Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam mislio da hiton i kompanija ne igraju vec duze vreme, i sad kao organizovali im mec protiv likova koji su redovni na svim turnirima i jos su jedna od najboljih ekipa, ako ne i najbolja (ne znam, ne pratim). 

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav iz Češke za drugare rurovce. Nije loša zajebancija ovde. Videćemo kad krenu predavanja :)

 

Inače, Ruske klinke su vrh ribe i većina njih su komunikativne. A Rusi su degeni i stoka, što potvrđuje moja mišljenja o njima sa dote:)

 

Gde si u Ceskoj, cuo sam da je Brno do jaja bas, imam ja jednu drugaricu ovde koja je studirala u Ceskoj neko vreme a riba je slovakinja.

Link to comment
Share on other sites

Gde si u Ceskoj, cuo sam da je Brno do jaja bas, imam ja jednu drugaricu ovde koja je studirala u Ceskoj neko vreme a riba je slovakinja.

U Podjebradima sam trenutno(banja relativno blizu Praga), i tu ću biti godinu dana, učim Češki i spremam se za faks pa se onda prebacujem u Brno da tamo studiram.

 

@killygor: nadam se da ću ostati :)

Link to comment
Share on other sites

U Podjebradima sam trenutno(banja relativno blizu Praga), i tu ću biti godinu dana, učim Češki i spremam se za faks pa se onda prebacujem u Brno da tamo studiram.

 

@killygor: nadam se da ću ostati :)

 

Da da super, pa ceski bi trebalo da savladas bez velikih problema, Brno je odlican cuo sam samo reci hvale za njega, obavezno odradi neki erasmus u tipa Istambul ili tako neku ludilo destinaciju neces se pokajati. 

Link to comment
Share on other sites

ako među starim kanterašima ima i nostalgije, ne samo gađenja, prema kanteru

 

http://www.hltv.org/?pageid=286&streamid=375

 

nip sadašnji vs nip 05, showmatch.

 

Ti kanteraši kojima se obraćaš ''nostalgišu'' o periodu ranih, ranih dvehiljaditih, (najkasnije 2003.), ništa ne hejtujem bilo koga, da se ne istripuje neko, samo konstatujem ;)

 

Već posle kad su se omasovile igraonice i kada se računar približio svakakvom plebsu, počela je raznorazna masa likova da ulazi u tu priču i polako je krenulo gađenje prema onome šta je zadnju skoro deceniju taj svet postao.

  • Downvote (-1) 7

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da da super, pa ceski bi trebalo da savladas bez velikih problema, Brno je odlican cuo sam samo reci hvale za njega, obavezno odradi neki erasmus u tipa Istambul ili tako neku ludilo destinaciju neces se pokajati. 

 

Brno, imho, nikad dosadniji grad :)

Link to comment
Share on other sites

k

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ima smisla ovo što kaže Čabke, nostalgija je jača za taj period do 2003. ali opet, svakome je nostalgija onaj period koji je proživeo (al' sam pametan) pa ne može da ima nostalgiju neko ko je sa kanterom počeo 2006. za period 2001. :)

Link to comment
Share on other sites

Brno, imho, nikad dosadniji grad :)

 

Ne znam stvarno, ono sto sam ja cuo od ljudi koji su tamo studirali jeste da im je bilo fenomenalno, kapiram da je drugacije ako tamo studiras i ako ides turisticki ili tako nesto. Svi koji su bili tamo, a znam ih nekoliko, su rekli da im je bilo super i da su se odlicno provodili.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ima smisla ovo što kaže Čabke, nostalgija je jača za taj period do 2003. ali opet, svakome je nostalgija onaj period koji je proživeo (al' sam pametan) pa ne može da ima nostalgiju neko ko je sa kanterom počeo 2006. za period 2001. :)


lupio je prilicno :D 

Edited by Pobednik-

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da lupim o nečemu što sam lično posmatrao, jer sam u igraonicu prvi put ušao kad mi je bilo 12, 2000. godine i totalno nevezano za mene, posmatram ljude koji su se tada kretali u tim krugovima (U Beogradu i u Jagodini) i one koji su kasnije, sa omasovljavanjem kompjutera i igraonica, krenuli da se pojavljuju, koliko se celokupna atmosfera promenila. I ne vidim zašto bi se neko našao uvređenim, jer određivanje nekakvog datuma nije čisti i konačni presek, uvek je bilo svakakvih i pre 15 godina i danas, samo procenat jednih je rapidno rastao, a drugih se smanjivao ili stagnirao. I nije mi bila namera da nekog etiketiram na one ili ove, kako je Prota izgleda shvatio post (zato što je krenuo da igra counter oko 2003) samo sam se nadovezao na vajb protinog posta.

 

Toliko na tu temu, nisam imao nameru da ulazim u nekakvu raspravu, jer sam u obavezama do guše, a i rasprava bi se vrlo brzo pretvorila  ad hominem argumente, kao što se već oseća u vazduhu. poz

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ima smisla ovo što kaže Čabke, nostalgija je jača za taj period do 2003. ali opet, svakome je nostalgija onaj period koji je proživeo (al' sam pametan) pa ne može da ima nostalgiju neko ko je sa kanterom počeo 2006. za period 2001. :)

+, meni taj period predstavlja tipa 07-08, secam se da sam 2008. isao kod brata na drugi kraj grada bajsom da bih gledao finale WCGa jer tada nisam imao ni net ni komp:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...