Jump to content

HoN vs DOTA


Coyote

Recommended Posts

:fp:

nije poenta da ti 300 golda menja tp skrolove i haste, bio je BoT za to i imaju rune

da ne pricam o TTK-u koji je tek pisanje od smeha, pogotovu sa allaround idijotskim herojima koje su krenuli da ubaciju pre koju godinu

Ne menja tp i haste, item vredi koliko kosta jer bilo koja akcija te vraca nazad na obicne cizme od kojih su sve redom brze.

 

mohi, veliki mag dote, zna tacno kada je partija zavrsena i kada treba da se conceduje, a svi ostali koji nece su retardi.. zbog takvih strucnjaka poput tebe i nisu ubacili gg button, jer bi unistili igricu totalno. koliko sam partija samo igrao gde imas mohija u timu koji place od 15og minuta i preti da ce da afkuje u fontani, a onda naravno posle dobijem partiju. 

 

a inace, veliki je problem izgubiti jos 20min zivota na doti, a izgubio si pre toga 5 godina na wowu. :D 

Ti zasluzujes da igras sa maloumnicima i rusima.

Razmisli malo jel postoji razlika izmedju nekoga ko kuka bez razloga jer je poginuo dva puta i situacije kad je skor 4:16, kad njihov recimo mid ganker ide okolo sa pk-om i oneshotuje sve. Koja je poenta igre onda? Pritom u protivnickom timu imas isto maloumnike koji po prvi put u zadnjih 10 partija imaju pozitivan kd odnos i nece da zavrse nego hoce da farmuju kilove.

 

Al dobro je sto si me klasifikovao odma. I da, necu da gubim vreme jer u wowu nisam gubio vreme jer sam se igrao, dok gledanje u 5-10 nivoa jaceg heroja kako te sabija cim izadjes iz baze, a i u njoj jer su ga razni michevi nafidovali nije igranje.

Oh wait, podelio sam sa nulom, rekao sam michu da razmisli.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ti zasluzujes da igras sa maloumnicima i rusima.

Razmisli malo jel postoji razlika izmedju nekoga ko kuka bez razloga jer je poginuo dva puta i situacije kad je skor 4:16, kad njihov recimo mid ganker ide okolo sa pk-om i oneshotuje sve. Koja je poenta igre onda? Pritom u protivnickom timu imas isto maloumnike koji po prvi put u zadnjih 10 partija imaju pozitivan kd odnos i nece da zavrse nego hoce da farmuju kilove.

 

Al dobro je sto si me klasifikovao odma. I da, necu da gubim vreme jer u wowu nisam gubio vreme jer sam se igrao, dok gledanje u 5-10 nivoa jaceg heroja kako te sabija cim izadjes iz baze, a i u njoj jer su ga razni michevi nafidovali nije igranje.

Oh wait, podelio sam sa nulom, rekao sam michu da razmisli.

nema sta da razmislim, igrao sam dotu dovoljno dugo da prepoznam mohijevce koji placu od pocetka za wardove ako su na midu ili za gank ako su na lejni, a sve to zato sto sakuju igricu po defaultu. kad im vise nista ne ide od ruke, onda placu da je gg i da su afk u fontani. 

 

i naravno, nikad, ali NIKAD nisi ti kriv zato sto je protivnicki heroj 5 lvl veci, nego je to uvek rus feeder. ja ne znam sta ti trazis uopste na pab gameu kad si toliko dobar igrac i kad te smaraju mich fideri?  nadji ekipu pa da zabodete neki kesh na internationalu sledecem. ili neces zato sto je gubljenje vremena? 

 

btw mohi, bicane poput tebe resavam uvek i svuda :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ne menja tp i haste, item vredi koliko kosta jer bilo koja akcija te vraca nazad na obicne cizme od kojih su sve redom brze.

 

i u doti imas ubacen trankil buts, koji daje 75msa, ako te udare 3 puta, spadne na 25,

ali taj buts kosta ~550, plus cizme, i ne daje 100 ms-a, ali imas heal za 170 helta na 60 sekundi, fak jea!

 

ne znam da li kapiras. Ali, u HoN-u je stavljen malo veci akcenat na roaming i gankovanje bas zato sto je igra malo brza i TTK je kraci, ali sa par stvari su to doveli do apsurda. Ono kao kad uporedis wow vanilu i ovo sad sto ljudi igraju

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nema sta da razmislim, igrao sam dotu dovoljno dugo da prepoznam mohijevce koji placu od pocetka za wardove ako su na midu ili za gank ako su na lejni, a sve to zato sto sakuju igricu po defaultu. kad im vise nista ne ide od ruke, onda placu da je gg i da su afk u fontani. 

 

i naravno, nikad, ali NIKAD nisi ti kriv zato sto je protivnicki heroj 5 lvl veci, nego je to uvek rus feeder. ja ne znam sta ti trazis uopste na pab gameu kad si toliko dobar igrac i kad te smaraju mich fideri?  nadji ekipu pa da zabodete neki kesh na internationalu sledecem. ili neces zato sto je gubljenje vremena? 

 

btw mohi, bicane poput tebe resavam uvek i svuda :)

Aha znaci ne treba midu ward? I ne treba mid da gankuje lejnove? Pa da, kad igras sa rusima stalno izgleda da ti te stvari postanu normalne. Ja necu da igram takve partije.

 

Ja kad fejlujem u partiji, ako moj tim nije fejlovao ja ne trazim cc vec igram i trudim se. Poenta je da kad tim izfejluje, a ja odigram ili dobro ili lose ali dzaba u odnosu na koliko su ostali prefidovani, hocu da cc-ujem da igram sledecu partiju jer cenim svoje vreme i znam kad je partija gotova. Desavalo se da okrenemo partiju koju gubimo ali to su granicni slucajevi. Ja pricam ovde o slucajevima cistim kao suza koje nikad u zivotu nismo uspeli da preokrenemo i necu da sedim u izgubljenoj partiji pola sata dok protivnicki tim ne odluci da im je dosta budzenja kd-a i da ce da pushuju.

 

U krajnjem slucaju concede se vote-uje tako da ako jedan mohi hoce cc, a ostatak tima nece, nema sanse da dodje do istog. Za cc na 15 minuta ti treba 5 glasova, za cc na 25 ti treba 4 itd itd. U cemu je problem?

 

Sve u svemu jasno je meni u cemu je problem, ti si taj sto zafejluje non stop pa bi da farmuje sumu sledecih pola sata ne bi li sustigao, tj ti si taj koji nece da ccuje iako je partija otisla u k.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

joj brate, kenjate za sve pare.

mene su sinoc 7 puta analirali na hardlajnu. ja DK.  protiv weavera i disruptora, pritom me je sa mida SF ubio jos X puta kada se nas ench setio da treba da prestane da se tuce sa nasom enigmom za kripove u sumi i dodje da mi pomogne.


Pritom smo na midu imali "PRO PADZA" koji nije umro ni jednom, ali zato je imao 0 gankova na 9. lvl-u.

Na kraju sam solirao sa enigmom ceo njihov tim...  A tokom cele partije sam imao likove koji placu kako nema vardova, kako fidujemo dole, kako ovo.

Realno, lakse ces preokrenuti partiju ako se svi trudite, nego ako samo serendaju ljudi, a i bices manje butthurt ako izgubis.

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Mi kenjamo, a ti pricas o partiji gde su te sabili xy puta, a onda si sa enigmom solirao ceo tim? Hesus maria.

ja ne znam stvarno vise ni o cemu se pricalo... gde sam sakovo enigmu, gde su solirali. sa kim se svadja neo? odakle ovakvi kompleksaski postovi? 

 

ne mogu da vam objasnjavam, ali ti i neo ste klasicni nubici. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

joj brate, kenjate za sve pare.

mene su sinoc 7 puta analirali na hardlajnu. ja DK.  protiv weavera i disruptora, pritom me je sa mida SF ubio jos X puta kada se nas ench setio da treba da prestane da se tuce sa nasom enigmom za kripove u sumi i dodje da mi pomogne.

Pritom smo na midu imali "PRO PADZA" koji nije umro ni jednom, ali zato je imao 0 gankova na 9. lvl-u.

Na kraju sam solirao sa enigmom ceo njihov tim...  A tokom cele partije sam imao likove koji placu kako nema vardova, kako fidujemo dole, kako ovo.

Realno, lakse ces preokrenuti partiju ako se svi trudite, nego ako samo serendaju ljudi, a i bices manje butthurt ako izgubis.

 

 

Mi kenjamo, a ti pricas o partiji gde su te sabili xy puta, a onda si sa enigmom solirao ceo tim? Hesus maria.

 

 

ja ne znam stvarno vise ni o cemu se pricalo... gde sam sakovo enigmu, gde su solirali. sa kim se svadja neo? odakle ovakvi kompleksaski postovi? 

 

ne mogu da vam objasnjavam, ali ti i neo ste klasicni nubici. 

 

Jel ti sad jasno ili nije bio problem sto nisi video nego sto ne umes da citas? To je cesta boljka kod rusa, ako smem da primetim.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jel ti sad jasno ili nije bio problem sto nisi video nego sto ne umes da citas? To je cesta boljka kod rusa, ako smem da primetim.

hvala bogu, vi skandinavci srpskog porekla ste poznati po temeljnoj analiza necijeg posta.. zato je valjda i izbila varnica, jer se mohi pro gamer since 2003 osetio uvredjenim, a javio se jos i neo da se posvadja sa samim sobom. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...