Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

@milance odigrali su bolje nego cele sezone mozda sinoc (na osnovu ulozenog truda igraca) ali to ne umanjuje cinjenicu da su sabani ove sezone i da su jedva prosli bedni olimpijakos ( , po mom misljenju takva igra ni ne zasluzuje naziv FUDBAL. 

 

А Gvardiolin stil igranja se zove fudbal? Pa kako moze taj stil da bude zanimljiv, ista barsa, isti kurac, o cemu mi pricamo tu?

Edited by tower-
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

a za persija jel dao mozda nekom jacem timu gol ove sezone? covek se nije ni video na poslednjem mecu protiv liverpula , staridz je za njega izmislio fudbal

milance slazem se , odlican je brat Vidara , nema govora o tome ,  ali  trebalo je i imati srece sinoc pa da udje u gol bas , s obzirom kako ju je zahvatio .. :D

 

Ne znam dali si poceo da pratis rvp-a od ovu sezonu, ali ocigledno je da poima nemas ko je za koga izmislio fudbal.

 

Trebalo je imati srece sinoc pa da udje u gol sa obsirom kako ju je zahvatio? Ajde pusti replay opet i pogledaj kako ju je samo zahvatio majke ti, udario sa strane i bas je sutirao tamo gde je hteo, t.e centrirao.

 

 

Edit: Ja sam navijac utd-a uostalom, i iskreno mislio sam da ce bayern da pregazi preko nas, ali to se nije desilo. Odigrali su sa tu strategiju, koju su igrali par puta jos u prethodni meceva, kao i u premier ligi. Bas i zato je igrao Welbek, zbog toga sto je brz i radi pritisak u napadu, valensia takodje, a o rooney necu ni da pricam, znas i ti sam kako i na koji nacin igra lik, svuda je.

 

I spomenuo si taj crveni i da nije bio crveni, a nisi spomenio prvi gol od strane welbeka koji je bio cisti gol, ni O od opasne igre. Jos interesantnije je sto je u sledeci napad isti taj bayern napravio opasnu igru ali spanac nije dosudio to, tako da ako vec oces da budes "objektivan", to budi do kraj.

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

jok , jednostavno baja je vezara teska , svi ga nesto dizu u nebesa po inostranim sajtovima - kao jedan od najjacih CF ovo ono , a realno  Staridz je trenutno 2 klase iznad njega ...

a sta tek reci za Kavanija , Falkaa i ostale ubice...

Van Persi je ispod svih njih , opusteno pokazace se u ligi evrope iduce sezone mozda bude bio dobar protiv ludogoreca,cernomorca i ostalih ;]

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ono, valjda si primetio da je u mnogu losu formu ovu godinu, ako vec pratis toliko fudbal?

 

I da ne mozes da sporedis kako igra ovu sezonu, i prosle. Niko ne osporava to da Staridz dominira ovu godinu, ali ne mozes ti da sporedis takav igrac sa jedan koji se vec pokazao sve ove prethodne sezone, dali to bilo u Mutd-u, ili u Arsenal-u. 

Link to comment
Share on other sites

prosle sezone je bio prvi strelac PL , ali opet  - ne bi bio da Suarez nije imao suspenziju onu ...

a,  i seti se nekih vecih meceva evo sad mi prvo napamet padaju protiv Reala u LS prosle sez na Bernabeu i ove sez vs Liverpula 

sta je lik sve ispromasivao ...

sramota treba da ga bude brate...  ukucaj samo na YT van persie epic miss pa ces se tek nagledati svega...

izmedju ostalog > 

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Sta se macujete sa ovim velikim poznavaocem fudbala koji nas ubedjuje da ce Bajern proci Mancester junajted, kao da smo mi rekli suprotno :D NO SHIT SHERLOCK. A i RvP je balvan  [roflmao]

 

@pera

Sigurno da mozemo da se slozimo da je najveci derbi cetvrtfinala PSZ-Celsi, najneizvesniji dvomec, itd itd...

jeste, ali moramo da gledamo večeras kako će milioneri da pokore Madrid!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jok , jednostavno baja je vezara teska , svi ga nesto dizu u nebesa po inostranim sajtovima - kao jedan od najjacih CF ovo ono , a realno  Staridz je trenutno 2 klase iznad njega ...

a sta tek reci za Kavanija , Falkaa i ostale ubice...

Van Persi je ispod svih njih , opusteno pokazace se u ligi evrope iduce sezone mozda bude bio dobar protiv ludogoreca,cernomorca i ostalih ;]

 

pogledaj prvi deo recenice sta si napisao :(

Link to comment
Share on other sites

Skroz solidno je odigrao junajted sinoć, i to što su uzeli bod Bajernu im je najveći uspeh ove sezone jebeno. Bajern igra dominantan, napadački fudbal, a uprkos mnogo lošoj formi i uopšteno igračima odbrane junajteda dobro su i prošli(nije ih ubio bajern). Šta više Junajted je odlično parirao Bajernu.

RVP mi ide baš na kurac ove sezone i drago mi je što je igrao Welbeck, i iskreno mislim da uopšte nije loše odigrao(sem ono kada je pojeo govno sa pokušajem loba 1v1)
Ubiće ih Bajern u Nemačkoj, tu nema sumnje.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

a cekao si 60. minut to da napishesh

*edit* kad ono medjutim.... tuki

mada ja gledam real, emotivno me je ispraznila zvezda:) tako da hocu samo da gledam dobar, otvoren fudbal, a takva je svaka realova tekma ove sezone, bez obzira dal pobedjuju ili gube igraju fudbal za uzivanje

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...