Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da da super, pa ceski bi trebalo da savladas bez velikih problema, Brno je odlican cuo sam samo reci hvale za njega, obavezno odradi neki erasmus u tipa Istambul ili tako neku ludilo destinaciju neces se pokajati. 

Pa ůeúki ve§ solidno znam, ostaje samo da ga usavršim. Planirao sam da konkurišem za taj erasmus čim budem imao prilike, naslušao sam se priča i priča i sve su bile pozitivne. :)

A što se tiče Brna, s obzirom da je poprilično veliki studentski grad, poprilično je dosadan. Bar su takva moja iskustva za 3 meseca provedenih u njemu prošle godine:)

Link to comment
Share on other sites

taksijem     hehe :D


U principu, Cabke je donekle u pravu. Ja sam do '03 prestao da igram cs, a nisam ni znao ko su "svetske zvezde", jer je tad furana samo LAN prica, internet je imao retko ko. U to vreme net je imao ortak ciji je cale radio u mup-u kao IT-jevac, recimo. Retko ko je imao i komp, a net je bio apstraktan. A sad ako nemas net ko da nemas oko :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

ima smisla ovo što kaže Čabke

[roflmao]

 

 

@Vidara, ajde postavicu ti izjutra put kojim sam ja isao, vrlo je prijatno za voznju... Ako ne, overi sam, stavi google maps bg-pg i prevuci misem da ides preko Zabljaka. (Bg, Zlatibor, Jabuka, Zabljak, Pg) ne znam koliko km ima tim putem, ali je voznja tuda odmor za dusu :)

[roflmao]

хвала вам, улепшали сте ми ову говњиву недељу :))))

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@Vidara, ajde postavicu ti izjutra put kojim sam ja isao, vrlo je prijatno za voznju... Ako ne, overi sam, stavi google maps bg-pg i prevuci misem da ides preko Zabljaka. (Bg, Zlatibor, Jabuka, Zabljak, Pg) ne znam koliko km ima tim putem, ali je voznja tuda odmor za dusu :)

шта ћу у Жабљаку?

Link to comment
Share on other sites

Prekaljno vreme za trčanje jutros, prijalo mi je da razbistrim glavu nakon što sam sanjao neke žali bože mračne košmare.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako mu treba baš od železničke, možda mu je bliže i lakše da se popne u Kneza Miloša i uhvati 23.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sinoc bio na svadbi drugara u kasnim tridesetim, na kojoj se vrteo violent femmes, fischer spooner i rejdiohed i gde su ljudi blejali u havajkama i papucama, sjajan osecaj

danas opet svadba, ali ova ce biti po PS-u,

tumblr_mqv8csImrC1r3gb3zo2_250.gif

edit:

jedan od poklona [roflmao] [roflmao]


1234662_10151803875332999_1944392423_n.j

Edited by majebeni-marko
  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...