Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jesi donekle u pravu Doolio, ali vecina ljudi koji se istripuju od buba, malih glodara i tih sranja kasnije razviju te tripove u ogromne, na primer moj cimer koji je u fazonu necu da pridjem zmijama i bubama ( doduse najveci je hunter bubarusa u kraju , rukom ih hvata , ali to je druga prica, presle su njegov prag tolerancije ) , sada kada kupimo neko meso u mesari on nema sanse da ga spremi sa recenicom : uzasno mi je da pipam zivo meso. Tako da je Cela za to u pravu, polako ali sigurno se gubi onaj osnovni ljudski instikt i svi su se nabili u svoje sigurne caure 21-og veka , jadni praoci ne mogu da veruju ko su im naslednici. 

Ne kazem sada da sam Bear Grills, cak sumnjam da bih se snasao da dodje do nekog mega sranja i moram da se prezivljavam po sumama i gorama, ali jedno je sigurno , ne bih ispanicio legao i cekao da umrem, dok verujem da bi dosta ljudi bilo u fazonu , gotovo nema sanse necu ni da se trudim, umrecu  u najgorim mukama, vukovi ima da me izedu za dorucak prvom zorom. 

Sve u svemu, poenta je da su ljudi poceli da panice na bilo kakvu pojavu malih buba i glodara dok nam je kontam u prirodi da budemo gospodari situacije a ne 21st century sisice :D
 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Да, али прича је почела од тога да лик неће да убије миша него да га избаци. Ћела је на то реаговао оном својом причом. Која не мора да има НИКАКВЕ везе са првом причом. Зато сам и написао онај горе пост. Хоћу да кажем да се можда ја и слажем са Ћелом, али да то што он прича нема везе са стартном поставком. Да је лик рекао ЈАО ИМАМ МИША НА ГАЈБИ СЕЛИМ СЕ ОДМАСАДАОДМА, онда би то био повод за Ћелин пост. Ћела је просто направио рачун без крчмара.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo imao priliku da napisem ono sto sam pre neko vece diskutovao sa drugarom , tako da otuda moj post ! A sto se tice ubij ili izbaci, ja kontam da neki ljudi razmisljaju kao bolje da ga izbacim nego da ubijem jadnu zivotinju ali nije to jadna zivotinja to je stetocina i glodar koji moze da nosi zarazne bolesti, a i ako ga izbacis on ce koliko prekosutra biti kod nekog drugog u stanu a do tamo ce pokupiti ko zna sta. My 2 cents. 

Link to comment
Share on other sites

mogu ribu iz potoka/reke da ulovim farmerkama, zaklo sam kokosku, nisam zaklo svinju al sam gledao i mislim da sam sposoban, gledo sam kad kolju vola i nisam siguran da sam sposoban,ubio sam par zmija, snaso bi se bolje nego ovaj sto ne moze pauka/misa/random-sranje-manje-od-velicine-sake da ubije sto posto

 

i da dobi, jebem te u usta :D

 

Polako alfa muzjak ;) Gde si ti uopste video iz mog posta da ja ne mogu da ubijem misa ili kako ti rece, random-sranje? Pa mis mi lapi na gajbi par dana vec, vidim ga vise puta dnevno i ono, iskuliram ga, nije da skacem na stolicu kad ga vidim ili sta vec...mis kao mis, jebo ga ja, jednostavno mi je bedak da ga ubijem i radije bi da ga nahvatam zivog i pustim napolje, pa neka se snalazi :) A cela ova prica ko bi se kako snasao i ostalo...jebem li ga, ja sam u tripu da covek nije ni svestan na sta je sve spreman i sta je sve u stanju da uradi kad nema izbora i kad je sateran u cose ili ti kad je pitanje zivota i smrti, srecom 99% ljudi nikada i ne dodje u tu situaciju..

 

Btw, evo resenja! :D

http://www.kupindo.com/Ostalo/10411639_efikasna-EKO-MISOLOVKA

Link to comment
Share on other sites

@dulio u pravu si odma sam otisao u tom pravcu, jer jednostavno pickinosti ima previse u zadnje vreme na forumu i izneverova8, a lik je napisao da mu je mucno da gleda misa kako se pati sto je meni lol i sta drugo covek da zakljuci.

 

@napaljenik tu se vec prica razvila i pricao sam sa ivanom, nista tebi konkretno nisam rekao vec sam odgovarao na njegovo pitanje

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Мене је тај трип толико изнервирао на неком јутуб клипу де је лик убио зеца, да сам чак коментовао (лол коментово јутуб клип). Лик узо зеца и кокно га онако како се убија зец. У принципу, инструкционални клип, пошто знам да се тако рокају све те мање животиње, махом глодари (цимнеш га за ноге и уши и сјебеш му мождину и он цапне одмах). Притом је цео сетинг клипа такав да лик има фарму зечева (откуд му жив зец - није кунић) и да ће после да га похаса или одере па продаје крзно (мислим, не знам шта ће друго да ради са мртвим зецом - кога је рокно на тај начин, дакле није спорт фазон). И плус се видео зове нешто типа ''како брзо убити зеца'', није неки психопатски трип.

 

И јеботе наравно, милијарду иљада дислајкова, милион коментара а ла ''кад те нађем убићу те'' итд. Просто нисам могао да верујем да ти људи оду после у продавницу и купе кило млевеног или нешто слично. Да не помињем коментаре типа ''то је зец а не иксипсилонцет'' и слично. Тако да да, ту се слажем са тобом, али мени то није пичкост него мањак интелигенције и логике. Мислим, капирам да људима није пријатно (у том случају, зашто улазиш на тај клип лол, клип се уопште не зове троласто него описно), али бити толики дегенерик па не повезати два и два...

 

a lik je napisao da mu je mucno da gleda misa kako se pati sto je meni lol i sta drugo covek da zakljuci

Па добро, то је нека емпатија према живом бићу, то није нелегитимно. Не мора да значи да ће га то паралисати ако буде требало да га кокне.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha...pa dobro, ok onda, kad si napisao "ovaj sto ne moze bla bla bla", pretpostavio sam da se odnosi na mene, moja greska.

Pa jbg, nije sad da mi je mucno, tipa da cu da stanem iznad njega i lijem krokodilske suze lol, ali ako vec mogu da da ga izbacim napolje zivog, bez da ga lepim na lepkove, trujem i ostala sranja, to cu i da uradim, a ako me mis od 50 grama napadne i proba da me ubije, uzvraticu istom merom!

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

ima neki proizvod što bezbolno rasteruje miševe, mislim da se zove Pest Reject, izguglaj, pa prvi rezultat firma koja ga prodaje, top nešto nešto, ne sećam se sad.

Nasao, hvala :) Probacu sa ovom zamkom sa kupinda, pa cu da vidim kako funkcionise.

Link to comment
Share on other sites

oko 5 krenuo na posao , mrtvi mrak jos kisurina pada jedva na oci gledam parkiram se na parkingu kod plavog mosta kad ono mi neko kuca na prozor kad ono prodavacica ljubavi me pita hoces pusenje 1500 ili sex 2000 ;d elem jel moguce da za te pare daju usluge , pritom nije losa bila ;d

  • Downvote (-1) 5

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...