Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E i da, gledaj kako se Mara promenila kad su je svi naduvali kurcem, i Lagisha cim je postao normalan odmah su ga svi zgotivili
 

 


A sto se tice Mohija jebiga on je friend sa adminima ko i svi mi, nikada nece dobiti ban niti bilo sta slicno sta god da postuje, to je normalna stvar i dzabe se bunis zbog toga



I samo pogledajte Krukove postove pre 11 godina, bice vam jasno sve kako se ljudi menjaju :D

Link to comment
Share on other sites

Ја не кажем да ти треба да будеш океј с тим или да не треба да се буниш или да ниси искрен у твојој жељи за дружењем, нити дискутујем дал је кул твој бан или не, ја заправо овде не причам ништа, ја само скрећем пажњу на то што ти као да имаш слепу тачку за неке аспекте твог руровања. Мислим, ти ниси чак ни у фазону ''кмеее што сте сисе ај вратите ме'', што би било нормално, него си у фазону ЛОЛ ОТКУД САД ОВО - е па јебига сад баш.

Pa ja sam bas u fazonu "OTKUD SAD OVO", jer ponavljam, SIN je bio poslednji alt, bio sam drugi Kole, odmah posle tebe, sve je bilo super, svi smo se druzili i smijali, osim povremenih pecki sa Mohijem, kad odjednom ban. Nisam ni bio warnovan meseca dana pre toga. Samo odjednom. Pa sam zato zbunjen!
Link to comment
Share on other sites

Drugo, ljudi ovde su bili iritirani tvojim izjavama (ja u svici ja 9.8 prosek ja plata ogromna ja dobra kola ja puno picaka itd), tu si navukao jos veci gnev rura

Dodje neko kaze polozio sam ispit idemo 10ka, masa mu cestita. Ja kazem opa ocistio sam godinu, 9.8 dobijem ban. Fatboy kaze opa sprco, dobije pluseve, ja kazem opa sprco dobijem ban.... Edited by Frkаa.LOM
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

E i da, gledaj kako se Mara promenila kad su je svi naduvali kurcem, i Lagisha cim je postao normalan odmah su ga svi zgotivili

 

 

A sto se tice Mohija jebiga on je friend sa adminima ko i svi mi, nikada nece dobiti ban niti bilo sta slicno sta god da postuje, to je normalna stvar i dzabe se bunis zbog toga

I samo pogledajte Krukove postove pre 11 godina, bice vam jasno sve kako se ljudi menjaju :D

Ali ja evo do sada na ovom topiku ne vidim ikome da smetam, osim Rebiju. Pricas kako sam navukao gnev, ali koga? Ko me to ne voli? Nikako da taj neko nesto kaze.

 

Mislim da je to zato što smo ljubomorni.

Ali dok sam bio SIN i masa nije znala da sam Daki, za te iste postove sam i ja dobijao pluseve, sto znaci da sam ipak car! Edited by Frkаa.LOM
Link to comment
Share on other sites

Ne budi bezobrazan, a pre svega licimeran, Rebi. Bili smo BFF kad si poceo da postujes. Svaki dan si mi slao PM-ove kako sam car, kako sam dojaja spustio Mohiju, kako sam dojaja spusio Draletu. Pa si me dodao na Skajpu, svaki dan smo zajedno ogovarali Mohija. Pa si ogovarao Vitju najstrasnije, Alfija, Inferna, Cabketa, Ivana, itd... A sad si kao sa svima drugarcina, a sa mnom nisi, jer sam napravio foru i rekao nesto sto sam mislio da je bezazleno. Zaista si ljigav.

 

[roflmao]

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 4
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Значи, обио си триста гајби, ниси робијао за исте, онда си кренуо да се бавиш добротворним радом, кад одједном, мурија ти покуцала на врата и ти си у фазону ''али чекајте, људи ме воле, ја се бавим добротворним радом''. Бабе и жабе, ако мене питаш.

 

Имам још дуљопримера!

 

''е, док нисте знали да сам серијски убица, сви сте се смејали на моје вицеве, а сад вам ти исти вицеви нису смешни, него ме гледате са стравом у очима, ШТА СЕ ТО ПРОМЕНИЛО''



И још нешто, да сад рецимо узму да примењују правилник дословно и стриктно и то само на мени и ето, банују ме сада због ''дискутовања бана'' или чега већ, ја бих био у фазону ''види види, ладно примењују лол. а лооол види само на мени су применили е јебите се баш''. Али не бих имао основа да се буним. Како да се буним? ''е, а како он није банован?'' - шта ме боли курац. ''е, није вам у реду бан'' - јесте, прочитај правилник. ''е, сисе сте'' - добро и? 

 

 

Ево још мало док сам инспирисан!

Пређеш улицу са слушкама, пандур те казни. Не казни десеторицу других ликова који су прелазили исто тако. Ти одеш код судије за прекршаје са акцијом ''лол прешло је још десеторо и њих је искулирао'' или још боље ''откуд сад то да кажњавате за слушалице''. И судија ти каже нига плс и попијеш казну.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи, обио си триста гајби, ниси робијао за исте, онда си кренуо да се бавиш добротворним радом, кад одједном, мурија ти покуцала на врата и ти си у фазону ''али чекајте, људи ме воле, ја се бавим добротворним радом''. Бабе и жабе, ако мене питаш.

 

Имам још дуљопримера!

 

''е, док нисте знали да сам серијски убица, сви сте се смејали на моје вицеве, а сад вам ти исти вицеви нису смешни, него ме гледате са стравом у очима, ШТА СЕ ТО ПРОМЕНИЛО''

И још нешто, да сад рецимо узму да примењују правилник дословно и стриктно и то само на мени и ето, банују ме сада због ''дискутовања бана'' или чега већ, ја бих био у фазону ''види види, ладно примењују лол. а лооол види само на мени су применили е јебите се баш''. Али не бих имао основа да се буним. Како да се буним? ''е, а како он није банован?'' - шта ме боли курац. ''е, није вам у реду бан'' - јесте, прочитај правилник. ''е, сисе сте'' - добро и? 

 

 

Ево још мало док сам инспирисан!

Пређеш улицу са слушкама, пандур те казни. Не казни десеторицу других ликова који су прелазили исто тако. Ти одеш код судије за прекршаје са акцијом ''лол прешло је још десеторо и њих је искулирао'' или још боље ''откуд сад то да кажњавате за слушалице''. И судија ти каже нига плс и попијеш казну.

Ali Duljo, sve bi to bilo ok da ja 9 godina nisam bio nijednom banovan. Od tih 9 godina, 4 sam bio banovan i svaki taj ban sam izdrzao do kraja. Svaku suspenziju sam izdrzao, a bilo ih je od jednog, dva, tri, preko nedelju, do mesec dana. Za svaki prekrsaj sam "odlezao", iako gomila mase za iste prekrsaje nije dobijala nikakve suspenzije. OK, ponekad sam se bunio Ivanu, ali retko, i samo njemu. Sad poslednji put mi zaista nije jasno sta je moj prekrsaj.

Evo ti moj Duljo primer:

Lik ukrade novcanik u busu i odlezi u zatvoru mesec dana. Posle obije pekaru i odlezi dva meseca. Posle baci pikavac na trotoar i odlezi nedelju dana. I posle pola godine uhapse ga i sudija ga osudi na dozivotnu jer je jednom ukrao, jednom obio i jednom bacio pikavac.

A ti Rebi...

[roflmao]

Nemoj se smejati, nista nisam slagao. Pokusao sam da pristupim nalogu SIN da izvucem PM-ove, ali je perma banovan pa ne mogu. Nek neko skloni posting privileges, a ostavi da mogu da udjem na nalog pa ce biti i screenshotova. Pokvaren si, licimeran i ljigav. Sad mi reci da se ne secas kad si me ubedjivao kako je npr. Hajli govnar i kako si me terao da kacim neki gif (kako neki lik suta nekog u glavu) posle nekog tvog odgovora njemu, dok sam ja govorio da je car. Ne secas se? Isto si radio za vitju, mohija, alfija, i ne secam se sad vise koga. Govorio da ti plusujem postove na kojima se napusavas sa njima... A onda je poceo da pada mass ucur svima, jer si postao sakupljac pluseva. Pao si mi u ocima jako, i zato sam i poceo da te prozivam po forumu. No, tvoja stvar. Neiskrene i podle ljude niko ne voli, a ti razmisli cemu se sada smejes. Edited by Frkaа.LOM
Link to comment
Share on other sites

Ali Duljo, sve bi to bilo ok da ja 9 godina nisam bio nijednom banovan. Od tih 9 godina, 4 sam bio banovan i svaki taj ban sam izdrzao do kraja. Svaku suspenziju sam izdrzao, a bilo ih je od jednog, dva, tri, preko nedelju, do mesec dana. Za svaki prekrsaj sam "odlezao", iako gomila mase za iste prekrsaje nije dobijala nikakve suspenzije. OK, ponekad sam se bunio Ivanu, ali retko, i samo njemu. Sad poslednji put mi zaista nije jasno sta je moj prekrsaj.
 
Evo ti moj Duljo primer:
 
Lik ukrade novcanik u busu i odlezi u zatvoru mesec dana. Posle obije pekaru i odlezi dva meseca. Posle baci pikavac na trotoar i odlezi nedelju dana. I posle pola godine uhapse ga i sudija ga osudi na dozivotnu jer je jednom ukrao, jednom obio i jednom bacio pikavac.

Па све то зависи, амери рецимо имају онај три страјкс фазон:)

 

Нисам баш сигуран да ли си одлежао сваки прекршај. Ја сам сасвим сигуран да ти имаш фазон сто педесет осам алтова нпр. За то би (мрзи ме да читам правилник о алтовима, па ћу лупити) одлежао сто педесет осам банова од којих би седамдесет били перманентни. Ја немам ниједног алта нпр. нити сам размишљао да направим.

 

На пример, то ми је пало на памет прво.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A ti Rebi...Nemoj se smejati, nista nisam slagao. Pokusao sam da pristupim nalogu SIN da izvucem PM-ove, ali je perma banovan pa ne mogu. Nek neko skloni posting privileges, a ostavi da mogu da udjem na nalog pa ce biti i screenshotova. Pokvaren si, licimeran i ljigav. Sad mi reci da se ne secas kad si me ubedjivao kako je npr. Hajli govnar i kako si me terao da kacim neki gif (kako neki lik suta nekog u glavu) posle nekog tvog odgovora njemu, dok sam ja govorio da je car. Ne secas se? Isto si radio za vitju, mohija, alfija, i ne secam se sad vise koga. Govorio da ti plusujem postove na kojima se napusavas sa njima... A onda je poceo da pada mass ucur svima, jer si postao sakupljac pluseva. Pao si mi u ocima jako, i zato sam i poceo da te prozivam po forumu. No, tvoja stvar. Neiskrene i podle ljude niko ne voli, a ti razmisli cemu se sada smejes.

 

[roflmao]

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па све то зависи, амери рецимо имају онај три страјкс фазон:)

 

Нисам баш сигуран да ли си одлежао сваки прекршај. Ја сам сасвим сигуран да ти имаш фазон сто педесет осам алтова нпр. За то би (мрзи ме да читам правилник о алтовима, па ћу лупити) одлежао сто педесет осам банова од којих би седамдесет били перманентни. Ја немам ниједног алта нпр. нити сам размишљао да направим јер нема потребе.

 

На пример, то ми је пало на памет прво.

Nikada nisam koristio vise od jednog akaunta u isto vreme. Nikada nisam pravio stolare, guslare, mrvice, astrodiskoe, i kad mi jedan banuju i prodje ban, napravim drugi. A i to nema veze sa mojim primerom. I nisam banovan zbog altova sigurno. Edited by Frkaа.LOM
Link to comment
Share on other sites

Dodje neko kaze polozio sam ispit idemo 10ka, masa mu cestita. Ja kazem opa ocistio sam godinu, 9.8 dobijem ban. Fatboy kaze opa sprco, dobije pluseve, ja kazem opa sprco dobijem ban....

Problem je sto si ti takve izjave drugacije formulisao, tipa "jao desetka imam mnogo para ludilo haos sad cu da idem da jebem 50 dobrih riba" i onda odes i istrolujes dva tri topica i eto, tako su ljudi stekli utisak da si bilde koji se samo hvalisa i to je to...

Nigger je totalno druga prica, njega znamo licno vecina nas i onda nece ga niko konkretno napusiti ili banovati zbog bilo cega

Generalno ne mozes ti da se poredis sa nekim clanovima ovde sto su dugo, zato sto su gradili relativno dobar imidz godinama, a ti si godinama gradio LOS imidz, i sada ces da crknes dok to ispravis

 

Link to comment
Share on other sites

Ali meni ne treba dobar imidz, necu da budem Rebel, ne interesuju me plusevi. Al nemoj ni da me banuju ako kazem da sam ocitstio godinu sa 9.8, ili ako kazem da trosim na sampanjce ne bih li karao klinke iz pakla. Nisam slagao, nisam izmislio da bih provocirao, topik je pricajte, ili je tema ta tema, pa pricam stvari iz svog zivota. Svi to radimo. Pokusavao sam ja i normalno da postujem u dosta prilika, ali uvek se nadje neko pametan da lupi "daki gej", "daki ovo ono", pa onda krene i vatra. Evo primera, sad sam ovog izdominirao Rebija istinom, decko nema sta da mi kaze ceo dan. Da li je u redu to sto sam uradio? Nije. Jel iko to zeli da gleda? Sumnjam. Ali, nije trebao da zapocinje i mislim da njegovo vredjanje i provociranje nije nista bolje od mog. Je l mogu tako da ne postujem? Mogu, samo nek nema Rebija da smaraju.

Edited by Frkaа.LOM
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Svako koga iritiraju dakijeve "očistio sam godinu, idem sad da prcam tri plavuše" izjave ima problem...  ako već znate da je troll zašto vas to iritira? recimo da nije troll, opet ne vidim razlog za nerviranje.

Edited by Mrzitelj
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

that's like, not true

Jeste istina. A i potuno smo otisli u digresiju, mohi stajl. To nema veze sa mojim banovanjem, niti time da nisam bio kaznjavan (a jesam, vise nego bilo koji drugi clan komune).

Btw, i dalje nisam cuo od bilo koga "meni smetas zato i zato, ja sam glasao da te banuju", posto je to glasanje bilo razlog da me banuju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...