Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Daki je svakakav ali je sastavna karika foruma i glupa su ta njegova povremena banovanja, no dobro, dođe on uvek iznova.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U petak posle posla zapalili za KG sa zabarima, bila ok svirka i onda juce zapalili za Banatski Sokolac, pao nenormalan blizzard oko 7, i onda je cela satnica bila izmenjena. Na kraju smo svirali posle van goga, oko pola 12, umesto u 9, a posle nas Feud. Momci jebu majke, ono je kao Sanshajn na steroidima. Naravno, pored droge, alkohola i bajkera je bilo krdo snajki da se slikaju, i da ti krljnu zvaku na kvarno.

 

Samo nisam uspeo da skapiram, koji kurac je sa ljudima da naprave festival u KG-u i da stave 160 dinara 0,3 svetlo, a 200 kinti 0.3 crno pivo, gde su ciljna grupa klinci od 16 do 20 godina.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pravda za Dakija!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cistim i pripremam ipad za more, i tražim gde u fajlistemu drži downloadovan ios update, da obrišem i oslobodim mesta.

 

Još nisam našao, ali sam zato nailazio na bisere na apple support sajtu poput "Tip 2 - If you're updating via wifi, place your iPad close to your router to preclude getting a corrupted download."

https://discussions.apple.com/thread/5161393?start=0&tstart=0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

photo-44463.jpg?_r=1373208749

  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kolko mrzim faks i ljude koji tamo rade. Asistent je rekao da ce nam najverovatnije odloziti kolokvijum koji je sutra zato sto isti dan imamo jos jedan. E i posto je to odgovorio na mail ne javlja se posle toga, i znam da ce najverovatnije sutra kada dodjemo svi neispavani i nadrogirani kafama da kaze, pa za kada hocete da odlozimo, umesto da stavi bilo koji datum posle srede i posalje nam mail.

I zato za svaki slucaj sada nema spavanja do 10 izjutra ucim zaduzbine, oblasne gospodare i granicne oblasti njihovih krajeva. Kada malo bolje razmislim bolje i da ne odlozi ako ce tako da uradi. 

Evo, cisto da znate. 

Link to comment
Share on other sites

blejim nesto na internetu i naletim na topik o majebenom marku lolololo

 

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=156366953

 

slucajno na sajtu o bodibildingu i to threadu koji je pokrenuo lik koji stalkuje ribe po fb.

 

Verujemo ti

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...