Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

код мене је ситуација таква да су само ексери остали, све остало је кремирано.

 

"ови твоји гледају све саме глупости", "немој више ништа да ми нудиш са РУРа"...

 

:)))))))))))

предложи "Ђаво носи Праду", "Аустралија", "Бриџит Џоунс" било који део, "4 венчања и сахрана", "Одбегла млада", све у свему Ричард Гир, Хју Грант и Камерон Дијаз... кад предлог буде прихваћен нека искрсне неко пиво са другарима уочи пројекције и сви добијају.

 

:)

 

Ja sam se "izborio" da ne predlažem više ništa a takve filmove može da gleda sestrom pa sam miran [:D]

 

Ako baš budem morao poturiću joj True Detective, taman da ja odgledam još jednom - dok shvati da ne gleda mainstream krimi triler sa FOXCrime-a biće kasno [}:)]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Najbolja ponuda (2013)
"La migliore offerta"

 

http://www.imdb.com/title/tt1924396/

 

Mozda kasnim, al ja sam tek sad odgledao...Dzefri Ras glumcina...Donald Saterlend - od 12 zigosanih gde god ga vidim  odusevim se :)))

 

Preporuka...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

before-sunrise-sunset-midnight-poster-de

 

Трилогија романсе Richard Linklater-а, Before SunriseBefore Sunset и Before Midnight, је сјајна. Можда најбоља драма-романса коју сам гледао. Неког већег заплета и удице нема, у питању су три епизоде из живота једног пара, кратке епизоде које не прескачу дуге временске периоде. Сваки филм је прозор у парченце њихове свакодневнице, у суштини фотографија тренутног стања њих као индивидуалаца и као пара. Филмови су снимани у размаку од 9 година, а исто толико времена је протекло и у причи, јако занимљив концепт, посебно јер је у питању иста глумачка постава. Квалитет самих филмова расте експоненцијално, време пролази и њихов однос добија на дубини, па самим тим и ризница драмских елемената са којима може да се ради. Трећи филм је генијалан, невероватан приказ љубавног односа, богат у сваком смислу да се лако помисли како је сада све виђено и нема више потребе ту шта да се ради. 

  • Upvote (+1) 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

before-sunrise-sunset-midnight-poster-de

 

Трилогија романсе Richard Linklater-а, Before SunriseBefore Sunset и Before Midnight, је сјајна. Можда најбоља драма-романса коју сам гледао. Неко већег заплета и удице нема, у питању су три епизоде из живота једног пара, кратке епизоде које не прескачу дуге временске периоде. Сваки филм је прозор у парченце њихове свакодневнице, у суштини фотографија тренутног стања њих као индивидуалаца и као пара. Филмови су снимани у размаку од 9 година, а исто толико времена је протекло и у причи, јако занимљив концепт, посебно јер је у питању иста глумачка постава. Квалитет самих филмова расте експоненцијално, време пролази и њихов однос добија на дубини, па самим тим и ризница драмских елемената са којима може да се ради. Трећи филм је генијалан, невероватан приказ љубавног односа, богат у сваком смислу да се лако помисли како је сада све виђено и нема више потребе ту шта да се ради. 

koji carski filmovi. dao si mi upravo razlog da ih gledam opet :)

:v

Link to comment
Share on other sites

ijao, odgledao sam sad The Bourne Legacy, glupost. Pojeftinjuje ona prva tri filma sa Met Dejmonom samo tako. Nastavak koji niko nije tražio i to još sa Džeremi Renerom i nekom bezveze pričom, glupost. Da je neki nevezani film, pa aj kao, akcioni politički triler B kategorije ali ovako.... glu-po-st.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Novi Kapetan Amerika sa tzv. zimskim vojnikom, veoma dobro, rekao bih cak i bolje nego srednjestatisticki marvelov film, odlicno u odnosu na prvi film o kapetanu. Kris Evans uverljiv u ulozi kepa, Skarlet je (naravno) lepa, matori Samjuel L. je standardno dobar. Prica je sasvim na mestu, akcija veoma dobro odradjena, specijalni efekti isto. Moj stav - dajte jos filmova sa marvelovim junacima  [ok]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Novi Kapetan Amerika sa tzv. zimskim vojnikom, veoma dobro, rekao bih cak i bolje nego srednjestatisticki marvelov film, odlicno u odnosu na prvi film o kapetanu. Kris Evans uverljiv u ulozi kepa, Skarlet je (naravno) lepa, matori Samjuel L. je standardno dobar. Prica je sasvim na mestu, akcija veoma dobro odradjena, specijalni efekti isto. Moj stav - dajte jos filmova sa marvelovim junacima  [ok]

Džizs, samo to ne :(

Nego, kakav je Drezik u filmu, i jel on zapravo ima neku veću ulogu u celoj toj zavrzlami?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bio ubeđen da je on taj baja sa maskom što se šiba sa keptnom, kao nešto-nešto i posta zao :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

lol najbolji opis Buckeya ikad ;o))

 

uopšte, čini se da su mnogi preskočili/hejtuju prvog kepa Meriku iz nekog apsolutno iracionalnog razloga...bre početni city chase iz prvog kepa je jedna od najboljih jurnjava od poslednjeg dobrog indijane džonsa...

ne razumem kako nekom ne može da se svidi film pravljen na isti kalup kao Rocketeer (i od strane istog režisera)

hejt ka USA on general principle kapiram, ali hejt zabavnog filma jer je naslovni junak u jednom trenutku bio deo američke ww2 propagande je nepoštovanje samog sebe kao filmofila ;oP

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram ja to, meni je i sama postavka KA dražesna u tim izvornim vremenskim okvirima ("ona zlica Hitler nešto muti po Evropi, saće mi pošaljemo...ta-dam Kapetana Ameriku!"), čak mi je prvi deo i bio zabavan većinu vremena (i ne sumnjam da je dvojka još bolja), ali smoriše sa superherojskim filmovia više, a ne nazire se kraj tome (sad se još ovo i vodi kao drugi ciklus superheroja, posle Avengersa). Za budžet samo jednog od tih Marvelovih filmova kojima zatrpavaju zadnjih godina, mogli su da izfinansiraju još tri sezone Firefly i jedan film opušteno, a složićemo se da možemo da živimo bez još jednog Thor ili Hulk filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije Marvel kriv za stanje u studijskom sistemu =oD

Ti filmovi će da se pojavljuju pa se pojavljuju (po najnovijim vestima mrvelov roadmap seže do 2028. ;oD), hejtovati ih zbog budžeta je besmisleno.

Ono gde ih treba hejtovati je kad "sakuju majmunska dupeta" i pljuju po izvornom materijalu (pogledati šta WB radi sa DC filmovima ili šta JJ radi sa ST-om (i verovatno SWom)). Kada je film zabavan - zašto sebi kvariti potencijalna 2 sata razonode?

 

Slažem se da nam ne treba još jedan Thor ili Hulk, ali ;o) par stvari

- ti filmovi plaćaju eksperimente kao Guardiansi, Ant Man, eventualno Dr Strange, Black Panther, Ms Marvel itd, a od njih će nekoliko biti mlooogo dobri filmovi

- ti filmovi plaćaju netflix serije (Daredevil, Ironfist, Jessica Jones...)

- kad se neki marvelov film završi after credits kadrom gde Beta Ray Bill podiže Mjolnir - svaki pravi fan će da se upiški od sreće (u svoju pelenu sa motivima omiljene franšize ;o))

- ako ikada naprave Planet Hulk (bilo kao trilogija, ili kvalitetna tv serija) - sve im je oprošteno =o)

 

Also, FF je to što jeste upravo jer im je non stop visila sekira nad glavom i zato što je na kraju ukinut. Da je Serenity izvukao uložen novac u bioskopu ili bar na DVD-u bilo bi nastavka, ali nije, pa nije. =o) Joss bez kontrole je Dollhouse, a ta serija pored svih dobrih momenata nije ono što fanovi misle da jeste.

 

Tako da sam ja u fazonu - imam net za pronalaženje dobrih serija i filmova koji nisu mainstream, a u bioskop idem da vidim velike stvari, kad naletim na retki film koji valja - bonus! =o)

 

Takođe, niko ovde, pa ni ja, nije pogledao, ni u bioskopu, ni na netu, NAJBOLJI studijski film koji je izašao ove godine, a eno ga nesinhronizovan igra i dalje vikendom u delti. Ako je suprotno slučaj, onda je taj neko ko je gledao, a ne širi jevađenje još više kriv ;oP. Tako da...ono ;o))

 

edit za Mohija

priča o tome šta rade Fox i Sony sa svojim delovima Marvela je tek za plakanje =o(

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Pa nije Marvel kriv za stanje u studijskom sistemu =oD

Ti filmovi će da se pojavljuju pa se pojavljuju (po najnovijim vestima mrvelov roadmap seže do 2028. ;oD), hejtovati ih zbog budžeta je besmisleno.

Ono gde ih treba hejtovati je kad "sakuju majmunska dupeta" i pljuju po izvornom materijalu (pogledati šta WB radi sa DC filmovima ili šta JJ radi sa ST-om (i verovatno SWom)). Kada je film zabavan - zašto sebi kvariti potencijalna 2 sata razonode?

 

Slažem se da nam ne treba još jedan Thor ili Hulk, ali ;o) par stvari

- ti filmovi plaćaju eksperimente kao Guardiansi, Ant Man, eventualno Dr Strange, Black Panther, Ms Marvel itd, a od njih će nekoliko biti mlooogo dobri filmovi

- ti filmovi plaćaju netflix serije (Daredevil, Ironfist, Jessica Jones...)

- kad se neki marvelov film završi after credits kadrom gde Beta Ray Bill podiže Mjolnir - svaki pravi fan će da se upiški od sreće (u svoju pelenu sa motivima omiljene franšize ;o))

- ako ikada naprave Planet Hulk (bilo kao trilogija, ili kvalitetna tv serija) - sve im je oprošteno =o)

 

Also, FF je to što jeste upravo jer im je non stop visila sekira nad glavom i zato što je na kraju ukinut. Da je Serenity izvukao uložen novac u bioskopu ili bar na DVD-u bilo bi nastavka, ali nije, pa nije. =o) Joss bez kontrole je Dollhouse, a ta serija pored svih dobrih momenata nije ono što fanovi misle da jeste.

 

Tako da sam ja u fazonu - imam net za pronalaženje dobrih serija i filmova koji nisu mainstream, a u bioskop idem da vidim velike stvari, kad naletim na retki film koji valja - bonus! =o)

 

Takođe, niko ovde, pa ni ja, nije pogledao, ni u bioskopu, ni na netu, NAJBOLJI studijski film koji je izašao ove godine, a eno ga nesinhronizovan igra i dalje vikendom u delti. Ako je suprotno slučaj, onda je taj neko ko je gledao, a ne širi jevađenje još više kriv ;oP. Tako da...ono ;o))

 

edit za Mohija

priča o tome šta rade Fox i Sony sa svojim delovima Marvela je tek za plakanje =o(

 

to sve ne menja cinjenicu da su Marvel ( u manjoj meri i DC) superheroj filmovi, neizbezno mada se ni ne trude nesto, nevidjeno crno-beli ili povrshni, ultra politicki korektni i sterilisani da se ni jednom trzistu ne bi zamerili. Ja ne znam kako nekome moze da bude interesantno da gleda, iznova iz godine i godinu, praktichno iste one-liner scenarije samo sa drugachije kostimiranim superherojem. Kapiram da je ovo namenjeno mladjoj publici, ali posle xy Marvel superheroj filmova u poslednjih par godina, mislim da su oni nista drugo nego muska verzija Twilight-a ili DIvergenta, da ne kazem Hunger Games-a. Poslednji superheroj film koji mi se svideo je bio Watchmen.

  • Upvote (+1) 2

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, samo sam guglao "clapping gif" a da ne bude ono iz Građanina Kejna :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Кад смо код Кејна, гледао сам га пре пар месеци. Био сам на ивици кунтања пар пута од досаде, на концу ми је била пажња за њега, технички је одличан, револуционаран за своје време, али у суштини мислим да је доста прецењен.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...