Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

18 hours ago, koek1 said:

baš htedoh da napišem... ali ajde, pošto nema ime i to:

MV5BOTU5MDg3OGItZWQ1Ny00ZGVmLTg2YTUtMzBkYzQ1YWIwZjlhXkEyXkFqcGdeQXVyNTAzMTY4MDA@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ja sam u početku krenuo da se tripujem da je film komedija .... posebno

kad je otkinuo glavu klinki

Ne mogu da kažem da je loš film, ali je jedan od onih što prosto mora da vam odgovara takav tip horora.

Toni Kolet je realno odradila odličan posao, mislim da je najsvetlija tačka filma.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kemp. said:

Dunno, meni je bas brutalan film 9/10, ima neki smek, vuce na The Shining atmosferom...

to je taj koncept filmova koji je onako, malo mi više vuče na "vi ste glupi ako vam se ne dopada naš film, jer je baš vrh". Daleko od toga da je loš, samo prosto, možda sam očekivao nešto više.

 

On 8/15/2018 at 5:11 PM, toma said:

123.thumb.jpg.6680e29acd9618eeb79ad1a4bbcb0db6.jpg

brety gud :DDD

venom i tom hardi za siromasne, nije lose za pogledati

4

neverovatno je koliko ovaj lik liči na tom hardija, pola filma sam mislio da je on :)) A gledao sam ga u onom "The Invitation" isto super film, ali tamo ima dužu kosu pa nije toliko sličan.

Link to comment
Share on other sites

Gledao The Predator.

Nemam pojma, film ne zna hoće li da bude akcija, horor ili komedija, pretera sa komedijom i na kraju nije ništa.

Takođe, meni je neki taj strah i respekt ka predatoru uvek više dolazio iz toga ima opasno naoružanje, tehnologiju, stealt, snagu i inteligneciju u borbi, ali se ipak može ubiti,

Spoiler

a ovde je kao neki tenk, i kao da gledam likove koji napadaju bosa u nekom WoW raidu, tako mi deluje na momente film. U više momenata me film podsetio na to, jednom na sredini, jednom na kraju, recimo.

 

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pogledah ovaj hereditary, zali boze vremena

sto kaze lucky, pola scena su vise komicne nego sto su strasne, plus jako je spor bez neke narocite svrhe, i oni neki jebeni edgy kadrovi, tacno vidis da je liku ovo prvi 'pravi' film pa se polomio da ispadne poseban

 

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Venom https://www.imdb.com/title/tt1270797/

MV5BNzAwNzUzNjY4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTQ5MzM0NjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam sad gde ovo ide, valjda u onaj Marvel topic ne sme (!) pa neka bude ovde. 

Ukratko - najbolji film ikada! Uz rizik da me bole isproziva, mislim da je ovo zabavniji film čak i od Deadpoola 2, iako nema taj rejting da može da bude još "direktniji" poput dedpula. Skoro se nisam tako dobro proveo gledajući neki film :)

Ispratio sam na netu da su kritičari baš ocrnili film, sad malo gledam neke komentare i nije mi uopšte jasno šta su oni ovde očekivali i šta im se nije dopalo. Film nije dosadan, ima veliku količinu humora, brzo prođe, radnja je jednostavna i naravno "rupičasta" ali u okvirima ovog žanra ... čak i raspali Tom Hardi deluje baš kako treba raspalo. Pročitah negde neki review gde su napisali da će biti idealan da glumi Vajnstina kad se bude snimao film o njemu :))) 

Naravno gledao sam u 2D, verovatno je 3D grozan.

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/13/2018 at 6:57 PM, mohr said:

film je zanimljiv i na foru deadpoola je ali sigurno nije bolji,svejedno je zabavan i vredi otici odgledati u bioskopu,eto toliko,i da,odlican je u 3D,par puta sam se cimnuo unazad :)

ne merem, smeta mi 3D, mada verujem da su one scene kad se odvaja od tela pa komuniciraju zanimljive u 3D fazonu.

Look Awayhttps://www.imdb.com/title/tt5834760/

MV5BMTEzOTY0MDI3MTdeQTJeQWpwZ15BbWU4MDk5NDAyNDYz._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Eto divne prilike da vidite kako se Mira Sorvino drži u zrelim godinama!

Priča nije originalna, izvedba je solidna i za jedan niskobudžetni triler-horor (više triler nego horor) prilično solidno izvedeno. U moru ovih desetak novih filmova koji su se pojavili, jedan od retkih koji se može pogledati.

Link to comment
Share on other sites

The Superhttps://www.imdb.com/title/tt5884784/

MV5BNTAyYzI0ZjUtODQwZS00MTYxLThjOTMtY2RjZTE0ODk0MGJjXkEyXkFqcGdeQXVyNjk1OTk0Mg@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Kakav nespretno napisan film ... neka osnova je još i postojala, u jednom trenutku polu zanimljiva realizacija, međutim u ključnom trenutku - potpuni raspad sistema. Od lika što je radio Black Swan sam očekivao makar malo više. I naravno neprepoznatljivi Val Kilmer, mada sad sam se već navikao nakon Snowmana gde je prvi put šokirao svojom pojavom posle bolesti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meh, i ja pogledah pre par dana, nista specijalno, mislim film je ono zabavan pa neces baciti pare ako odes da pogledas, ali nema neku dubinu, onako napravljen 'clean' kako bi siroke mase padale u nesvjest od odusevljenja

genijalni su utisci koje cujes dok izlazis iz sale, 'mislio sam da ce biti dobar ALI OVO JE FENOMENALNO 12/10!'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...