Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

ALOHA

aFoYqdQ.jpg

Simpa filmić, sa konfuznom (ali ne i lošom) pričom, likovima i njihovim odnosima, dosta kvalitetnih momenata, i sjajnim finalom koje je upropašteno glupavim obrtom na kraju.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mission IMPOSSIBURU 5
http://www.imdb.com/title/tt2381249/?ref_=nv_sr_1

Meni je bio odličan.

 

The Man from U.N.C.L.E.
http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=fn_al_tt_1

Gaj Riči je stvarno odličan režiser. Čovek zna da snimi film. Uživao sam. Nepretenciozan. Lep. Duhovit. Sjajna muzika. Vidim da na boks ofisu nije prošao najbolje, ali se ipak nadam da će napraviti makar još jedan film. Najviše me je iznenadila fenomenalna gluma (fenomenalna u domenu žanra), a ponajviše Kavila i Hamera.

Jesi uncle gledao u biskišu (biskiš je bioskop u žargonu boletove i moje generacije. Može i bionja)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

The Nightmarehttp://www.imdb.com/title/tt3317522/

Očekivao sam više, tako da sam se malo razočarao. U suštini film je kao da je neko uzeo i pretočio onaj naš topic o paralizi sna ili snovima i napravio film. Šest likova priča o svojim iskustvima, stvarnim, i ne donose niti pričaju ništa novo niti specijalno, sve standardne priče, osim jedne koja je previše pobožna pa je u jesus fazonu i nekog lika koji je očigledno bio naduvan sve vreme tokom iskustava. Ok je na primer sama režija, nije loša ni atmosfera imajući u vidu da je budžet bio nula dolara (osim par segmenata), dobra je kamera i tako to, ali je ovo jedan od retkih filmova koji je prvo uspeo da me uspava a drugo morao sam da ga gledam iz dva puta.

A čitam neke kritike na netu, ljudi su oduševljeni, nemam pojma čime.

 

Link to comment
Share on other sites

The voices 

http://www.imdb.com/title/tt1567437/

Odlican film, Ryan Renolds me je odusevio sa glumom, vredi pogledati. 

Scene smrti prve dve devojke su toliko realisticno uradjene da me je potreslo vise nego ne znam ni ja sta, ali i dalje sam umro od smeha kad Ryan kaze, onako smotano, "i love you" prilikom ubijanja :D 

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt3564200/ Tooken(2015) -  Ocena 3.6 , malo su ga i preterali ja bih mu dao 5/10 sto su pogodili centar u par slucajeva jer je parodija u pitanju, vec po imenu mozete da predpostavite sta je rec. Film preporucujem da se preskoci osim ako nemate sta pametnije da gledate.

Cop Car - sve ste rekli, 7/10 

 

Ulazim na laptop na kom nisam bio jedno 3-4 godine, razgledam sta se nalazi na njemu, i nadjem folder koji se zove IP Man(2008), ocekujem neki glupi hakerski film, vec je pocelo da mi se spava i rekoh ajde da udjem da vidim sta je to ionako necu skoro opet sesti na ovaj laptop, kad ono....

Na imdb ocena 8.1/10, ja bih mu dao barem 9/10, sve do kraja filma nije mi se spavalo uopste, sta vise odusevio sam se sto je film radjen po istinitoj prici. S obzirom da se radnja odvija u Kini predpostavljam da je Kineski film, i sad ne znam da li da skidam filmove iz "Must see" filmove iz Koreje sa drugog pejdza ovog topika, ili da jurim Kineze? 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

 

Jesi uncle gledao u biskišu (biskiš je bioskop u žargonu boletove i moje generacije. Može i bionja)

Fatso, u biskišu što i preporučujem!

Naravno da je bionja...doduse, vise od zargonskih finesa zabrinjava pokusaj forumskog metuzalema da se prosvercuje u nasu generaciju...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji su to pomislili ocigledno nisu fanovi bruce lee-a,oba dela ip mana su fenomenalna

Sad pisem nepotrebne stvari al secam se ko klinac me cale vodio u 37 blok u neki podrum gde bi uzeli kasetu, mislim da sam za tih par godina odgledao sve Brus Lee filmove. Kapiram da je to bilo pre nego sto je izasao ovaj film, a iskreno nisam brus lija gledao ne pamtim ali secam se i dalje scene sa cak norisom u koluseumu i jos par delova...

Elem, neko da mi da neki stvarno dobar kineski/korejski/japanski film? Dakle ne mora da bude kung-fu, mogu i samuraji, moze i drama itd, samo da je stvarno dobar film, posto skoro nista nisam odgledo s njihove scene, napokon nadjoh animaciju :)

Link to comment
Share on other sites

Мало је маторо, али ако ниси гледао пробај "Old Boy" и "Sympathy for Mr. Vengeance".
Оба филма су корејска.
 

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Npr....

Chaser

I Saw the Devil

The Man from Nowhere

Memories of Murder

Oldboy

Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

Infernal Affairs

 

Edited by shiki
  • Upvote (+1) 1

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Secret Reunion, The Host, Symphaty for Lady Vengeance, Tazza 1 i 2, Kundo Age of the Rampant, New World, JSA, The Good the Bad The Weird...

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Гледао сам пре пар дана "The Man from U.N.C.L.E." и могу само да потврдим да је филм врхунски и да бих га препоручио сваком, па чак и по цени да плати карту.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

7 Minutes

6TGOreX.jpg

Mnjih, jeftina imitacija Gaj Riči/Tarantino filmova, koja počinje obećavajuće, ali zatim počinje da smara i razvlači, iako traje sat i 20 minuta

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam pogledao The Conjuring i mogu reci da mi se svidio. Jedan od boljih horrora u zadnje vrijeme koji sam pogledao , {uporedo sa Deliver us from evil) , te jedan od boljih na ovaj fazon iako ne vjerujem 100% u pricu koja stoji iza filma.

 

  • Upvote (+1) 1

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

E pre svega da se izvinim sto sam kukomacio za filmove iz azije a pritom nisam odgledao ni jedan(ili nijedan?). Sto se toga tice sutra kad se vratim sa Partizana i probudim, obecavam da cu pogledati bar 3-4 filma od ovih koje ste mi dali pa cu da pisem o njima kako su mi se svideli itd. (bole vas patka dal cu i dal ce mi se svideti, ali da se ogradim odmah)

Da predjem na ova dva ruska koja sam gledao, zbog toga i dodjoh na topik...

Durak (2014) - http://www.imdb.com/title/tt3560686/ - Odlican film, vec 10minuta pokusavam da napisem nesto o ovom filmu i jednostavno ne svidi mi se nista sto napisem, a film je stvaarno odlican. Jednostavno ga odgledajte, jako jako dobro, izuzev meni licno mnogo antipaticnog glavnog glumca, koji pritom ne glumi nista spec, ali to jednostavno ni na koji nacin nece pokvariti utisak dok gledate film. 9/10 sto se mene tice

Деградирани (2009) - nisam uspeo da ga nadjem na imdb, sta znam,... ne mogu da kazem da je film los, ali je cak i za mene malo previse taeenage u nekim situacijama, i sam kraj opet ne mogu da kazem da je los ali nije po mom ukusu. 6-7/10

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Taj miris kaseta kad se embeduje, ostaje zauvek. U mom lokalnom klubu koji se zvao Panda, imali su dva reda kaseta gde je kao žanr bio naveden samo "Brus Li filmovi" \o/.  U osnovnoj školi skupimo se par nas u petak, uzmemo 3 plus 1 besplatnu kasetu i do nedelje odgledamo sve po tri puta

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Tacno, gotovo sam siguran da se zvao Frog. Takodje da, meni koliko je ostalo u glavi debeljuca je radio ne mnogo visok sa bradom i malo duzom kosom ako se ne varam, no nisam siguran. Ko bi rekao, mislio sam da taj video klub uopste nije bio toliko popularan, a secam se da je bilo preeeevise kaseta, stvarno previse. 

Link to comment
Share on other sites

I posle par sati ukočenog "samo još pet minuta, ma opušteno, neću zaspati" pod klimom sna gde sam sanja neke gadosti po bolnicama ala "lepaselalepogore, day present scenes", Ant-Man mi je vrh vrhova film. Odlična zsbava, sabijaju i Rudd i Douglas i naravno ženska prepička, toliko mnogo nebrojeno puta gorivnija nego u Hobbitu. 

Želim da snime još Ant-Mana, želim ds ga ubace u koji god sledeći MCU film, jako je gotivno ispao i jako je zabavan, na stranu što je heroj koji jebe mame, sve tako mali, ali kao što u filmu kažu " kao metak".

Slučajno sabijanje Falcona (pa i zbog toga valjanje na meksiksnac broa u sceni ns krsju) kao i  (ovde sam opet zaspao na kratko sad i zaboravio šta sam hteo da napišem)

U svakom slučaju, swe hohwale, over, aut, mejdej, svesnost on fire, Ant-Man car, laku noć

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...