Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

and the OSCAR goes to:

MV5BNzk2NmU3NmEtMTVhNS00NzJhLWE1M2ItMThj

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

It Comes At Nighthttp://www.imdb.com/title/tt4695012/

MV5BMjQ3MDA0ODA2N15BMl5BanBnXkFtZTgwNzg0NzgwMjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam više šta bih rekao povodom ovih filmova iz "novog trenda" da smo odjednom ubačeni u sred neke misterije, ne znamo šta se događa ali se nešto događa, puno je "sitnih hintova" da razmišljamo šta može da bude a i ne mora i naravno završetkom koji ne donosi nikakvo rešenje.

Može da se pogleda, nije grdno, ali iskreno nije ni ništa spec, očekivao sam više.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

It Comes At Nighthttp://www.imdb.com/title/tt4695012/

MV5BMjQ3MDA0ODA2N15BMl5BanBnXkFtZTgwNzg0NzgwMjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam više šta bih rekao povodom ovih filmova iz "novog trenda" da smo odjednom ubačeni u sred neke misterije, ne znamo šta se događa ali se nešto događa, puno je "sitnih hintova" da razmišljamo šta može da bude a i ne mora i naravno završetkom koji ne donosi nikakvo rešenje.

Može da se pogleda, nije grdno, ali iskreno nije ni ništa spec, očekivao sam više.

film je tesko djubre iskreno :D

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mohr said:

film je tesko djubre iskreno :D

pa jeste, ali i nije ... odnosno vidi se trud ubačen u to da se nešto osmisli, pa ima tu nekih paralela, pa kao noćne more koje mogu i ne moraju biti stvarne pa da li su ili nisu ... pa zanimljivi kadrovi ... pa na primer baš to sa noćnim morama što se promeni format snimka i tako ... ali jednostavno mi nije to to kada uzmu samo kao da su jedan segment od celog filma isekli i spakovali u samostalno ostvarenje.

Link to comment
Share on other sites

ja non stop nalecem na taj It Comes At Night kad trazim neki horor, ali sam uglavnom citao misljenja za njega tako kao i vasa, ili je tesko djubre ili moze da se pogleda pa nisam nesto voljan bio da ga skidam

i upravo zbog nedostatka kvalitetnih novih horora, odlucih ponovo da pogledam 30 Days of Night, posto mi je izlapio iz sjecanja
fina scenografija, vampiri kakvi i treba da budu, no regrets, 7/10

Link to comment
Share on other sites

Mom and Dadhttp://www.imdb.com/title/tt5462326/

MV5BZGRkM2Q3MmEtNzIyZC00NDdmLWFiMjEtMjk2NjNlODYwOWVlXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Drugi najbolji najgori film ikada koji sam odgledao u proteklih nedelju dana.

Misteriozni signal putem TV-a i radija utiče na roditelje da žele da ubiju svoju rođenu decu. Za sve ostale ljude su "normalni" kao i uvek a i kad izvrše ubistvo nastavljaju sa svojim životom kao da se ništa nije dogodilo. Ja sam u jednom trenutku, ne znam iz kojih razloga, očekivao neki twist da će krenuti da se otkriva ko zapravo nije roditelj nekome jer nema nagon za ubijanjem ali to je već podloga za neku "dramu" - ovde toga nema.

Ja sam ubeđen da su Nikolasa Kejdža uzeli samo zbog memea o njemu na internetu, jer on toliko loše glumi da se zapravo super uklopio u ovaj film. Pa eto, ako vas interesuju Selma i Nikolas kako ubodnim testerama i noževima jure svoju decu po kući, look no more!

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mohr said:

1h,23 min,ko stvoren za tebe :D

a da vidiš moj šok kad sam prvi put gledao info na netu i očiglednom greškom je stajalo da traje 2 sata i 10 minuta ... umalo da ga ne pogledam!

naravno, bilo je jasno da film ovog "kapaciteta" ne može trajati preko 90 min u vr' glave.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...