Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@fearthebeard Drugarica imala isti prekrsaj i pandur joj pisao, doduse tamo negde valjda u okolini Vrsca, pre oko godinu ipo. I otisla kod sudije za prekrsaje ovih dana, sve priznala i ova zena se u fazonu sazalila i rekla "ajde napisite da nesto tu osporavate, pa cu ja da zakazem sledece rociste, pa cemo da napravimo da zastari u aprilu" :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zaustavi me pandur sad zbog preticanja na punoj liniji i to jos kod raskrsnice. Kaze 9 kaznenih poena, od 3-6 meseci zabrane i oko 40-ak hiljada kazna. Oprostio sam se vec od onoga sto sam planirao da kupim.. Sva sreca, pustio me nekako, hvala Bogu.

 

zashto si uopshte preticao pre/posle raskrsnice, jel si bash toliko zhurio ? :))

Link to comment
Share on other sites

mene smarao juce saobracajac, zaustavio me dok sam vozio bajs na ulici uz trotoar sa mobilnim u ruci :)

kao ja sam isto ucesnik saobracaja, neko je mogao da me udari, mogao sam da izazovem saobracajnu nezgodu, prosao sam na dva crvena, bla bla bla...

uzeo mi podatke i kao STICI CE MI NA ADRESU KAZNA OD 30 ILJADA MARAKA PA DA SLEDECI PUT PAZIM STA RADIM....

debil...

Link to comment
Share on other sites

P.s. Fora je u tome sto neke policajce zabole sta ko radi ako imaju neko drugo zaduzenje. Npr. Stoje 2 saobracajca pre neko vece u bloku na raskrsnici i to stoje bas na uglu gagarina i ribara i sad nema nikog a ortak i ja na bajsevima pored njih i oni nama mrtvi ladni momci predjite slobodno,nema nikog.. Mi u cudu,fazon testiraju nas,cekamo mi ipak zeleno.. Ali kontam da su bili ozbiljni..

P.s. Fora je u tome sto neke policajce zabole sta ko radi ako imaju neko drugo zaduzenje. Npr. Stoje 2 saobracajca pre neko vece u bloku na raskrsnici i to stoje bas na uglu gagarina i ribara i sad nema nikog a ortak i ja na bajsevima pored njih i oni nama mrtvi ladni momci predjite slobodno,nema nikog.. Mi u cudu,fazon testiraju nas,cekamo mi ipak zeleno.. Ali kontam da su bili ozbiljni..

Mogao bi i forum.

da si dosao na adu sve bi bilo drugacije. Deal with it now..

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

oni nama mrtvi ladni momci predjite slobodno,nema nikog.. Mi u cudu,fazon testiraju nas,cekamo mi ipak zeleno..

 

 

pa naređenje pandura ima prioritet nad semaforima i znakovima, tako da ste zapravo prekršili zakon

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...