Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

I Remember You(2017)

http://www.imdb.com/title/tt4966532/?ref_=nv_sr_1 

Islandski horor triler, odlican 7.5-8/10, vredi pogledati. Random ocena na imdbu, na rottentomatoes je dobio 100%. Jedino je bilo nezgodno sto nisam nasao dobar engleski prevod pa sam se malo patio sa imenima, valjda je izasao neki bolji do sad. Preporuka u svakom slucaju.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

skinuo pre x dana Mute...novi film Dankana Dzhonsa...i nikako da se nateram da pogledam...a nadao sam se da ce ovde neko dati neki komentar da me uveri da je film na pozitivnoj strani skale njegovog opusa (posto ga na netu nacelno kude...al kad je net bio relevantan =o)))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kole said:

skinuo pre x dana Mute...novi film Dankana Dzhonsa...i nikako da se nateram da pogledam...a nadao sam se da ce ovde neko dati neki komentar da me uveri da je film na pozitivnoj strani skale njegovog opusa (posto ga na netu nacelno kude...al kad je net bio relevantan =o)))

Ja sam odgledao. Da je dobro - nije, da je loše - nije. Ima par gotivnih momenata i nije dosadno.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Downsizinghttp://www.imdb.com/title/tt1389072/

MV5BNDYxNDQ5OTYxOV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTcyODkxNDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Preglup i predosadan film, ne znam šta bih još napomenuo. Vidim da po netu ima dobre kritike od strane novinara itd, ne znam šta su zanimljivo videli ovde.

Jedina svetla tačka mi je Christoph Waltz u ulozi Dušana Mirkovića :)) šteta što nije navežbao malo srpskog za potrebe filma...

Link to comment
Share on other sites

On 3/14/2018 at 10:30 AM, jasamnepismen said:

Annihilation pogledah i ja, ima onaj neki disturbing vibe i muziku koja ti bez ikakvog razloga nabija tenziju.

Nije mi se svideo uopće.

 

meni uopste nije jasno koja je poenta snimanja takvih filmova koji nemaju poentu ili imaju glup kraj...ili je to postao neki trend u Holivudu, vise ne moze covek da naidje na dobar sf

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 17/03/2018 at 8:49 PM, voodoo_ said:

U ulozi Duljoa???

Da ... sve vreme priča o svom pitonu i kako voli Miu Borisavljević ... sad da čuje kako ga opisujemo zamerio bi mi!

1 hour ago, Dule_smor said:

meni uopste nije jasno koja je poenta snimanja takvih filmova koji nemaju poentu ili imaju glup kraj...ili je to postao neki trend u Holivudu, vise ne moze covek da naidje na dobar sf

Mislim da je fora u tome što knjiga (koja je bolja ofc) ima još dva dela + je valjda od starta planirano da ima više delova, pa ovako film kao takav nema "smisla" ali su već najavili nastavak koji će da objasni priču dalje. Ali se u načelu slažem sa tim da je sad sve više filmova "daj da napravimo totalnu zbrku da niko ništa ne kapira i onda kažemo kako su glupi jer nisu skapirali ovaj vrhunski film".

Cold Skinhttp://www.imdb.com/title/tt1034385/

MV5BOGE1YjI0MjgtMTAwYy00NDliLTlkZjEtOWJhMzg1YjJhNWVhXkEyXkFqcGdeQXVyNDU1NTM1NDU@._V1_UY268_CR3,0,182,268_AL_.jpg

Budžetska varijanta Shape of Water :)) Priča nema u suštini nikakve veze, ali će svakome biti jasno gde je paralela ako odluči da pogleda... ali i ne mora, neće ništa propustiti.

Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2018 at 6:54 PM, Lucky said:

Downsizinghttp://www.imdb.com/title/tt1389072/

MV5BNDYxNDQ5OTYxOV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTcyODkxNDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Preglup i predosadan film, ne znam šta bih još napomenuo. Vidim da po netu ima dobre kritike od strane novinara itd, ne znam šta su zanimljivo videli ovde.

Jedina svetla tačka mi je Christoph Waltz u ulozi Dušana Mirkovića :)) šteta što nije navežbao malo srpskog za potrebe filma...

Jeste loše baš, ali mi je bilo zanimljivo čisto da vidim šta će sledeće da se desi... samo što je mogao biti bar pola sata kraći, baš je smorio u nekim momentima...

Dušan Mirković se bar zna da se ljubi tri puta!!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, togFU said:

Jeste loše baš, ali mi je bilo zanimljivo čisto da vidim šta će sledeće da se desi... samo što je mogao biti bar pola sata kraći, baš je smorio u nekim momentima...

Dušan Mirković se bar zna da se ljubi tri puta!!

Ne samo da je predugacak nego je radnja blago reci imbecilna a da ne govorimo o aspektu flore i faune koja nimalo ne utiče na smanjene ljude. Kao pomenu u jednom trenutku da su srećni jer blizu vode nema komaraca, kao da je to jedino sto im je pretnja lol. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...