Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

nista, oni ti sklope, sve proradi i ti odeš posramljen kući :D

Btw, ja kad sam sklapao prvi put komp zašrafio sam ploču direktno za kućište bez graničnika i zamisli nije radila :D

хаххха ово сам ја урадио исто :))))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potreban mi je uređaj sa kojim ću da hvatam wireless sa prvog sprata, telekomov je adsl (brzina 10mb ako znači nešto) i ne znam koji model da uzmem jer mi najviše treba zbog kantera.
Komšija koristi http://www.winwin.rs/bezicni-adapter-usb-tp-link-tl-wn722n-150mbps-izmenljiva-antena-4dbi-1141131.html

ali uglavnom za surf i ne radi mu loše, ali ne znam da li će moći kanter da radi normalno :D

Izvinjavam se ako sam omašio temu.
Napisah uređaj, a ne ruter/adapter jer ne znam šta tačno treba pa da ne lupam :D

Link to comment
Share on other sites

Pa posto je u pitanju USB stick koji se lako instalira najbolja opcija ti je da pitas komsiju da ti pozajmi na par sati pa se nakaci na telekomov ruter pa vidi da li ti radi kanter kako treba. Ako ne radi postoje razlicite opcije, da kupis bolji wifi adapter (mada ovaj ima eksternu antenu tako da bi trebalo da bude solidan sto se prijema tice) ili da na telekomov ruter nakacis neki koji ce davati bolji signal, ali pre toga svakako pokusaj da proveris da li ti to zaista i treba. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da li je ok  140e za ovo Intel i7 920, gigabyte ga ex58 ud5, 24gb ddr3 muskin,   http://postimg.org/image/s9b5t2ju3/full/

 

Uzeo sam cooler master v8, kloknuo cpu na 3.6ghz sve lepo radi.  

 

Pravim konfiguraciju za brata, da batali moj komp. 

 

Planiram da mu dodam asus r9 280x dc2t, neki ssd od 120gb.

 

Sad me interesuje da li moze ovo da tera thermatake 530w smart se.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je ova konfiguracija dobra?

 

Cooler Master Napajanje 700W Cooler Master B2 Series, RS-700-ACABB1-EU-10.273 din.
AMD APU FM2+ AMD A10-7800, 3.5GHz/ Radeon™ R7 Series-21.504 din.
ASUS MB FM2+ A88X ASUS A88X-GAMER, PCIe/DDR3/SATA3/GLAN/7.1/USB3-15.805 din.
Kingston 'Memorija DIMM DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX Fury Red CL10, HX316C10FR/8-11.854 din.
Gigabyte VGA GeForce GTX750-Ti Gigabyte OC 2GB DDR5, DVI/HDMI/DP/128bit/GV-N75TOC-2GI-24.838 din.

Imam kuciste,monitor,cd citac,hard disk.

Da li je dobar za Video produkciju?

7Z314FP.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...