Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

hah, ne bas strogo hejt, ima ih i solidnih, wind river, hell or high water, shot caller...

samo bas je tragicno koliko se ljudi ali uopste i ne trude oko tih novih filmova, a sto je najgore izgleda da i ne moraju, standard je toliko pao da mozes apsolutno bilo kakvo smece da izbacis a da prodje dobro, msm ova uvreda za mozak od filma ima 92% na RT. pada mi na pamet cesto ona ep South Parka kada se Dzejms Kameron spusta na dno okeana da nadje ljestvicu i podigne je malo

nisam gledao billboards, samo trailer nedavno, obecava da je bar ok

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

istina je negde izmedju :D

shape of water je trash-komedija, zato vam se nije dopao. onoliko cringe elemenata, tranfera neprijatnosti i zelje za [barf], genijalno, tolko je gadno da je do jaja! stvarno sam mislio da je ekranizacija nekog pretuznog romana kad ono :D

ali bih se slozio sa mladenom i dzejms kameron paralelom, dal tolko nema normalnih filmova da sad ovako nesto prolazi kao kvalitetan film i dobija visoke ocene (pogledati onu tuznu listu za oskara :DD) :D

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ako nisi siguran da je dobar, onda je verovatno glup

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

The Ritualhttp://www.imdb.com/title/tt5638642/

MV5BMjAzMzAyMDI4Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwODMwOTY2NDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Očekivani zaplet, rasplet, radnja ... Sve vreme mi je kod ovog glavnog glumca utisak iz White Christmas epizode Black Mirrora pa mi to malo "poremetilo" gledanje, ali pored toga, već-viđen koncept, što ne znači da je loš film, šta se inače sve snima, ok je ovo. Sa druge strane, iako je Netflix, ne treba očekivati vanserijski kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

let mi trajao skoro 13h pa sam odlucio da pogledam par filmova. djubre ponuda na KLMu, superherojske iz principa ne gledam, pa je onda bio jos tanji izbor.

- prvo sam pogledao suburbicon

http://www.imdb.com/title/tt0491175/?ref_=nv_sr_2

- Jedini razlog zasto sam se odlucio da pustim ovaj film je met dejmon, onda sam video da su i braca koen umesali prste sto mi je dalo motiv vise da pogledam film. gluma nije toliko losa koliko je scenario los. ipak moram priznati da me je nasmejao bas dobro u par navrata!

onda sam odlucio da pogledam dark tower za koji sam se potajno nadao da je "get out" jer crnja, a pritom nista nisam znao o oba filma

http://www.imdb.com/title/tt1648190/?ref_=nv_sr_1

iako prezirem filmove sa superherojima, nisam znao da cu gledati jedan.. prica mrsava, gluma mrsava, ali mi na kraju film bio sasvim ok.. nista tu fensi.

- na kraju pogledah mozda i najgori film od ova 3 "wilson"

isti razlog kao i suburbicon, pogledao sam ga samo zbog vudija i totalno sam se razocarao. svi kultni filmovi i glumci uz koje sam odrastao su spali na dno dna pa snimaju raznorazna govna od filmova kao sto su ovaj vilson ili jastog. znam da ne pisu oni scenario, ali bi mogli malo da proberu u kakvim filmovima ce da glume.

bas jadna, jadna ponuda.. i jadna danasnja deca uz sta odrastaju. mislim da cu skinuti jedno 100 starih filmova i gledati ih random kad mi se gleda nesto

 

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

The Ritual - Bolji nego sto sam ocekivao 7/10

Thor: Ragnarok - pr3l00d 4/10

akonto prethodnog komentara, odgledah pre par dana Best of the Best II iz nekih nostalgicnih pobuda, uzivao sam vise nego uz 90% novih filmova, kakav fenomenalan soundtrack, kakva iskrena zloba negativaca u par scena:D

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...