Jump to content

15$ za FireFall na poklon!


Recommended Posts

Ukoliko niste ispratili coverage sa GamesCom-a, učinite to što pre, pošto je FireFall interesantan MMO shooter sa prilično zanimljivom pričom i simpatičnom mehanikom. Nisam se još udubio previše da bih video gde leže problemi kojih sigurno ima, ali ako neko jeste, neka kaže :)

 

Sve u svemu, poklanjamo 15$ u ingame valuti da se zezate i nabudžite svog lika brže kako biste pre upali u veću akciju u igri. Dajte samo reply na ovaj topic, recite šta god, možete koji vam je ingame nadimak da se međusobno povežemo i pikamo, i to bi bilo to :)

 

Sutra krajem dana ćemo izvršiti izvlačenje srećnog dobitnika koji će putem PM-a dobiti kod za aktivaciju!

 

 

firefall_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igrao ja u CBu ali tad si imao jedan ili dva quest chaina posle toga si thumpovao resorse do besvesti, pvp je bio izuzetno los i eksploitabilan, generalno igra je bila na stepenici vise od samo ideje, ali je izgledala fino, bilo je potencijala. Ako su iole pametni iskoristili su to.

  • Upvote (+1) 1
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Serveri se raspadaju, konstantni rubberbanding je u pitanju.

 

Meni je gotivna i ideja i sve, al' mnogo mora da se ispegla da bi privukla gomilu ljudi.

Al' dobro, imaju neki plan, i grabe ka tome, što je pohvalno.

Neintuitivan interfejs je, takođe, jedna od većih boljki.

 

Gimme kod!

Taman bih mogao da se vratim malo u igru.

Link to comment
Share on other sites

Probao sinoć par sati, i na prvi pogled izgleda zabavno.

 

Krenuo sam kao recon i odradio deo tutorijala na brodu (ili gde god se radi onaj inicijalni deo - kretanje, pucanje itd.). Ali onda kada sam sleteo na Copacabanu prebacilo me u dreadnaught-a iz nekog razloga, pa sam bacio par hiljada xp-a na klasu koju nisam hteo da igram (odradio prvih par questova, do trenutka kada te tutorijal odvede do onog gde menjaš klasu i kupuješ upgrades).

 

Recon kao klasa nije baš ono što sam očekivao, ali pretpostavljam da se kasnije sa levelom i boljom opremom stil igre počinje da razlikuje od assualt i dreadnaught. Možda jedan od razloga je što nisam stekao utisak da je mesto koje pogodiš na hitboxu mobova bitno, iako mislim da sam pročitao negde da jeste (nema oneshot headshotova ali trebalo bi da je veći dmg ako pogodiš humanoida u glavu npr). Bacanje area of effect "magija" mi je skroz bezveze, jer će pasti tamo gde je uperen nišan, tako da čak iako imam povoljan vantage point pa mi perspektiva pravi manji problem, dogodi se da mi airstrike oplete ispred nosa. Često sam bio u problemu sa municijom iako imam dve puske sa po 350 metkova.

 

Crafting izgleda zanimljiv i složen, ali ne znam još uvek da li ima svrhu (nisam čak dobio ni jedan item kao loot, za tih par thumpovanja i 2-3 questa koje sam odradio, da bih mogao da uporedim). Kao što neko reče, interfejs bi mogao da se unapredi. Ja nisam video neke mogućnosti za customizaciju, a baš mi ne odgovara što se kroz onaj deploy meni kreće točkićem na mišu.

 

Što se leveling experience tiče, izgleda interesantno sada na početku, ali plašim se da će da dosadi vrlo brzo (kao GW2 events) ako ne bude dovoljno varijacija.

Link to comment
Share on other sites

Serveri se raspadaju, konstantni rubberbanding je u pitanju.

 

Meni je gotivna i ideja i sve, al' mnogo mora da se ispegla da bi privukla gomilu ljudi.

Al' dobro, imaju neki plan, i grabe ka tome, što je pohvalno.

Neintuitivan interfejs je, takođe, jedna od većih boljki.

 

Gimme kod!

Taman bih mogao da se vratim malo u igru.

 

Imamo još kodova za FireFall, a pošto ste svi dobri drugari, evo da obradujemo još nekoga sa topica - Atomica!

Atomic, imaš na PM kod!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...