Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Исплата (Paycheck, 2003)

 

MV5BMTczMzU5NDk4MV5BMl5BanBnXkFtZTYwNDQx

мени је ово сјајан филм, а онда сам сазнао да је рађен по краткој причи Филипа К. Дика, па сам га потом одгледао још једном. ипак, мислим да ми је јасно зашто се овако лоше котира на ИМДБу.

прича је легендарна, мада је засрана типично холивудском потребом за акцијом и калупима и матрицама, али ни то засеравање није могло да засени оригиналну идеју. филм је лошије изведен него што је замишљен, или што је требало да буде изведен. Афлек опет релативно добро глуми погубљеног лика, то му дође као заштитни знак. но, као и у "Рачуновођи" или "Дердевилу", тешко иде да си мало изгубљен, а мало презајебан. и Ума је онако. оно што ме је купило је прича. препоручујем љубитељима праве фантастике.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

meni je to sjajan film,gledao ga vise puta,ben aflek bio idealan za tu ulogu,apsolutno savrsen,kad ti se desi ono sto se desilo njemu covek i treba da bude pogubljen i on je legao za tu ulogu ko kec na deset jer on meni i jeste takav tip iako me je i u betmenu prijatno iznenadio a delovao je kao epic fail izbor,uma je vec klasa i moze sve da odglumi,ocena na imdb-u je bas losa u odnosu na kvalitet filma,ideja 10/10,pogotovo za to doba

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Debeli said:

razumem što mu ti daješ 10/10, i ja bih mu dao toliko da se ne silim da budem objektivniji.

procitaj ponovo :D

13 hours ago, tortky said:

jel dobar kao venom ili stvarno dobar?

kad dobijes,i deadpool i guardian of the galaxy te verovatno smaraju [8D]

Link to comment
Share on other sites

Bamblbi je daleko najbolji Transformers film. Znam da to ne govori i ne znači mnogo, i ima dosta glupih stvari u filmu, ali ima i dosta dobrih, brdo nostalgije na svakom koraku, od dizajna transformersa koji je nešto između dve dobre TF igre (War for Cybertrom i Fall of Cybertron) i origialnog crtaća, preko muzike, do činjenice da je smeštem u osamdesete.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, koek1 said:

:o nisam znao, ladno, sad vidim na netu, u Karađorđevoj [ok]

to i bigz su dve najbolje lokacije za snimanje očigledno.

Bird Boxhttps://www.imdb.com/title/tt2737304/

MV5BMjAzMTI1MjMyN15BMl5BanBnXkFtZTgwNzU5MTE2NjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_ (1).jpg

Polumatora Sandra Bulok spašava decu od neviđenih sila zla :)) Nije loša postapokalipsa, dva sata traje ali ne mogu da kažem da je predugo posebno jer se priče prepliću kao i vremenska razdoblja, u trenutku kada nema baš puno šta da se pogleda, nije loše.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DJAPEH8 said:

Lucky, jes ti to subskrajbovan na Netflixu :D 

ma jok, nego pratim šta novo izlazi! ko još plaća netfliks!

Nego

Halloweenhttps://www.imdb.com/title/tt1502407/

MV5BMmMzNjJhYjUtNzFkZi00MWQ4LWJiMDEtYWM0NTAzNGZjMTI3XkEyXkFqcGdeQXVyOTE2OTMwNDk@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Meni se ovo dopalo! Skroz ima taj šmek originalnog filma, sve zajedno sa glupim scenama bežanja od ubice i to sve... svakako mnogo bolje od bilo kojeg od nastavaka koji su se pojavljivali tokom godina.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

ma jok, nego pratim šta novo izlazi! ko još plaća netfliks!

ja :)

I mogu vam reci da mi je do jaja. Inace placam I HBO GO I On Demand, ali to cu sad ukinuti jer je Netflix mnogo jaca stvar. Bar meni. 

I sam sam se pitao zasto bi bilo ko to placao s obzirom na torrente jer, je li, iste stvari mozes veoma brzo da skines u veoma kratkom roku, ali ono..probao taj free period od mesec dana I na kraju se navukao. jebem li ga, legnem, skrolujem malo i play. pritom tih 7-8 dolara stvarno nije neka cifra.

EDIT: inace, Bird Box ovih dana bode oci na Netflixu, zato sam te i pitao.

Edited by DJAPEH8
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, DJAPEH8 said:

ja :)

I mogu vam reci da mi je do jaja. Inace placam I HBO GO I On Demand, ali to cu sad ukinuti jer je Netflix mnogo jaca stvar. Bar meni. 

I sam sam se pitao zasto bi bilo ko to placao s obzirom na torrente jer, je li, iste stvari mozes veoma brzo da skines u veoma kratkom roku, ali ono..probao taj free period od mesec dana I na kraju se navukao. jebem li ga, legnem, skrolujem malo i play. pritom tih 7-8 dolara stvarno nije neka cifra.

EDIT: inace, Bird Box ovih dana bode oci na Netflixu, zato sam te i pitao.

ma jok, pratim šta se pojavljuje, ovo izašlo pa skinuo - jasno mi je da ga netflix gura kad je njihov.

kapiram i koncept da ima smisla netflix i sve, ali jednostavno ne deluje mi isplativo bez obzira na to koliko košta mesečno.

slično kao i spotify, deezer i to. kad je u nekom paketu, tipa telenor daje džabe deezer, kul, što da ne

9 hours ago, mladenq said:

i ja sam uzeo taj free month, samo sto mi je zakljucak nakon isteka bio da ni u ludilu ne bih placao pretplatu s obzirom kol'ko im je jadna ponuda filmova i serija

otvoriš novi trial :))

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, headcutter[LR] said:

Evo gledo malo RuR posle dugo vremena

e da si živ i zdrav!

A Simple Favor - https://www.imdb.com/title/tt7040874/

MV5BZjFiMGNiNmItMzNiNi00Mjc1LTg1N2YtNWE2NTE5N2VlZTQ3XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ja mislio komeNdija, kad ono svašta je nešto, a ajde da kažemo da je i delimično komedija. Nisam imao pojma šta da očekujem ali sam gađao na "haha hihi" humor tralala, međutim već posle 15 min filma se ispostavilo da ima i taj "drama-misterija" momenat. Interesantno.

Link to comment
Share on other sites

Bird Box (2018)

https://www.imdb.com/title/tt2737304/?ref_=nv_sr_1   

Klasnican netflix "waste of time" film, gledljiv donekle. Podseca na Quiet place, a i tu su negde idejno i izvedbeno.

U principu, interesantna prica bez velikog zapleta i konkretnog finala. Ne bih preporucio. 5/10

 

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2018 at 11:25 PM, mladenq said:

ko kastuje ovu anu kendrik non stop, zlo mi je od nje, imam osjecaj da je u svakom drugom novom filmu

kastuju je kad im treba tako ta "slatka naivna kućna mama", jer je zapravo za to idealna. do skoro je bila "slatka mala devojčica", setih se baš kad je sa Rejnoldsom bila u onom filmu kad je on nenormalan.

Ajde neka ide ovde ovo ondaK:

Black Mirror: Bandersnatchhttps://www.imdb.com/title/tt9495224/

poster_opt.jpg

Prvo, i najveće "upozorenje", nemojte da ispadnete glupi kao ja pa bez čitanja o tome šta je zapravo film (a ja sam video da se samo pojavio) skinete isti sa onih sajtova - takvo iskustvo je tripozno čak i za jedan Black Mirror :)) Bandersnatch je zapravo interaktivni film sa odabirom opcija šta ćete da uradite (bilo je takvih i pre, mislim da sam baš ovde pisao o onom kad likovi pljačkaju banku, doduše to se preko Steama skidalo) a ovaj zapravo omogućava da putem Netflixa odabirate opcije šta će se dešavati u filmu.

E onda je neki car odlučio po sopstvenom nahođenju ne samo da izabere kako ide priča već i da "izrežira" više različitih krajeva i opcija priče tokom filma i tako napravi nešto najgore za gledanje ikada :))

Kad to prevaziđete pa pogledate film kako je i predviđeno, zapravo je solidna Black Mirror epizoda, iako se vodi kao film,  prepuna referenci na dobar deo narednih epizoda i sezona. Bandersnatch je u osamdesetim tako da može da bude neki "prequel" da kažemo za seriju, na čelu sa bolesnim Metalheadom ali i White bear simbolom. Naravno meni lično najgenijalniji momenat je "sviranje" igre na kraju odjavne špice, znao sam da je naravno neko odmah skočio da je snimi i pusti u emulatoru i zapravo je igrabilna igra na spektrumu, vrh :)

 

Link to comment
Share on other sites

Searching - https://www.imdb.com/title/tt7668870/

MV5BMjIwOTA3NDI3MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzIzMzA5NTM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kao Unfriended samo nije horor :) Naravno znatno bolje izveden, napet od početka do kraja, vrlo interesantan.

Loša strana mi je ova Debra Mesing što bukvalno ima facu kao da će da prasne u smeh svake sekunde, valjda zato i nema puno posla mimo vil i grejs gde to zapravo može da prođe.

Treći ili četvrti film koji se odigrava na "ekranu računara" i zanimljivo je zapravo koliko sve te nove aplikacije omogućavaju da se takav film snimi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...