Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Gledao poslednje Avendjerse

Do polovine sam se ocekivano nevidjeno smarao  u fazonu jos jedan deciji filmic, od polovine sam se prijatno iznenadio, ima par briljantnih momenata i sasvm dobar kraj

 

Extinction - https://www.imdb.com/title/tt3201640/?ref_=fn_al_tt_1

pa onako fin SciFi koji bi bi za preporku da je kraj ili kraci ili bolje uradjen, ovako ce dobro doci  kojima fali doza naucnofantasticnih filmova 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao film, ali u trejleru se vidi "Erport siti" iz ptičije perspektive. čini mi se i da su blokovi iskorišćeni kao osnov za SGI doradu u nekim scenama. a inače sam čitao da se taj film snimao kod nas.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2018 at 1:22 PM, G!!! said:

Gledao poslednje Avendjerse

Do polovine sam se ocekivano nevidjeno smarao  u fazonu jos jedan deciji filmic, od polovine sam se prijatno iznenadio, ima par briljantnih momenata i sasvm dobar kraj

 

Extinction - https://www.imdb.com/title/tt3201640/?ref_=fn_al_tt_1

pa onako fin SciFi koji bi bi za preporku da je kraj ili kraci ili bolje uradjen, ovako ce dobro doci  kojima fali doza naucnofantasticnih filmova 

 

On 8/1/2018 at 1:35 PM, G!!! said:

sto se vidi tacno gde u filmu ? :)

Airport City "vrišti" na svakom koraku u filmu, plus BIGZ je tamo pred kraj.

Onda imaš i palatu pravde ili klinički centar, ne mogu da provalim, gde oni rade kao čistači i naravno ona apokalipsa je na nbgd.

Sam kraj filma je naravno dole Vukov spomenik stanica (mada su mogli da se popnu gore do igraonica, bio bi bolji setting :)) i onaj voz koji snimaju je bez CGI tj. skroz takav postoji :))

Izgleda da je Netflix odlučio da snimi par filmova ovde, posle onog TAU, pisao sam ovde.

Što se tiče same radnje, meni je "rolerkoster" kreće ok, onda onaj obrt kretenski oko same "operacije" i "taoca" (da ne otkrivam više) i onda pred kraj opet kao ajde, nije loše.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, G!!! said:

oooo bas kul, nisam skontao da su toliko lokacija koristili 

jel i netflix dobija podsticaj od 10.000 eur po radnom mestu :P

Obrisao sam film sa kompa, ali sam skrolovao titl čisto da vidim ko je sve radio na filmu itd, naravno na kraju piše "Film finansijski podržala Vlada Republike Srbije" :) Koja je tačno fora ne biK znao.

A ako se odlučiš da pogledaš Tau (tu su negde u rangu po kvalitetu) možeš da vidiš opet BIGZ, Dom Sindikata i još par lokacija ali naravno i Mićka Ljubičića :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

izbjegavam godinama da pogledam No Country for Old Men prvenstveno jer mi se sere od brace koen, a malo i jer mi je ona frizura bardema sa postera bila toliko uzasna da nisam znao da li mogu preci preko nje

na kraju, prvenstveno zbog nedostatka bilo kakvih novih kvalitetnih filmova, odlucih se da pogledam, i prve dve trecine filma sam bio u fazonu pravi sam indijanac sto tek sad ovo gledam, bardem odlican, ta frizura mi cak postala simpaticna, film tece fino, i taman kad se covjek skroz unese u film i ocekuje neko finale, na sta sve do tada vuce i za sta se jebeno prvih sat ipo-dva pravi setup, na scenu stupaju pretenciozna gamad od brace koen i useru ti se u zivot svojim klasicnim moronskim prelazom gdje budes toliko vizuelno uskracen da imas osjecaj kao da su ti uzeli citav film, sto treba kasnije da bude kompenzovano depresivnom petominutnom kontemplacijom tomilidzonsa o tome kako vrijeme vise nije kao sto je prije bilo, i sad je gore kme? wow

inb4: nisi skapirao film kao delo, decxko

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

kako te nolanov film sa dzekmenom i bejlom mogao odbiti?:D

i ja bih se mozda pokajao za ovaj, da ga je neko drugi zavrsio, ovako sam samo jos vise zamrzio ovu dvojicu i postao jos odlucniji da se klonim njihovih filmova, mada cu tesko odoliti ovom big lebowski spinoffu sa turturom kad izadje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...