Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

znam da siti igra sutra Liga Kup ali zasto Junajted ne igra ovog vikenda?

 

Inache, Liverpul je definitivno najzabavniji tim za gledanje ove sezone. Kapiram da ima mnogo veze i sa lakshim kalendarom (nema Evrope) ali svakako su mi zanimljivi od ostalih timova u vrhu.

 

Btw, zasto je Chelzi kupio Salaha kada imaju onakvog Shurlea? Neki kazu da je razlog da ga ne bi imao Liverpul, ali to mi je prejadno cak i za Murinja.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi im bilo prvi put da drže dobre igrače na klupi, da ne bi otišli rivalima, zato jer pare. Može im se, a i to je sredstvo da se osvoji titula, plus prodaja Mate Unitedu POŠTO je odigrana utakmica, pa neka se sada Pul, Siti, i Arsenal jebu sa pojačanim Unitedom. Ni Liverpul nije spreman da Suareza da preda Engleskim klubovima ni po koje pare, i to se letos moglo svakakvim sranjem završiti, ali srećom nije. Sad, ako je istina što sam čitao, po novom ugovoru, Liverpul ima punoi pravo blokiranja transfrea i svih pregovora u slulčaju interesovanja PL timova, dok za strane timove važe standardna pravila. 

 

Za Vilijana bih pre rekao da su ga hteli, nego što je bilo da ne ode u T'ham. On igra, a i ne verujem da se Murinjo plašio Totenhema u svojim šampionskim planovima.

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

+1 na Don't hate Moyes inicijativu, bar za sada. Ono, nije on kriv što je nasledio šampionski tim u kome je najšampionskija stvar bila loša forma Čelzija i Sitija, i očajna forma ostalih. I Persi i Runi što su valjali, eto...

 

Nego. čitam ove naslove, kao Pul razbio Southampton, što i jeste rezultatski, ali niko ne skreće pažnju na prvo poluverme - il je možda moj utisak o tome pogrešan. Ali za mene, lično, Soutampton je žestoko nadigrao Pul u prvom poluvremenu, samo je ludom srećom Suarez dao taj jedan gol, a mogli su primiti 2 lako.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Drugačija su nam sećanja na prvo poluvreme, ali dobro je, bolje neka budem ja "u krivu" :-) Još 13 dana do gostovanja na Old Trafordu!

 

Koliko bih voleo da uzmemo titulu, ali, opet, treba dobiti United u gostima, treba na Enfildu dobiti City i Chelsea...

 

Još imam noćne more o promašenim šansama protiv City i Chelsea u decembru, idotizam sudije koji je video ofsajd gde je Sterling bio čitav metar on-side... Ako za toliko ne uspemo, pa ne znam, bolje da ostanemo 4-5 bodova iza šampiona, lakše ću podneti :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

taj rad, četvrto mesto je puna kapa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lord

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-striker-nicklas-bendtner-accused-3236645

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

screw you guys, sad sam hteo da okacim isti link :D

 

koja jebena budaletina :DDDDDDDDDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...