Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Obožavam kad se ljudi razbacuju procentima :)

 

Banuje se svako ko zasluži ban. Banuje se, ako je "problematičniji slučaj" kroz razmatranje opcije banovanja od strane moderatora i admina. Ako se taj broj ljudi složi sa takvom odlukom, onda je jasno da postoje razlozi.

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto niko ne navodi razloge? Tad i tad je rekao to i to, ili tad i tad je uradio to i to? Zasto nije bilo warnova na postove? Loopy me je banovao, bez ikakvog komentara, a lik nit je na forumu, nit zna sta se desava. Pre perma bana sam imao 4 warna.



A i realno, kad sam imao alt SIN, bio sam drugi (ili treci) "Kole", mislim drugi, odmah iza Dulja. Cim je masa saznala da sam daki, onda su krenuli minusi da pljuste, ali sam opet bio u debelom plusu. Znaci narod me je voleo! 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

A i realno, kad sam imao alt SIN, bio sam drugi (ili treci) "Kole", mislim drugi, odmah iza Dulja. Cim je masa saznala da sam daki, onda su krenuli minusi da pljuste, ali sam opet bio u debelom plusu. Znaci narod me je voleo! 

 

ti si jebeni bog!

[jupi]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Брате Даки, ја тебе капирам, али што се правиш блесав? ''имао сам четри варна'' - брате, да је администрација спроводила трип (инб4 ''што се не спроводи за гомилу других блабла'' - узевши то у обзир, значи причам о најфлексибилнијем могућем спровођењу), ти фазон већ седам година не би био на форуму. И сад причаш о четири варна и алтовима, па која је природа тих алтова, ниси ли их направио после банова? Мислим лол. Нико други на руру није ''преживео'' колико и ти, а да је пет пута мање ''кршио закон''.

И сам си знао да си једини феномен по том питању да те пуштају да се враћаш стално и то није у последњих годину дана него у последњих неколико година. Без улажења у то да ли треба да останеш на форуму или не, гледајући логично, да си три ајнштајна, пет црвених крстова и седам далај лама, просто си накупио петнес доживотних робија, само што те нико није стрпавао у творза. И сад идеш около и шириш руке у фазону ''хм, последњи пут кад сам обијао гајбе, нико ме није ухапсио, сад кад сам ухапшен, ухапшен сам на улици, втф''. Имаш триста обијених гајби у досијеу брате:)

Слободно реци ако сам нешто лупио.

Нпр. није ли и ово што сада радиш за бан? Ти као да кулираш те чињенице.

Нисам упућен баш, али зар ниси имао чак и разговоре са админима на ПМ (или на ирцу, немам појма) где су ти срали, а ти био у фазону ''нећу више никад'', па онда опет настављао по старом? И тако фазон десет пута? Јеботе, људи су причали са тобом приватно да искулираш, а могли су да те банују без речи. Мислим, не знам у ком свемиру ти имаш елементе за жалбу - због чега год да су те бановали.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

auč

 

 

edit

 

Daki, nije mi jasno sa kim se raspravljaš sad? Izašo si u masu i dereš se pravda, pravda? Ja sam rekao da je meni lejm što su te banovali, jer si deo foruma, ali nećemo ja, pera, mika ili žika da te vratimo na forum, a oni koji o tome odlučuju nešto ne verujem da vole kukanje u javnosti na administraciju. Budi malo taktičniji ako već stvarno hočeš da se vratiš, ako ovo nije samo još jedna od predstava

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zasto mora neko da ti objasni zasto si banovan? bilo je glasanje izmedju admina i modova i vecinom je odlucheno da ti budesh banovan i to je to.. shtavishe, mislim da je retko koji admin glasao ZA ali to je nebitno, vecina je vecina i to shto silom pokushavash da se vratish na forum ti ne pomazhe definitivno

Link to comment
Share on other sites

ali, ali... ja sam to okačio iz dobre namere, zaista. Ne da "spustim" dakija ili tako nešto :(

klinac je bio tada, ložana, pa šta, svi smo imali neki svoj trip kao klinci. i zato mi je ta slika zanimljiva, ali ne "vidi koji tard" fazon...

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja upućem, diskutovanje o razlozima za ban na javnom delu foruma je kažnjivo banom :tf:

 

U pravu je doolio realno, al opet, u pravu je i daki. Ne kapiram tu "banovaću ga jer me nervira" foru...

Па ја сам рекао ''флексибилно'' баш због оваквих потенцијалних примедби:) Али чак и кад је флексибилно, Даки је Карл Луис рура у тим стварима и фазон треба му окачити слику на зид редакције или тако нешто. Шта мислиш колико ликова је бановано занавјек пре него што су стигли пет посто Дакија у пријеступима? Овде мислим на објективно мерење, не на триповање типа ''овоме смо дали бан због овога, а овоме нисмо јер је леп''.

 

Нигде нисам рекао да је банован зато што је нервирао неког?

 

А ако ћемо да натежемо, нисам ни ''дискутовао бан'' у правом смислу речи, само сам рекао Дакију да погледа са других аспеката.

 

Pa smatram da to nije istina. Jer evo, ako pogledas kilija, on ima 10-15k postova od kojih je 0 (slovima:nula) konstruktivnih. 80% hejt, 10% trol, 10% rant. Ja sam mozda pet puta vredjao preko foruma dok je recimo Mohi 350 puta. Ja sam warnovan za najbenignije trolove, dok od ostale mase prolaze opusteno. Tako da ja nisam krsio pravilnik nista vise od 50% korisnika rura druge generacije (ne generacije tata, nego ovih mladjih od kojih pomenuh dvojicu). Primer je poslednji ban. Ja zaista ne znam zasto sam banovan. Ta cetiri warna su za ovaj fazon postova: neko - "jebote kako sam se prejeo", daki - "kako?". 

 

Sto se drugog dela tice... Problem je sto nikad nisam znao sta treba da iskuliram. Uvek je bilo "nemoj trolovati". I onda su govorili da je trol sve sto kazem. Kad kazem da verujem u boga "daki troluje", kad kazem da sam zavrsio godinu sa 9.8 "daki troluje", kad kazem da prcam ko car "daki troluje".Pa i ovo sto ti radis je za ban. Kontas? Necemo sigurno tako plasticno posmatrati stvari u fazonu "SAD SI PREKRSIO ZAKON RURA". Ja sam jedan od starijih clanova rura, i to vec 9 godina. DEVET. Imam beaf sa nekim od admina, ne znam kojim, ali nikako da mi se taj obrati i kaze "decko, zato i zato te ne volim i banujem".

 

Да, али ти си тих девет година ''преживео'', а не ''био на руру'', зар не?

Тих девет година је врло лако могло да буде месец дана у твом случају (значи у твом конкретно, не у фазону ''јао, па сви смо лудице на почетку''), али није - због сира, војне музике и магије. Ја то хоћу да ти кажем, тих девет година се састоји од, да лупим, седамдесет пет провлачења од којих седамдесет шесто није успело. А ти кад погледаш не видиш то него видиш да је све океј девет година и онда одједном добијеш отказ без отпремнине, а ти вредно радио за машином у фабрици текстила.

Ја не кажем да ти треба да будеш океј с тим или да не треба да се буниш или да ниси искрен у твојој жељи за дружењем, нити дискутујем дал је кул твој бан или не, ја заправо овде не причам ништа, ја само скрећем пажњу на то што ти као да имаш слепу тачку за неке аспекте твог руровања. Мислим, ти ниси чак ни у фазону ''кмеее што сте сисе ај вратите ме'', што би било нормално, него си у фазону ЛОЛ ОТКУД САД ОВО - е па јебига сад баш.

Што се тиче осталих, не знам шта хоћеш да кажеш тим поређењима. Мислим, шта год да је разлог - админи више воле Мохија и Килија, мисле да они не праве те преступе а да ти правиш, Мохи и Кили плаћају месечну претплату, Мохи и Кили су Лакијеви алтови, Мохи и Кили су плод твоје маште и не постоје на форуму итд. - какве то везе има с тобом - на крају крајева? Мени никад није пало на памет да будем у фазону ''аха, види перу и мику шта све раде, саћу и ја'', него сам гледао само себе и ''законе''. Па кад прекршим нешто, могу да најебем - а и не морам, ето, можда ми прогледају кроз прсте јер сам матор, јер ме готиве, шта год, али не бих рачунао са тим лол. Да ли је то фер? Небитно. Али где ти је здрав разум? Мислим, ја знам да Томино дете вероватно може да убије неког и да не робија ни дана, али ми не пада на памет да идем около и рокам људе и будем у фазону ''брате, па онда ћу и ја да се извучем''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ниси троловао, него си био и остао дементина.

Ne budi bezobrazan, a pre svega licimeran, Rebi. Bili smo BFF kad si poceo da postujes. Svaki dan si mi slao PM-ove kako sam car, kako sam dojaja spustio Mohiju, kako sam dojaja spusio Draletu. Pa si me dodao na Skajpu, svaki dan smo zajedno ogovarali Mohija. Pa si ogovarao Vitju najstrasnije, Alfija, Inferna, Cabketa, Ivana, itd... A sad si kao sa svima drugarcina, a sa mnom nisi, jer sam napravio foru i rekao nesto sto sam mislio da je bezazleno. Zaista si ljigav.

Link to comment
Share on other sites

Dakice moras da skontas da si ti u startu zasrao celu svoju pricu na ruru, tako sto si trolovao i kacio se sa adminima koji su te banjavali non stop


Drugo, ljudi ovde su bili iritirani tvojim izjavama (ja u svici ja 9.8 prosek ja plata ogromna ja dobra kola ja puno picaka itd), tu si navukao jos veci gnev rura
 

 

Trece, ovim si stekao uzasnu reputaciju i sad ce svi zauvek da te jebu sta god da budes postovao, osim ako ne promenis iz korena svoje ponasanje


Samim tim sto si stekao losu reputaciju ti ni ne mozes bolje i licno da upoznas nas koji se druzimo i znamo u RL-u, i opet svi u RL-u misle da si nadmeni krelac



Ti da bi promenio svima misljenje ovde o tebi mora da ti SVAKI post bude izuzetno konstruktivan, da se nicime ne hvalis neko vreme i da nikad apsolutno ne zatrolujes



Coka has spoken, plusevi za sve

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...