Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

  • 3 months later...

Moram da podelim opštu retardiranost DCa.. I zaslužuju da budu pacovi koji jesu... No iz nekog razloga i dalje gotivim neke njihove stripove.. Ali ovakve stvari jednostavno ne razumem... Deo iste edicije, stampano u istom izdanju. Koji penis?!

unn234amed.thumb.jpg.626bf8fcd92faa3514a11995a5b5ac2a.jpgunn234amed.thumb.jpg.626bf8fcd92faa3514a11995a5b5ac2a.jpgunna2345med.thumb.jpg.7197a8f81ad520538d92121d9ff4af4f.jpg

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ahahah to je necija briljantna ideja da tera ljude da prvo kace linkove pa onda sami sebe da kvotuju u sledecem postu da bi se efektivno post counter udvostrucio...someone's a devious genius =o))

 

inace taj kripton je...shajaznam....prazan =o(
tj, nakon prve 2 epizode jedini pravi suspens je moguc ako je neko vec upoznat sa materijalom pa mu name dropovi kao sto su brainiac ili adam strange ili phantom zone nisu beznacajni  geek-babble

glavni lik je slab, pozitivci oko njega su blargh, mala crnkinja je ok, ali i njoj niko ne cini usluge sa scenariom
baristan selmi je kul ali i njega ima skoro nimalo
cerka glavnog negativca je ulogu dobila jer i pored bele kose strasno lici na ursu is supermena 2 =o))

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Aquamanhttps://www.imdb.com/title/tt1477834/

MV5BOTk5ODg0OTU5M15BMl5BanBnXkFtZTgwMDQ3MDY3NjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ova Amber Heard  se doterala za ovaj film, swe pohvale. 

Meni se dopao - izuzev dela gde je akvamena istoriji učio čuvar svetionika sa pola osnovne škole, ostatak je zanimljiv, ima i pokoja fora, može da se gleda.

Lundgren je dao svoj maksimum a Defo kao da je odglumio na autopilotu, pa mi on čak deluje slabije i od Nikol Kidmen koja se jedva pomera.

Ah da, kostim Mante je možda namerno takav, ali ne samo izgled već i pokreti sve sve izgleda kao epizoda moćnih rendžera. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2019 at 3:14 PM, DJAPEH8 said:

Vidim da su HBO pustili sad za NG kao film iznenadjenja Justice League I mogu reci da je bas prilicno sranje, prekinuo sam na pola. Mnogo mi je jaci Marvelov Infinity war..

Ta dva filma ne mogu ni da se uporede, a možda ne bi ni trebalo... ja sam JL pogledao mislim u nekom avionu kad ništa drugo nije bilo "na meniju" i stvarno je bolno za gledanje.

Link to comment
Share on other sites

da okačim i ovde, zapravo...

4 minutes ago, Debeli said:

Liga Pravde (Justice League, 2017)

pošto sam pogledao Beti protiv Supija, i Čudesnu Ženu, gledam kako DC prati Marvela.

Marvel je daleko otišao, ali odmah da kažem - DCovi heroji su old skul super heroji, pravi super heroji, a Marvel je kao neka ne tako loša, drugačija, kopija.

mislim, Beti oživljava Supija, a Supi mu kaže:

"You won't let me live, you won't let me die."

tumblr_p0aswzAAGN1rq9ihbo4_r1_400.gif

stripski. old skul stripski i to je sve što imam da kažem na temu Marvel vs DC.

ja sam prosto oduševljen filmom.

Beti ubija pa oživljava Supija. i Aflek mi polako leže kao Beti. mada nije dovoljno, ni približno mračan u ovom delu.

Crnjobot i Vodozemac još imaju da mi se dokažu, ali videćemo... Beri Alen vrh.

JL mora da bude bolji od Avendžersa.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
10 hours ago, manson said:

Izgleda da će novi Betmen biti lik iz emo vampiri sage... https://news.yahoo.com/batman-actor-robert-pattison-people-133036875.html

ovo sam saznao tako što sam pratio meme po internetu pa tek onda videh ovu genijalnu vest :) mada ko će ga znati, možda nas iznenadi!

Videh kad smo kod iznenađenja Nindža Kornjače vs Betmen animirani, to moram da pogledam :)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lucky said:

ovo sam saznao tako što sam pratio meme po internetu pa tek onda videh ovu genijalnu vest 🙂 mada ko će ga znati, možda nas iznenadi!

Videh kad smo kod iznenađenja Nindža Kornjače vs Betmen animirani, to moram da pogledam 🙂

Batz vs kornjače je meni bio super

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2019 at 10:56 AM, Lucky said:

a to nije nešto novo? videh da je izašao pre 2-3 dana?

Novo je, šta, ja nisam sposoban da gledam novo, to hoćeš da nalepiš ovde, šta, ajnaferku u dvorište

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...