Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

2 hours ago, killYg0r said:

Docekali smo i ovaj dan \o/

Jos smo namestili Dulyju i da mu net radi predvidjenom brzinom!

Sve u fullu, Kili oficijelni Rur support guy!

2 hours ago, manson said:

Još i da ga oženimo/udamo pa da gasimo forum 🙂 

hehe, znaci dotle doslo, daj sta das, he/she/them/stagod!

btw, nesto mi se mnogo greje ovo kuciste, kad stavim ruku na njega vrelo ko jebeni radijator...dok sam ingame hardware monitor pokazuje max do 60 na CPU i do 80 na GFU, jel to mnogo?

  • Like +1 2

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dule_smor said:

The hype is real!

 

izgleda da smo dočekali taj trenutak, svetska glad prestaje, rat u UKR takođe, covid ne postoji, klimatske promene se vraćaju unazad!

8 hours ago, Dule_smor said:

A sta je, mislili ste da blefiram!

A znate sta je najbolje u celoj prici. Sto dogodine imam pravo na povracaj poreza i posto komp koristim i za posao to moze da bude mozda i preko 50% od iznosa, zavisi sta prizna poreska. Tako da ce me ova konfa kostati nepunih soma evry heh!

- Her doktor, ofa graficka karte, ja, od zehshundred ojro to je za posao, ja?

Link to comment
Share on other sites

Ma najbolje da oni bilo sta gledaju. Btw, glupo pitanje. Misa sam podesio na najbrze pomeranje kursora i ok je sljakalo. Onda sam nesto ingame menjao graficka podesavanja u Nfs i bukvalno od tada mi se mis u windowsu krece bar 30% sporije. A u Win setingsimma i dalje kao stoji na max speed. Jel postoji neki nacin da povecam brzinu jos, bas je sranje ovako.

 

edit, vrlo moguce Vudu, moram da pogledam sta je koji taster 😄 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Гуруи, има ли смисла мењати 2060 супер за 3060 ти? Рајзен 2600 на Х470, 16 гиг рам. Резолуиција је 144. Углавном ствари раде, али има игара, Елден Ринг рецимо, где морам да користим "паметно скалирање". Односно морам у нижој резолуцији.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako me ne jebes, evo:

MSI X470 GAMING PRO
Ryzen 5 2600
16 Gb, 3200. Neki GSkill kit (2x8) za Ryzen iz tog perioda. Edit: G.Skill Flare X.

Ako sam razumeo sta pitas mislim da imam M2 i u jedini port koji ga podrzava sam ubacio SSD. ako znaci nesto evo uputstva za plocu.

Edit2:
U nekoj buducnosti bih prosto zamenio plocu, cpu i ram. Ne bih se zezao sa recimo Ryzen 7 5700 ili tako nesto. U tom bih slucaju zadrzao novu graficku, o kojoj sada pricamo, do neke sledece kupovine.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DA NE OTVARAM NOVI TOPIC a deluje mi da bih možda ovde najpre mogao da saznam. Gde da kupim ovaj zvezdasti šraciger, treba mi za portafilter da ga otvorim:

Screenshot 2022-12-22 at 08.53.26.png

ja imam neke kod kuće ali prvo nemam ovu veličinu a drugo nemaju rupu u sredini da može da upadne ovaj "muški deo" iz sredine? Veličinski je tu negde, ali definitivno nema rupu.

ko to valja? uradi sam? ili tako negde?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Jose Jimenez said:

Treba ti Security Torx bit. Ima ih u većim radnjama, a možeš i online da nađeš.

Pazi samo, često ih mešaju sa običnim Torx šrafcigerima koji su isto šestougaonici, ali nemaju rupu u sredini.

e to mi reci, da znam šta da tražim.

ajd probaću u uradi sam prvo imam blizu jedan, pa ću da vidim za dalje akcije ako oni nemaju.

vidim po guglu da imaju i ove prodavncie kompova itd, ali ne bih rizikovao bez provere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...