Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Svakako se ne isplati uzimati 1080ti za rudarenje, ali ako vec imas sto ne bi pustio da kopa nocu kad je jeftinija struja.

Msi 1080ti Gaming X Overclocked. 36.7 mh/s not power efficient at all tho. ROI is 15 Months XD

Meni je npr po trenutnom stanju ROI manje od tri meseca ako ne racunam da mogu trenutno da prodam rig po 30% vecoj ceni xD

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

OK je 1070 i 1060 za Zcash

nije kao etherium + radeon ali moze da se prezivi 

 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Какву графичку убацити на ове компоненте, комп ће се користити за 3D моделовање и по која игрица

Gigabyte ab350 full atx gaming 3
Amd ryzen 5 1600
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz

Да ли нешто мењати од већ наведених компоненти? Хоће ли млађи бураз да зајебе маторце и узме комп више за гејминг а мање за оно што му заиста треба?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kupijo sam polovnu 660Ti grafaju pre par meseci, sve je delovalo ok, u nekom trenutku se pregrejavala, otvorio sam je, ocistio, zamenio pastu.

temperatura je sada dobra, ali su performanse lose (ustvari nisam siguran ni da su bile bolje pre ciscenja, jer nikad nisam pokretao ove benchmarke, samo sam igrao cs).

http://www.userbenchmark.com/UserRun/4121500

ovde nesto nije u redu zar ne, reinstalirao sam win, drajvere, sve moguce proverio... 

rip 70e?

:D

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanjce za malo iskusnije. Uzeo sam kuciste koje ima 3  3-pin ventilatora i maticnu plocu koja ima 2 4-pin sysfan konektora.

Wat do?

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

To cu i da uradim na kraju, mislio sam mozda da uzmem fan controler, al ne daju mi se pare. Treutno su mi intake i outtake fan prikljuceni direktno i vrte se na 100% , al necujni su pa mi nije hitno.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hteo bih da uradim upgrade ram memorije, trenutno imam 2x2 ddr3 mushkin na 1333mhz CL 9, razmisljao sam da uzmem jednu plocicu od 8gb, i na oglasima ima da se nadje za nekih 5 hiljada recimo, zanima me koliko je pametno kupovati polovno to uopste? I da li mi samo odgovara CL9 ili mogu i ostale ? I hoce li raditi to sve lepo kad izvadim tu jednu od 2 i stavim ovu od 8? Hocu li imati ukpuno 10 nece biti nekih problema ?

Link to comment
Share on other sites

Drugaru treba laptop, ne pratim mnogo te cene ali mi nesto puno sta god da sam gledao, u poredejnju sa dekstop ofc. Njemu treba za neki light use , oko 500-600e, kaze da bude veci ekran ali koliko vidim cene vecih ekrana su dosta skuplje tako da kontam neki 17'' da je 1080p,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...