini tarantinov film je tu. Sjajni dijalozi, muzika, kola, foot fetish, smejanje, "nema radnju", omaži, sve praćeno glumom od koje mož se rikne."

Ne mogu da verujem.
Za svaki njegov prethodni mogu ovo da kazem, ali za ovaj nikako.
I davno nisam naisao na film gde su ovako misljenja podeljena.

 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam kako tebi ovaj film moze biti krs, i toliko sranje da ne mozes cak ni da se razocaras, a cak i sam kazes da je zadnjih 45 min dobro

mislim jasno je svakome da su prva dva sata filma mogla stati u pola sata-sat i da se ne bi nesto pretjerano izgubilo, ali to je, taj omaz tom periodu holivuda, ocigledno napravljeno tako zbog njegovog licnog a i gusta njegovih kolega, jer je toliko mudo da mu se moze i jer mu puca k da ispunjava ocekivanja prosjecnog gledaoca koji je ocekivao 2 sata ludnice ili jos gore neke mongoloidne marvel/disney sale i posalice na svakih par minuta ne bi li bili konstantno zabavljeni

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...