Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

jebote em su prosli najjacu grupu svih vremena em su onda kao nagradu dobili bajern :)

 

a ultrabedni milan sa onakvom igrom protiv ajaksa dobije atletiko..doduse taj atletiko je dojaja sada, nadam se da ce ih naguziti..

 

siti barsa ce biti isto zajebano!

 

i najlakseg protivnika u ovoj fazi je dobila borusija dortmund

Link to comment
Share on other sites

Stoji da je Junajtedu pao najlakši protivnik, ali uzimajući u obzir u kakvoj je junajted formi i koliko se bukvalno raspadaju, mislim da će jedva proći olimpijakos.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ne budi lud, ima prelazni rok sad na zimu, srediće Mojes tim malo i ima ManU da pere u CL koja se nastavlja tek u februaru.

Iskreno se nadam da će na zimskom prelaznom roku dovesti novog krilnog igrača, ne mogu više da gledam Valensiju koji blago rečeno nema pojma.

  • Downvote (-1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Шта се бре сви ложе на ту Галату, разлупаће их Мурињо лагано јеботе. ИЗБАЦИЛИ СУ ЈУВЕ!!1 А то што су изгубили од Копенхагена и што их је Реал прегазио обе, другу са играчем мање већину текме. И на крају, избацили би Јуве никад да нису преорали ону страну на коју нападају Жабари, говна Турска.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sutra krece haos..

 

ocekujem dosta od siti - barsa tekme..nadam se da ce da prsti..

 

ovo ostalo, psg ce da ih skrsi, atletiko bi trebalo, a arsenal se nadam da ce da neizgubi ili mozda nekom madjijom dobije 2:1..Ox to Ox je u sjajnoj formi i sere ga dosta, nadam se da cu videti njega umesto odvratne matore ceske glave..

 

i tamo u smiraj meca, kad se Ziru umori, klicacu da Lord udje pre Sanogoa..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Moze bre.. dupli klik misa

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Meni poslednjih mesec dana nije htelo nista da pusta (citaj Zvezdu basket) iako sam imao sve normalno uplaceno. Nekoliko puta se desavalo da uplatim, i kada odem na "gledaj" pise mi "nema kupljenih utakmica", dok mi se sinoc dogodilo da mi se konektuje na media plejer i stalno puca. Ranije mi je sve normalno funkcionisalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...