Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, FATA said:


Ne mogu da ti ne odgovorim mohr kad me uvek pecnes u bolnu tacku, ovog puta u koreansku:-)

Kako mozes chaseru da das samo 8, kad si onom djubretu od filma gde se sve desava u avionu dao 8? Kako, ali kako?

Meni je krivo sto vise ljudi ne gleda koreanske filmove, shvatili bi kako su ceo zivot proveli u zabludi... Nesto slicno jednom forumasu koji se informise iz kurira i informera a ne vidi vucica u crvenom :-)

Da ne oftopikujem, evo ti par predloga:
Bittersweet life
Joint Security Area
Attack the gas station!

Meni tri najdraza.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 

de si brate.

iz Koreje pređi u Japan da vidiš kako provodiš život u zabludi pošto si mislio da si završio sa provođenjem života u zabludi.

javi se kad stigneš u Japan, da mogu da ti kažem gde dalje da ideš.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Одред самоубица (Suicide Squad, 2016)

SS.jpg

неочекивано ДОБАР ФИЛМ.

ништа, дакле, нисам очекивао од овог филма, деловало ми је као коначни претерани навучени и развучени покушај да се убере неки динар на треширању стрипских суперјунака. међутим, филм има сасвим солидну причу и обрте, глуму од просечне до фантастичне и изузетну атмосферу током целог трајања. издвајам и музику из филма, поп урадци, углавном, али вешто синхронизовани и обрађени, тако да сасвим лепо употпуњују атмосферу у којој антијунаци постају јунаци. запањио ме и сасвим солидан развој ликова, флешбекови сећања доиста дају дубину и смисао и обзнањују мотивацију ликова.

да ли морам да кажем да је госпођица Роби (Харли Куин) превазишла сва очекивања накупљена силним трејлерима и кадровима... господин Лето је такође распаметио, с обзиром да је имао да попуни ципеле једног Николсона и Леџера. ако је истина да је значајна већина његових кадрова исечена из филма, уз све тривије везане за њега током снимања филма, кроз које се види степен опседнутости улогом и жеља да се не обрука, могу га оценити високом оценом. поред ово двоје, који се баш истичу улогама, и остали су углавном на висини задатка.

 

филм је реално освежење и зато му дајем натпросечну оцену 7/10. 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vidis, meni je npr. taj film bio bas negledljiv. Prekinuo sam ga na pola, iako sam hteo da odgledam taj neki fazon filma...

 

Odgledao sam skoro ovaj:

http://www.imdb.com/title/tt4226388/

KRESENDO sve vreme, a i gotivan mi je bio nacin snimanja (nacin  kadriranja i bez presecanja) imao sam utisak ko da gledam predstavu.

8/10

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

FF8
http://www.imdb.com/title/tt4630562/

uf...
na osnovu trejlera ovo je trebalo da bude najbolji film u univerzumu
u realnosti, film je osetno slabiji od prethodnog u serijalu 
i dalje je ona retardirana akcija u nekom fantasticnom univerzumu bez fizike i logike i dalje je na momente vrh zabavno (zapravo, film malo retkonuje neke stvari i pokusava da uspostavi neku internu logiku koja objasnjava jedan mid-movie turn...i sve je na toliko tankim nogama da je urnebesno, ali posto je ff jednostavno predjes preko toga jer realno nije bitno)

ipak, cini mi da je ovo kombinacija 2 filma - jednog genijalno besmislenog sa stetamom i dzhonsonom i jednog prosecnog sa dizelom koji bi da bude kul i zbog toga davi radnju i mrachi...najbolje scene u filmu su sa stetamom ili dzhonsonom, a ona u kojoj su zajedno je jedna od 2 najbolje =o)

sve u svemu velicanstven film za gledanje bez mozga
great movie, will watch again! ;o)

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao napokon Logana. 

Film, iako na mahove veoma predvidljiv, mi se veoma svideo. Hju pokidao, Kraj nažalost očekivan od samog početka. Akcionih scena možda i previše, za jednu dramu. 

Sve u svemu, dobar kraj serijala. 

 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2017 at 8:49 PM, mohr said:

iskreno,iznervirao me je deo sa devojcicom,ne citajte ko ne zeli da si spojluje!!!!!!!!!!!!!!!!

ko je nju udario kad je zavrsila u bolnici i zasto je udario(objasni mi ako ti znas),taj detalj me je jako iznervirao kao i ona slucajnost u dragstoru ali ajde preko toga i mogu da predjem nekako...

za devojcicu se ne secam bas tacno na sta mislis jer sam film pogledao davne 2011... opet to sto te je iznerviralo oko devojcice i scene kada slucajno naleti u dragstoru na kraju filma, ne daje ti pravo da ga skrnavis i stavljas u isti rang sa dno filmovima :-)

ovu sliku sto je Junky okacio je odlicna za pocetak. 95% filmova ima da se skine dok je prevod dostupan za mozda nekih 90%.  ima 31 film koji je oznacen crvenom bojom i veruj mi da je svaki vredan gledanja (nisam ljubitelj drama te nisam pogledao ni jednu, cisto da se ogradim oko tih)... a pored tih crvenih ima dosta drugih koji su isto tako odlicni i koji su veoma vredni gledanja!

On 4/22/2017 at 8:56 PM, Debeli said:

de si brate.

iz Koreje pređi u Japan da vidiš kako provodiš život u zabludi pošto si mislio da si završio sa provođenjem života u zabludi.

javi se kad stigneš u Japan, da mogu da ti kažem gde dalje da ideš.

:*

desi Drale! odmah dodjem samo da se iskombinujem sa vremenom... javljam se prvom prilikom!

:*

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

za devojcicu i ne mozes da se secas jer nije objasnjeno,mozes samo da nagadjas i taj deo filma po meni nema smisla,filmu bih dao sigurno 9-10 ali imaju tih nekoliko propusta preko kojih ja ne mogu da predjem,ono ponasanje policije mi je kao da je neka parodija u pitanju...film je svakako odlican ali daleko od toga da nema mana i da je za 10,i saw the devil je meni licno mnogo bolji

Link to comment
Share on other sites

film je odlican, i nije za 10ku to se slazem.. ali je npr puno blizi 10 nego li taj liamov kome bih generalno dao 5 ili 6max i to samo ako sam bas dobro, dobro raspolozen. slozio bih se i da je I saw the devil bolji, ali ne nesto preterano jer su dve razlicite tematike u pitanju i misljenja sam da za cejsera treba imati bas jak stomak.

ps. nemam ja problema sa tim da kritikujes film, ali ne mozes film koji je toliko komplexan i na sasvim drugom nivou da poredis sa nonstop ili runallnight (ne znam tacno kojeg si iskomentarisao za 8cu)... meni je npr. tajken vredan 8ce, a slozicemo se da ni jedan od ova dva filma nije ni do kolena tejkenu.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Drale, sto se tice istoka Južna Koreja je najbolja, eventualno može da parira Hong Kong sa Wong Kar Wai-em, a Japan nema baš neke specijalne filmove osim par horora jer su im u fokusu Anime, e sad to je druga priča

oO

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2017 at 0:34 AM, Dz said:

Drale, sto se tice istoka Južna Koreja je najbolja, eventualno može da parira Hong Kong sa Wong Kar Wai-em, a Japan nema baš neke specijalne filmove osim par horora jer su im u fokusu Anime, e sad to je druga priča

tebi ne smem protivurečiti.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, FATA said:

hah postoji ;-)

zapravo mi deluju da su jedni od boljih sto se tice ponude i organizacije

nešto sam se ja istripovao da su oni propali.

The Bye Bye Manhttp://www.imdb.com/title/tt4030600/

MV5BMTcxOTE5NzQwNF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTMzMTc1ODE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Baš mi je žao kad upropaste film tako što zapravo prikažu negativca i njegove "aktivnosti". Solidan bi bio da je nastavio da gura u tom "mističnom" fazonu. Ima prizvuka strave u ulici brestova, ima i finu osnovu i baš je šteta što je na kraju naravno ispao bezveze. 

Glumi Fej Danavej koju bukvalno ne možeš da prepoznaš koliko se zategla i preparirala, da ne može usta da pomera. A tu je i Keri En Mos koja zapravo dosta liči na sebe :)


A Street Cat Named Bobhttp://www.imdb.com/title/tt3606888/

MV5BMTY5MTI1MzE5Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMjQzNjEzOTE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Lagan opušten film za lagano popodne, Ko traži nešto sa hepi endom ali i da sve vreme ima taj pozitivan ton u filmu, neka ne traži dalje!

Link to comment
Share on other sites

uzeo da pogledam 'the shack' posto mi se iz opisa filma ucinilo da bi mozda mogao biti zanimljiv na fazon 'the man from earth'

film krece ok i skroz je korektan do trenutka kada glavni lik upoznaje sveto trojstvo, a onda nastupa sat ipo vremena teskog transfera blama tokom kojeg ne znas da l da se smejes ili da prestanes da gledas i da odes dobro da se iskenjas

Link to comment
Share on other sites

Get Out http://www.imdb.com/title/tt5052448/

MV5BNTE2Nzg1NjkzNV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTgyODMyMTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Zanimljiv je film, plus mi je ovaj crnja genijalan još iz Black Mirrora sa tim svojim flegma pogledom. Interesantna je postavka, ima tu neke interesantne radnje, šteta je što je krajnje naivan film, ali ne šteti toliko. Međutim

 

Ono što mi u filmovima najviše ide na živce je kad se jedan od likova obrati policiji a oni mu ne veruju i ismevaju ga. Koliko me to nervira. Još je ovde lik iz TSA, znači nije neki random retard sa ulice za kojeg i mogu da pomisle da nije normalan, a da ne pričamo da postoje na guglu članci da je neki tamo lik nestao i da ne znaju gde je, a ovaj ima njegovu fotku. Morali bi da odreaguju.

Sve to mi je potpuno u drugi plan bacilo sve dalje nelogičnosti filma tipa što ova riba zove pandure kad su udarili jelena i još proziva pandura, a sa druge strane trebalo bi zbog onoga čime se bavi da ostavlja što manje tragova iza sebe itd.

Malo su se stvari izvukle kad ih je sve crnja "rešio" na brzaka i bez milosti, još da su bili u nekom onom fazonu bore se sto godina pa stalno nešto ustaju iz mrtvih, tek bih se onda smorio.

Colossal - http://www.imdb.com/title/tt4680182/

MV5BMTY2NTExOTA2MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNTMwMjE2MTI@._V1_UY268_CR1,0,182,268_AL_.jpg

Nemam pojma šta su hteli da naprave ovim filmom ali ja se skoro nisam smorio od filma kao od ovog. Ne znam dal' su hteli da bude komedija, ili drama, ili dramedija ili SF ili sve to zajedno ali totalno je sve ispalo skarabudženo i bez ikakvog smisla, tako da sam u više navrata hteo da prekinem film. Ja! Koji gledam sve, makar premotavao, ovo je baš bilo mučno. Makar meni. Vidim ima neke ok ocene na netu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...