Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 3/21/2018 at 2:26 PM, nickwood said:

Ja bih se složio da visina tu ne igra preteranu ulogu

MV5BMTUwOTA4OTA0N15BMl5BanBnXkFtZTcwMjgx

Ко би рекао да Шарл Боаје стоји на столичици од 20 сантима поред Ингрид Бергман у Плинској светлости

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hostiles

dobar film, mozda malo pretrpan detaljima u kojima se pojasanjava koliki je fubar wild wild west (mozda su mogli i tri filma o tome snimiti) i kako su zbog toga svi u amerikama prezajebani, ali dobar film za danasnje standarde...

dobra gluma, dobar real-life seting sto bi rekli,  u smislu niko ne vrti pistoljima i ubija trojicu jednim metkom, i solidnih par manjih tvoistova u celoj prici

ne uvlace se indijancima, ne znam zapravo sta bi trebali sve da snime da bi se uvukli za istrebljenje toliko miliona ljudi

betmen-terminator standardno razvalio

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Legend (2015)

poprilicno los, nikakva atmosfera, jako povrsno i lose napisano, oko muzike se stvarno nisu nikako mogli manje potruditi 

jedina svetla tacka hardy kao reggie, dok je kao ronnie neka verzija nemaskiranog banea kojem se 90% scena svodi na ludacki pogled

ne znam kako su ljudi uspjeli da film o najpoznatijim londonskim gangsterima ucine ovoliko nezanimljivim

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2018 at 1:27 AM, mohr said:

https://www.imdb.com/title/tt6644200/

mnogo dobra ideja ali nekako traljavo uradjeno bez nekog prethodnog objasnjenja sa suvise banalnim i lako predvidivim krajem,ocena previsoka,ne moze ovo biti nikako horor sa najboljom ocenom na imdb-u,mozda i bude nekog nastavka ili jos bolje,desavanja pre ovog dela

Bukvalno. Poprilicno sam popizdeo gledajuci film, na pola filma sam znao sta ce da se desi. Vise je za 3/10 nego za ocenu koju ima.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

poenta je u nesvakidasnjem konceptu koji su dosta dobro izneli, a ne u raspletu. kao da uzmes da gledas spasavanje redova rajana i kazes 'koje sranje znao sam da ce da ga spasu na pola filma' lol

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Bas tako, ali nisu ga dobro izneli iz mog ugla.

 

Scene su predvidive i besmislene. Prica i jeste neobicna i zanimljiva ali izvedba je kriminalna. Scena sa ekserom je krajnje glupa kao i razlog zbog kojeg otac i sin odlaze i ostavljaju trudnu kevu koja treba da se porodi. I ona konverzacija koju imaju kod vodopada...plitko previse. Generalno mi ceo film tako deluje, ili sam ja poprimio poprilicnu averziju prema holivudu.

 

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 06/06/2018 at 12:27 AM, mohr said:

https://www.imdb.com/title/tt6644200/

mnogo dobra ideja ali nekako traljavo uradjeno bez nekog prethodnog objasnjenja sa suvise banalnim i lako predvidivim krajem,ocena previsoka,ne moze ovo biti nikako horor sa najboljom ocenom na imdb-u,mozda i bude nekog nastavka ili jos bolje,desavanja pre ovog dela

meni je neverovatno da se niko od svih mozgova sveta nije dosetio pre gluvoneme klinke da...

čudovišta koja love po zvuku možeš da srokaš jakim zvučnim frekvencijama

Unsane https://www.imdb.com/title/tt7153766/

MV5BNTYzMDYzMzA1MV5BMl5BanBnXkFtZTgwODUzODg2NDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ko pređe preko Sodebergovog traljavog početka od jedno 20-25 minuta i nema problem sa tim što je film sniman ajfonom (pa izgleda jeftino) očekuje ga interesantan napeti polu-horor film.

The Endless https://www.imdb.com/title/tt3986820/

MV5BNjA5OTI1MjgwMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMDU2NzY2NDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ovo mu dođe kao neki nezvanični nastavak Resolutiona, pa kome se dopao taj film dopašće se i ovaj ... nije potrebno gledati Resolution da bi se pratio Endless, svakako je zanimljiv sam po sebi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A quiet place

a jbg, preterali su mozda sa ocenom svi, solidno je sve to ali niti je strasno toliko niti je napeto toliko niti se desava toliko toga

kapiram da je strasno jer ima male dece, beba, i dete sa zdravstvenim poremecajem, mama tata eto daju sve od sebe pa je prosecnom gledaocu super tezak i napet film

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Man with the Iron Heart

Taman kad sam pomislio da ce me razbiti predrasude da su svi filmovi rejta <7 na imdbu uglavnom sranje isti od polovine postane upravo to - sranje. Do polovine filma bukvalno nisam trepnuo, bio sam u fazonu kako jebeno ovo ima samo 6.4, al onda krece drugi deo I ode sve u pm... Da budem jasniji, prva polovina filma upravo oslikava zivot Reinhard Haydrich-a koji je prilicno zanimljiv, I samo odjednom pocinje prica o Cehoslovacima koji su izvrsili atentat na istog. Da stvar bude jos gora, upravo postoji film na tu temu --> Anthropoid (2016).

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, jasno mi je bilo da ce scena atentata u nekom momentu iskociti, ali ako vec snimas film o Haydrichu onda budi dosledan toj prici, a ne u pola filma da se odjednom on totalno zanemari I prica okrene na mladjane Cehoslovake. Ocekivao sam samo da ce ga na kraju price o njemu roknuti i to je to :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...