Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

15 hours ago, Dule_smor said:

Brate prvo moram neki sto za komp, nemam gde da ga stavim da izvines heh...a sto te cimam sa sklopimo ako ne budem umeo:D

dis dule - pa onda je trebalo da kreneš sa pričom "koji sto da kupim" pa da idemo dalje 🙂

vidim kod nas u lidlu ima sad za početak školske godine neki đački stolovi, kapiram ima i tamo u dojčland!

1 hour ago, Dule_smor said:

Ko, jel Nigger :tf:

niger igra igre i animira decu!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Ahahha Vudu delivers:D

Realno u pravu si, al bas mi se igra D2 remastered, WoT i D4 i HW3 kad izadju...nista uzecu sto prvo svakako:D

sve najzahtevnije igre što bi se reklo!

ovaj lik iz teretane igra WoT na nekom šporetu bukvalno 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2021 at 2:52 PM, Lucky said:

ja furam ovaj svoj DELL 27" u 2k evo već X godina unazad i ne žalim se. Ne kažem da je najbolji na planeti ali veoma fina slika. 

Ne mogu doduše da se zavalim na pola metra od njega jer ne znam 'de bih onda' držao tastaturu i miša 🙂

LAKI BRAT PO MONITORU

anyway sto sam napravio pre 10 godina sa uracunatim prostorom i visinom pa realno mogu da se bahatim po tom pitanju, cak i nogu dignem pored tastature (doduse sad sve krcka u kolenu)

Dule nemoj zuriti za Homeworld 3, nece to jos 2 godine. Mada bice AoE4 npr 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mikser said:

Kako ces igrati D2R, kad nema podrsku za modove (Dule moderator, ehehehe)

a bre kakvi modovi...ili nisam skapirao foru:D

7 hours ago, G!!! said:

LAKI BRAT PO MONITORU

anyway sto sam napravio pre 10 godina sa uracunatim prostorom i visinom pa realno mogu da se bahatim po tom pitanju, cak i nogu dignem pored tastature (doduse sad sve krcka u kolenu)

Dule nemoj zuriti za Homeworld 3, nece to jos 2 godine. Mada bice AoE4 npr 

jao Age of Empires, pa to i zaboravih, eto makar 3 nove igre! A nisam ispratio Dzi, sta se desava za HW3, zar nije bila prica kao 2022 i pored korona kasnjenja?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mikser said:

ako mi verujes nikad nisam pikao nijedan od tih modova...samo plain old school diablo 2, atmu sam jedino koristio da menjam itemove medju likovima ako se to racuna u cheat:D...eh svi karakteri 80+ lvl osim mozda Necromansera, njega nisam nesto igrao...i omiljena Sorsa na 90lvl i crkne mi HDD sa svim sejvovima:D

On 9/6/2021 at 8:20 PM, voodoo_ said:

Bolje uzmi 1080p ali u 120 i više herca nego taj high res hipsteraj.

pa i highres ultrawide hipsteraj je na 120+ Hz, tipa ovako nesto:

https://www.mediamarkt.de/de/product/_msi-optix-mag342cqrde-2697966.html

https://www.mediamarkt.de/de/product/_samsung-odyssey-g5-c34g55twwr-2723459.html

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2021 at 12:19 PM, G!!! said:

LAKI BRAT PO MONITORU

anyway sto sam napravio pre 10 godina sa uracunatim prostorom i visinom pa realno mogu da se bahatim po tom pitanju, cak i nogu dignem pored tastature (doduse sad sve krcka u kolenu)

jes!

ja sam tad kupio ovaj monitor i bio je jeftiniji nego što je danas, samo zato što su odma' digli posle PDV na monitore. Sećam se da sam jurio ovaj bukvalno 30. decembra, kao svaki pravi srbin u poslednji čas da kupim jer sam mislio "ima vremena".

On 9/10/2021 at 4:02 PM, Shale said:

Mislis schwarzer Freitag

ma jok, znaš da tako neke pojmove strane, posebno engleske, vole nemci da ostave u originalu!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

WoT podržava odlično. D2R ne podržava jer su imali problem da AI protivnici ne reaguju na igrača kad su tako daleko na ivici ekrana pa je sad podržano do 19:9 (ne 21:9 kako je ultra-wide standard).

https://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/diablo-2-resurrected-will-not-support-219-after-all/

Ja sam bio ubedjen da je meni normalno radilo kad je bio onaj free beta vikend...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...