Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Pogledah Ghost in the Shell juce, joj :fp:

Ja stvarno ne razumem holivudsku potrebu da naprave "remake" necega i onda sve izmene tako da izgubi poentu. Verovatno imaju neka retardirana istrazivanja koja im kazu sta bi "prosecni" americki gledalac najbolje progutao pa onda u skladu sa time iskasape pricu. I onda preslikaju nekoliko scena iz originala i kao to je to. Pa ja im ne bi prodao prava da prave film ako ce da rade tako nesto. Sve u svemu osim odlicnih efekata i tih par scena razocarenje je skoro sve ostalo. Cak su i soundtrack stavili u odjavnu spicu lol, umesto da kopiraju i ovu scenu kad su vec uhvatili da kopiraju kadrove. Al kapiram da je to suvise smoreno za prosecnog rednecka!

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ Ochajan film, a opet ne dovoljno da bi bio smeshan/zabavan.

Moar liek Karpenter/Skot/Lovekraft/Romero/Barker i SVE jebeno drugo shto im je palo na pamet. Kao da se deset ljudi uchipilo za film i svako je imao svoju kreativnu viziju koja je morala da bude ugurana na neki nachin u finalni produkt. Nijedna ideja nije realizovana chak ni do prihvatljivog nivoa.

Efekti i maske tokom filma prelaze put od sporadichnih i loshih do izuzetno frekventnih i komichnih, shto zajedno sa besmislenoshcu u koji scenario tone sa svakim novim minutom chini da je jedino istinsko horor iskustvo ovog filma nastaje nakon shto se isti zavrshi i gledalac shvati na shta je potroshio chuku i po...

Hipstersko izdrkavanje bez prave vizije i jasne namere.

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, mozda bi bio "so bad its good" da pricam ruski.

Ali ovaj titl koji sam pronasao... Gospode pomiluj xD

Efekti su solidni, gluma je na nivou cutscena iz red alerta 1.

Prica... so bad. so so so bad.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2017 at 0:46 AM, SpiRo said:

5GZexTl.jpg

Skinuo sam bio ovu sliku da mi sluzi kao podsetnik. Odgledao sam nekoliko filmova i stvarno su bili dobri. 


Po ne znam koji put spominjem ovde, ali me bas cudi sto nema ovog filma.

http://www.imdb.com/title/tt2007387/

Po meni bolji dosta od donekle sladunjavog Brotherhood.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1190539/
 
the chaser,brutalni i surovi korejanci,odlican i napet film ali ima i par elemenata gde sam se ja licno puno iznervirao,8/10

Ne mogu da ti ne odgovorim mohr kad me uvek pecnes u bolnu tacku, ovog puta u koreansku:-)

Kako mozes chaseru da das samo 8, kad si onom djubretu od filma gde se sve desava u avionu dao 8? Kako, ali kako?

Meni je krivo sto vise ljudi ne gleda koreanske filmove, shvatili bi kako su ceo zivot proveli u zabludi... Nesto slicno jednom forumasu koji se informise iz kurira i informera a ne vidi vucica u crvenom :-)

Da ne oftopikujem, evo ti par predloga:
Bittersweet life
Joint Security Area
Attack the gas station!

Meni tri najdraza.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

iskreno,iznervirao me je deo sa devojcicom,ne citajte ko ne zeli da si spojluje!!!!!!!!!!!!!!!!

ko je nju udario kad je zavrsila u bolnici i zasto je udario(objasni mi ako ti znas),taj detalj me je jako iznervirao kao i ona slucajnost u dragstoru ali ajde preko toga i mogu da predjem nekako...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...