Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Razlika između Murinja i Simenonea je što je Murinjov tim skuplji 15 milijardi evra, zato nije kul autobus, autobus je bio kul kada je igrao sa Interom.

 

Meni se dopao Atletiko jer deluju veoma sigurno. Istina je da su dali bezveze gol i da nisu imali nijednu šansu, ali deluju veoma kompaktno kao ekipa i lepo ih je gledati iako igraju na kontre. Ali, Real ih je nadigrao i to što je gol pao u 93. minutu nema veze toliko sa igrom Atletika koliko sa igrom Reala koji nije uspeo da iskoristi šanse pre toga.

 

U suštini osim psiho pada Atletika oni fizički nisu spremni za više od 90 minuta što se videlo i u prvenstvu kada često popuštaju pred kraj. Juče prodor de Marie i posle treći gol su isključivo odraz ogromne razlike u fizičkoj spremi izmešu dva tima.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

znači Bole, ako imaš skupe igrače, ne smeš da igraš bunker? Svi se jebeno vraćaju u svim analizama meča po 100 puta na to da je Real skuplji, veći, bogatije tradicije, pa zbog toga treba da navijamo za Atletiko? Mene je juče boleo kurac ko će da pobedi, hteo sam da gledam odlično finale, i to se i desilo, ali samo zahvaljujući Realu, a ne Atletiku. Real je trebalo da dobije 2 razlike u 90 min, kako god okreneš

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

isto tako mi se cini da ljudi na real i dalje gledaju kao ne ekipu iz doba bekama i ekipe, kada su u tim dovodjenje vec formirane mega zvezde za bolesnu sumu. okej, doveden je ronaldo, pre par godina, doveden je sada i bejl, ali to opet nema veze sa tom erom.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja ne slazem nikako i sem pred sam kraj regularnog dela ono uopste nije bio bunker, bar po meni.. Niti je Real pokazao nesto vise pa da kazes da je trebao da dobije 2 razlike. Bio je malo bolji i to u drugom poluvremenu.

malo bolji, ali su do tog gola imali barem četiri 100% šanse? zanimljiv kriterijum "malo bolji", znači da su mnogo bolji, trebalo je da imaju 15 zicera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo Kasiljasa i onog njegovog poteza koji golman ne sme da radi ne bi imali ni taj

jedan gol u statistici, nije bre Murinjo lud kad mu ovaj nije branio.

 

Titule podeljene na ravne casti, jednima primera drugima evropa i cao, svima lepo.

 

Ja sam se vise razocarao u Simeonea nego u Ronalda na primer, to trener ne sme sebi da dozvoli da 2 puta ulazi na teren ni na tekmama nize lige a ne u jednom finalu, teski cigan ali teski, tj obojica su...

 

A najgore od svega je sto je LS postala tesko govno za gledanje, ne pamtim dobru tekmu kad sam odgledao poslednji put

sjebali su fudbal nacisto, preveliki ulozi, mnogo kalkulacija i ode sport u kurac...

 

 

 

  • Downvote (-1) 1

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Pa jel nije realno da je Kasiljas u ovom trenutku precenjen i da vise ima stare slave nego dobrih odbrana, dajte ljudi bre nemojte zajebavati?

 

Razumem ja sve i ko je on, bog otac tima, drzave itd, ali ona greska sinoc, kreni stani, pa to se bre ne radi nikada, to ni Stojkovic ne bi uradio, to niko ni ne spominje, a njegov je gol i mogli su da popuse i drugu titulu zbog toga...

 

Prosrao sam se ja i sa Murinjom jednostavno ne verujuci sinoc sta je ovaj uradio, ali konto toga da je jos tada u vreme kad ga je ovaj stavio na klupu bila

prica da je vise bio precenjen nego sto je branio kako treba...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Daj covece, mani se tih fora i fazona, evo dao sam ti plus sve 5, ali nemoj mi samo pricati da je on danas top golman ili nesto slicno i da nisam u pravu

kada sam napisao da je precenjen u ovom trenutku, koliko god godina imao i sjajnih poteza u proslosti, to njegovo kreni stani mu je zastitni znak malte ne

Za Murinja sam se vec objasnio zasto sam to napisao, da se ne vrtim u krug...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Davna prošlost zaista... (83. minut, da nije odbranio rezultat u prvoj utakmici bi bio 1:1 i bayern ide kući sa postignutim golom u gostima...)
https://www.youtube.com/watch?v=DGWdn6hWQX8

Inače, što se tiče finala, tu se u potpunosti slažem sa ovim korisnikom:

Highl1

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

taj korisnik je car!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niko ne pominje drzanje diega na klupi celu utakmicu a ubacivanje sose koji se nije video i nista nije uradio...

 

Sosa igra desno, i ubacio je svezeg igraca na tu (Ronaldovu) stranu da bi ga pokrio..Diego je verovatno bio planiran kao treca izmena, ali je Filipeova povreda sjebala koncepciju

 

da, realno je baš smor kad se braniš 90 min ko cava, i na kraju zasluženo te nakantaju :tf:

 

a Gibo, imali su više od 2 šanse u 90 min, nemojte sad biti nerealni. Ovde na forumu, Murinjo kad parkira autobus je slepac, ali kad to uradi zalizani Argentinac, onda je on car? Dajte ljudi malo objektivnosti, protiv Barse je imao jedan korner i uzeo bod, juče su imali isto jedan prekid i to je sve od njih u 180 minuta sezone, manje više

 

Ja samo mislim da ono nije autobus u tom smislu reci..branio se sa dosta presinga i guranja napred, povukao se u kucicu samo zandjih 10 minuta..Protiv barse je imao i stativu i 100% sansu pre samog gola i dosta je dobro drzao igru, opet do 10-15 min pre kraja..

 

Sanse jebiga mozda sam zaboravio, ali mi je u glavi bejl par puta i to je to..Kad je sutnuo palicom za golf umesto nogom..

 

 

isto tako mi se cini da ljudi na real i dalje gledaju kao ne ekipu iz doba bekama i ekipe, kada su u tim dovodjenje vec formirane mega zvezde za bolesnu sumu. okej, doveden je ronaldo, pre par godina, doveden je sada i bejl, ali to opet nema veze sa tom erom.

 

 

Mora biti da se salis..Benzema, Ronaldo, Kaka, Bejl, Di Maria (bio je itekako formiran i poznat kad je doveden, kao što će sada biti Gaitan npr.), Ozil, Isko, Modrić..

 

Ustvari reci mi nekog igraca koga je Real formirao, a da ga nije kupio vec poznatog i formiranog.. osim Morate koji je klinac i ulazi na 3 min a kapiram da ce i on uskoro da pali da oslobodi mesto

nekoj zvezdi..

 

Njima je to koncept, oni ne prave igrace nego ih kupuju..Čak ni Ramos koji je tu sto godina nije formiran od njih nego je bio ultratalenat u Sevilji pa su ovi pukli otkupnu klauzulu od 30 milki za njega..

Link to comment
Share on other sites

jebote vlado, real nije imao transfer ispod 20 milki vec petsto godina, sta pricas ti :D

 

@pera

Preterujes i ti sad, Real je bio mozda bolji, ali ne za cetiri 100% ko sto ti pricas...Benzema se nije video, ni nasao u prilici, pa imas paradoksalnu situaciju da Anceloti vadi napadaca u trenutku kada je 0:1 (sigurno ne zato sto se nalazio u sansama). Ronalda nigde, a ni Bejl nije bio nista bolji, bolje da nije ni bio "opasan po gol", nego sto se onako blamirao sutirajuci busene po La Luzu...Real je napadao, ali nije imao sanse, a Atletiko je dao gol i sasvim se ocekivano branio, pritom, sve Realove prilike su i nastale u trenutku kada je Atletiko i definitivno odlucio da se povuce. Mislim da je kljucni uticaj na utakmicu bilo to sto Turan nije bio match fit, a ni Dijego Kosta, tj. zeleo bih da verujem u to, ipak su im oni dva najbolja igraca, a mnogo je lakse i Kokeu i Raul Garsiji i Vilji da lurkuju kada su ova dvojica na terenu...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

rekoh samo da to opet nije ni blizu one ere. okej, di maria doveden iz benfike sa 22, ozil iz verdera sa 22, benzema iz liona sa 22, modric koji je nesto stariji doveden iz totenhema, isko iz malage itd. samo kazem da to nije ona prica.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ista je to priča i sasvim realan argument za hejtovanje Reala :-)

 

Šteta za Atletiko, oko 70. minuta sam ustao i rekao da neće Real dati gol, pa zapalio u provod, ali, eto, sjeba me Ramos :-( Ako ništa, lepo su podelili titule...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

jebote vlado, real nije imao transfer ispod 20 milki vec petsto godina, sta pricas ti :D

 

@pera

Preterujes i ti sad, Real je bio mozda bolji, ali ne za cetiri 100% ko sto ti pricas...Benzema se nije video, ni nasao u prilici, pa imas paradoksalnu situaciju da Anceloti vadi napadaca u trenutku kada je 0:1 (sigurno ne zato sto se nalazio u sansama). Ronalda nigde, a ni Bejl nije bio nista bolji, bolje da nije ni bio "opasan po gol", nego sto se onako blamirao sutirajuci busene po La Luzu...Real je napadao, ali nije imao sanse, a Atletiko je dao gol i sasvim se ocekivano branio, pritom, sve Realove prilike su i nastale u trenutku kada je Atletiko i definitivno odlucio da se povuce. Mislim da je kljucni uticaj na utakmicu bilo to sto Turan nije bio match fit, a ni Dijego Kosta, tj. zeleo bih da verujem u to, ipak su im oni dva najbolja igraca, a mnogo je lakse i Kokeu i Raul Garsiji i Vilji da lurkuju kada su ova dvojica na terenu...

Grujo, Bejl je sam imao 3 čiste šanse, plus ono izbijanje sa linije u drugom, korneri, etc, sabili su ih ko volove. To što vi drkate na Simeonea je druga priča :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au brate :D

imao je Bejl stopostotnu kada mu je baja dodao na 0:0 i imao je onu kada je sutnuo busen umesto da pusti desnom na drugu stranu...lepo kaze Stija, nisu imali krstenu sansu iz neke izgradjene akcije...mislim koji sad korneri, o cemu pricamo, jedino ako je sudija propustio da svira tri korne penal? :tf: :DDDDDD

Zasluzeno je dobio Real, to se slazemo, a da je trebalo da daju tri komada u regularnom, jbg sad :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bejl je imao 3 100% sanse jbt,prva kad je preseko loptu na atletikovoj polovini,druga kad je imao cist sut i promasio poprilicno i treca kad je protrcao i pretrcao po desnoj strani i pokusao neki cudan spic u golmanov ugao...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

jebote, mohr me brani, de si buraz :tf:

 

al jeste, lepo je napisano iznad, on sam tri čiste

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Imao je prvu sansu kad je presekao loptu, to je sansa iz katastrofalne greske Tiaga, ne iz dobre igre Reala. Druga je kad je imao sut, i to jeste bila dobra sansa i da je dodao Benzemi bila bi 100% sansa i verovatno gol. Treca daleko od stopostotne. Mislim Real jeste igrao bolje, konkretnije, opasnije, i moze se reci da je bolja ekipa i zasluzeno da je dobio, ali ne treba preterivati. Po vasim recima deluje da je gol visio u vazduhu 90% min i da su izdominirali, sto nije slucaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...