Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Au, kako nas penetriraju spanci :(

 

Nego, klinac mi iscupao dugme za space...jel sredjuju to u servisima?

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

smeta mi sto nisi banovan odavno jer ti iz usta smrdi na adminske cmarove

Da, ja sam opste poznat po dodvoravanju adminima ... ali treba imati mozga da se skonta prozivka koja nije u "hhahah CVABALO" fazonu ...

Oduvek sam sumnjao da si retard iako su mnogi govorili kako si ok. Hvala i tebi sto si opet dokazao da sam u pravu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tako je Bulbi, navijam za Partizan :DDD Koje si ti demtirano govno, sto te nisu zabili u wc solju i pustili vodu odmah po rodjenju, veci bi doprinos imao u drustvu majmuncino raspala :DDDD Ziv bio brate!

ne, nego samo vracam istom merom.. :) ja sam rekao da cu biti normalan i sad si se ti nasao pametan pa me pickaras bez ikakve osnove jer ti se tako diglo.. Normalizuj se i videces da nije tesko..

Link to comment
Share on other sites

farma-logo14.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Samim tim sto se vadis na "ceo forum" se vidi da si plitak jer ne mozes da nadjes bolji argument.. A tvoji argumenti su vec definisani tvojoj plitkoumnoj vrsti na vama svojstven nacin a jedan od tih je i ta rec "dementiran" koju si naucio kao papagaj i korisis je maksimalno da bi se ispostavilo da znas neku rec koja tebi nije svojstvena.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...