Jump to content

DC movies, Bats v Supes etc...


Recommended Posts

Boom!

 

http://www.npr.org/blogs/thetwo-way/2013/08/22/214669906/ben-affleck-the-new-batman

 

shake-shake-shake

 

http://screenrant.com/batman-ben-affleck-superman-man-steel-sequel-release-date-2015/#utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_85615

 

the room!

 

 

Počeo sam da gotivm Bena zadnjih godina, hejteri duvajte, ali da li je ovo pametan potez?

 

Ili se neko zajebava?

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

meni je aflek uvek bio car, nadam se da ce ovo kul biti.

+1

Дердевил је ретардиран филм како год, не би га ту нека глума спасила.

Било како било, није ми ова вест за оволику фрку која се дигла око ње. Можда Афлек није најбољи избор, али сигурно није за овакве реакције људи...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Meni celokupna njegova pojava ne leži toj ulozi, nevezano za njegovo glumačko umeće ili neumeće, nema on tog šmeka i stila za ulogu Brusa Vejna. Betmena može da odglumi svako lol, ali Vejn je ono što treba da se iznese kako valja.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 daredevil je govno superheroj

 

[V] blasfemija. 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Да ли то значи да човек на све треба да реагује само једном?:)

 

Мислим јесте, интернетз гона интернет ал мени је ово рецимо тотални мајндфак... ал добро, и оно фрфљаво чудо ми је исто било мајндфак ал сам га издржао некако:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

 daredevil je govno superheroj, a pritom, onu katastrofu od filma ne bi izvukao ni kevin spejsi

 

 sve zavisi od režije, koliko mraka snajder odluči da ubaci u film. Ako aflek bude na autopilotu, biće sranje, ali da može da izvuče kul ulogu - može

Ja nisam u životu video Afleka u filmu i pomislio makar "ok mu je gluma". Užasan je lik, i ostavlja utisak beskičmenosti kadgod se pojavi na platnu. Posle Bejla i one triologije ovo zvuči užasno.

  • Upvote (+1) 7
  • Downvote (-1) 7

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ali šta je tačno katastrofa u Daredevilu? Koliko se sećam filma, ostavio mi je odličan utisak, a gledao sam ga bar dva, možda i tri puta, mada davno. Bacio sam na skidanje director's cut, da vidim kako će mi delovati sada. Tada je jednostvno bilo fazon hejtovati Afleka, najviše možda zahvaljujući South Parku, koji je time dobio jeftine laugh poene. Možda i zbog veze sa Lopezovom, šta znam...

 

Nije da branim ideju da će biti dobar Betmen, čak verujem da će on to teško moći da izvuče nakon te "sramne prošlosti", i ovog skorijeg preporoda i okreta koji je napravio kao filmski radnik.u celini. Ali Daredevila mi (najverovatnije) ne dirajte. Znaću tačnije večeras, kada ga odgledam opet...

 

EDIT: Može biti da je film nedovoljno veran stripu, pa je zato loše prošao... To ne mogu znati, nisam čitao strip, jelte...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...