Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

da mogu, stavio bi te na ignore samo na ovom topicu :)))

a na sportu ne bi? :))))))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@lanche - nisam jos pogledao Leviatana, ali sam od Zvjaginceva gledao Povratak koji je fenomenalan, pa imam visoka ocekivanja!

Da, Povratak(2003) je stvarno odlican film :) no mislim da je ovaj bolji, mozda zbog toga sto mi je svezije secanje

Budi uporan.

au jebote kolko glupo komentar :) osecam se bolje kad vidim da ima i gorih od mene

Link to comment
Share on other sites

 gledaj john wicka mohr, kijanu ubije 87625 rusa u filmu!

 

da znas da bih mogao da stavim taj nick na doti,john wick aka equaliser :DDD,jbg,gledao film sa 3 drugara,svoj trojici se jako svideo film,meni je bio predvidiv i predugacak,doziveo sam ga kao prosek,max 6-7/10

Link to comment
Share on other sites

The Drop 

http://www.imdb.com/title/tt1600196/?ref_=fn_al_tt_1

 

Sporiji je film, nije nesto sto ce se svakom svideti, ali sta znam...meni je legao ok. Inace poslednji film Jamesa Gandolfinija, ako je nekom to interesanto. Najjaci utisak filma vise nego odlicna gluma Tom Hardija, lik je ako ne najbolji, a onda barem u tri najbolja glumca novije generacije.

Link to comment
Share on other sites

NIGHTCRAWLER

 

ET00022451.jpg

 

Besprekorno, od početka do kraja, sa savršenim balansom između kritike društva i medija, i psihoanalize glavnog lika i njegovog mesta u svemu tome (što su mnogo veće paralele sa Paklenom Pomorandžom negoli Taksistom, sa kojim ga dosta upoređuju). Režija i scenario odlični, taman kad deluje da film prelazi u preterivanje, to i te kako ima smisla i funkcioniše u kontekstu razvoja glavnog lika (nalik i Američkom Psihu npr.), uz jednu odličnu mučnu scenu (bez nekih šok momenata, ali samo kroz način na koji je snimljeno), i jednu napetu pred kraj koja je sjajno odrađena.

Jilenhule doktorski odradio, poremećenost lika i bolesna ambicija su podjednako intenzivni kako kroz unutrašnje karakteristike lika, tako i kroz njegov fizički izgled, i naravno da će da ispuši za Oskara, jer film nema aplifting poruku o svetu punom nade i cvetića.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledala sam dosta dobrih filmova (na bolovanju sam) :) ne znam da li ću sad svih da se setim al evo preporuke od mene

Fingersmith (to je više mini serija iz dva dela)

I Origins

Little princess - više je dečji film, gledala sam ga i ranije sećam se al baš je lep

The Attorney - korejski film po istinitoj priči, u glavnoj ulozi je po meni najbolji glumac ikada, ko je gledao K filmove prepoznaće ga. Inače radi se o liku koji ima srednju (fazon pravno birotehničku) i reši da brani klinca od žene kod koje je u kafani jeo na crtu kad je bio siromašni student a koga niko neće da brani, jer su njega i još mnoge optužili kako su zle komunjare koje hoće da svrgnu vlast u Južnoj Koreji. 

Tell no one

Stonehearst Asylum - Po priči Edgara Alana Poa

oO

 

Link to comment
Share on other sites

 ispušiće za oskara jer nije nominovan :D

 

Znam, zato nije ni stigao do nominacija, zbog belih prdonja iz Akademije

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nemački Tigar iz filma je btw rl tenk koji su uzeli iz muzeja, podmazali malo, natočili gorivo i na set. Germany pls

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

GONE GIRL

što bi rekli - overrated.

ali nisam se smorio i nije mi bio predugačak film, ali ovo je daleko od filma koji će ljudi preporučivati prijateljima za 5 godina... prosek koji će se puštati povremeno na TV-u i to je to.

nije me smorio kraj, ali jeste ben aflek, pogotovo u prvih pola sata filma, kad je kao bacio foru kod sestre za šankom - transfer neprijatnosti bukvalno.

Pogledah i ja, slozio bih se sa gospodinom togfu-om, samo ne znam sto je mohr rekao da je sve vec vidjeno u filmu, kad je zaplet i rasplet drugaciji nego u vecini filmova (bar ja nisam gledao slican), a sto se glumaca tice, Rosamund Pike je odradila odlicno posao imho :D, aflek onako, nista posebno (ustvari ceo njegov karakter je nekako suntav :D)

 

ustvari sad sam procitao i pipboy-ov review, slazem se i sa njim :DDD

 

a i sa docom, koji kaze da is k :D

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

gone girl je prosecno djubre, kome se ne svidja to nek anpusti saranu. Reki nije da ti stajem na zulj ali brate dok god cenis takve filmove nikad od tebe pro gamer nece biti. Sta mislis da je get_right tamo gde je bio zato sto je mediokritet, glupi remorker...


Nemački Tigar iz filma je btw rl tenk koji su uzeli iz muzeja, podmazali malo, natočili gorivo i na set. Germany pls

opusteno, t34 su mogli da izvuku mumifikovan iz mocvare :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

john wick - najbesmisleniji i najnezanimljiviji film ikada ;c 0/10

 

zanima me da mi ovi sto misle da je ok film, sta je to dobro u filmu? po meni je potpuno prazan, da sam gledao u crn ekran 2 sata bolje bih se proveo :D

Edited by reky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...