Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

horrible bosses 2,nije bas toliko lose koliko ga je reky napljuvao ali da,osetno slabiji od prvog dela

 

whiplash,jebeno predobar,odusevio sam se,prosto mi je neverovatno da taj film nije uzeo vise oskara pa i onaj za najbolji film,10/10 i i celavi car je apsolutno zasluzio oskara za "sporednu" ulogu :D,POKIDAO,za klasu bolji od birdmana sto se mene tice...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

redmejn je izrazito iritantan, mada je ulogu odigrao besprekorno i jednostavno je kvalitetnija gluma od kitonove u birdman-u. na nivou ddl-a u filmu my left foot.

ne znam kako iko moze biti na ovom nivou

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Hector and the Search for Happiness Dobar. Sajmon Peg car!

Uf, pogledao danas. Odlican.

 

@stija

cale mi preporucio 71, sad kad sam video tvoj review, odgledacu ga jos veceras :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

EXODUS nešto-nešto

 

Exodus-Gods-and-Kings-2014.jpg

 

Slabo, nepovezano, nepotrebno i tehnički impresivno

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The Babadookhttp://www.imdb.com/title/tt2321549/

 

bab.jpg

 

Vrlo interesantan australijski horor, više napet nego što ima štrecalica i "nasilja". Čudno teče, prvo ide ok, onda malo uspori, onda malo smori pa onda opet bude zanimljiv onda opet malo smori i onda kraj bude solidan, što je kul.

 

Ima dosta visoke ocene što isto nisam znao (98% na rottentomatoes, 90% na metacriticu).

 

Mala trivia koju sam kasnije saznao - ime Babadook je od "babaroga" :)

Link to comment
Share on other sites

Kingsmanhttp://www.imdb.com/title/tt2802144/

 

poster_3118786c.jpg

 

Ovo ko ode da gleda "ozbiljan" taj nije normalan. Kad se ukloni ta barijera, film je genijalan :)

 

Scena u crkvi je realno jedna od najakcionih scena makljanja i nepotrebnog nasilja u proteklih godinu dana. Šteta što su morali da prate PG rejtinge, inače bi bila još bolja.

Link to comment
Share on other sites

Gone Girl

 

svideo mi se.

 

najjači utisak mi je bio "kako će Mohi sad da se oženi ikad?"

 

:)

šifra "pločice"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kingsmanhttp://www.imdb.com/title/tt2802144/

 

poster_3118786c.jpg

 

Ovo ko ode da gleda "ozbiljan" taj nije normalan. Kad se ukloni ta barijera, film je genijalan :)

 

Scena u crkvi je realno jedna od najakcionih scena makljanja i nepotrebnog nasilja u proteklih godinu dana. Šteta što su morali da prate PG rejtinge, inače bi bila još bolja.

 

Ja sam imao taj problem, tj došao sam sa predubeđenjem da je ovo ozbiljan ili makar "ozbiljan" film. I to predubeđenje me držalo do negde malo više od pola, čak i posle scene u crkvi, mada je ona bila okidač za "wtf". Potom, kako se isključio sirial mod, film stvarno jebe mame :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...