Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Bad Momshttp://www.imdb.com/title/tt4651520/

MV5BMjIwNzE5MTgwNl5BMl5BanBnXkFtZTgwNjM4OTA0OTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Apsolutno ništa što nisam očekivao :) Izuzev soundtracka, pošto kao da su pokupili Top15 pesama sa top liste iz 2016 i stavili u film, sigurno nije baš jeftino bilo :)

Ujedno, meni su ova Kirsten Bell i Kristina Eplgejt iste, ko ih stavi u isti film!

U najkraćem, glupkasta komedija koja može da se pogleda kod kuće.

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Guardians of the galaxy 2 - O-DLI-ČAN.

Humor je vrhunski, možda na momente deluej da ga ima previše, ali ipak super.

Kurt Rasel odlično odglumio poglupo napisanu ulogu i lika, iznenadio sam se skroz.

Većina likova dobro razrađena, i razvijena, opet neočekivan kvalitet više.

Sve u svemu, ekstra!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millancche said:

Guardians of the galaxy 2 - O-DLI-ČAN.

Humor je vrhunski, možda na momente deluej da ga ima previše, ali ipak super.

Kurt Rasel odlično odglumio poglupo napisanu ulogu i lika, iznenadio sam se skroz.

Većina likova dobro razrađena, i razvijena, opet neočekivan kvalitet više.

Sve u svemu, ekstra!

Ko se još iznenađuje kidanjem Kurta Rasela...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On 3.5.2017. at 10:42 PM, dMan said:

Odlicna dva filma, za svaku preporuku:

1) http://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=nv_sr_1 (Contratiempo aka Nevidljivi svedok, Spanski)

2) http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_2 (Perfetti sconosciuti aka Savrseni stranci, Italijanski)

Odgledah i ja

Perfetti sconosciuti http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_2

MV5BNDQzZmQ5MjItYmJlNy00MGI2LWExMDQtMjBiNjNmMzc5NTk1XkEyXkFqcGdeQXVyNjY1OTY4MTk@._V1_UY268_CR3,0,182,268_AL_.jpg

I zanimljv je film. Preteran je, odnosno isuviše je nerealan kako priča dalje kreće da se razvija, ali je u osnovi zapravo baš "zastrašujuć" jer u suštini jeste "istinit".

Link to comment
Share on other sites

On 3.5.2017. at 10:42 PM, dMan said:

Odlicna dva filma, za svaku preporuku:

1) http://www.imdb.com/title/tt4857264/?ref_=nv_sr_1 (Contratiempo aka Nevidljivi svedok, Spanski)

2) http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_2 (Perfetti sconosciuti aka Savrseni stranci, Italijanski)

oba kidaju ali mi se Perfetti sconosciuti vise dopao 

a i Kasia je lek za oci 

kasia_smutniak_002.jpg

preporuka ++

Edited by trap_lord
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, trap_lord said:

oba kidaju ali mi se Perfetti sconosciuti vise dopao 

a i Kasia je lek za oci 

dal' mi veruješ da nisam mogao da ih prepoznam posle na imdbu kad sam jurio ko je koji glumac. svako izgleda drugačije na slikama nego na filmu.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Lucky said:

dal' mi veruješ da nisam mogao da ih prepoznam posle na imdbu kad sam jurio ko je koji glumac. svako izgleda drugačije na slikama nego na filmu.

daa u filmu kao da ne nosi sminku uopste ali svakako je bozanstvena zena :) 

ostale glumce sam prvi put video u ovom filmu i svi su mi dobri 

Link to comment
Share on other sites

GotG2

da li sam je bio preumoran od trke da stignem na bioskop i od relativno malo sna u poslednje vreme

ali ovaj film mi je bio jako malo smesan tj manje od onog sto sam ocekivao (a realno i nisam ocekivao da me pogodi kao prvi deo), sa par dobrih neocekivanih gegova, sa katastrofalno resenim zapletom iako zaplet nije glavna stvar u filmu ali opet potencijal je bio neverovatan, i recikliranih fora premnogo i nedovoljno akcije a previse nekog kukanja i prenemaganja

mislio sam da film traje 3 sata :|

 

p.s. gledao sam i ghost in the shell - bio sam spreman na sranje epskih razmera, mada mi je kroz vecinu filma osecaj bio da film uopste nije toliko sranje... da bih posle kraja ipak se presabrao, ono je nevidjeno njesra

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

malo je bolja muzika u prvom delu(bar meni) dok u drugom delu ima nesto vise humora ali oba dela su apsolutne pobede i bas moras da budes grumpy da bi hejtovao tako nesto :),prvi deo ima i bolju pricu ali to nije ni bitno previse

Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2017 at 10:42 PM, dMan said:

Odlicna dva filma, za svaku preporuku:

2) http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_2 (Perfetti sconosciuti aka Savrseni stranci, Italijanski)

odgledah i ja i moram priznati da sam se razocarao jer sam ocekivao puno, puno vise posle vasih pohvala i ocene na imdbu!

nadam se da nece biti ista prica sa  (Contratiempo aka Nevidljivi svedok, Spanski)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, FATA said:

odgledah i ja i moram priznati da sam se razocarao jer sam ocekivao puno, puno vise posle vasih pohvala i ocene na imdbu!

nadam se da nece biti ista prica sa  (Contratiempo aka Nevidljivi svedok, Spanski)

šta li si očekivao baš me zanima, pa od starta se vidi u kom će smeru da ide? :)) samo su ga preterali po mom mišljenju, to je glavna loša strana.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Lucky said:

šta li si očekivao baš me zanima, pa od starta se vidi u kom će smeru da ide? :)) samo su ga preterali po mom mišljenju, to je glavna loša strana.

Ja sam taj film dva puta počinjao i toliko mi je nekako napeto, znajući u kom pravcu ide, toliko me nerviralo što će svi (pretpostavljam da je tako i ispalo) da se sjebu i izjebu da sam prekidao i gasio. Ono, RL vs Film me boli, a opet, u RL sve to mož se dogodi, pa mi teško zbog pale brače, sestara i ostalih preljubnika :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao trejler niti sam citao revjuove sa imdba pa sam na osnovu 7.5 i vasih pohvala ocekivao bar neku zanimljivu pricu... medjutim, ne da prica nije bila zanimljiva, nego mi je bila ultra dosadna.

ovu napetost sto @nickwood pominje sam sam osetio i ja, ali samo zbog toga sto je u jednom trenutku proslo 35min od pocetka filma a da se nista nije desilo... prica busna i preterana, dijalozi sranje, likovi ne razradjeni a flikovi nabacani. 

jedini hah momenat mi je bio kad je debeli uzeo da radi dzamping dzekove, pa sam ocekivao da ce tad zameniti telefone, medjutim nisu i znao sam da ce jebeni zabac smarati opet... od mene slaba 5

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nickwood said:

Ja sam taj film dva puta počinjao i toliko mi je nekako napeto, znajući u kom pravcu ide, toliko me nerviralo što će svi (pretpostavljam da je tako i ispalo) da se sjebu i izjebu da sam prekidao i gasio. Ono, RL vs Film me boli, a opet, u RL sve to mož se dogodi, pa mi teško zbog pale brače, sestara i ostalih preljubnika :)

pa da, tako je nekako, ali ta napetost prođe kada shvatiš koliko su otišli u "fantastiku", to "izvuče" film da nemaš baš potpuno taj RL osećaj.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...