Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Gay or not, nem nameru da ga ubijam :) Pre par meseci sam imao isti problem, matori postavio onaj lepak, kad sam video kako se muci i cvili, zajebi...mora da ima civilizovaniji nacin ;)

miševi su štetočine najgore.

 

ali, ako ti nećeš da ga ubiješ, ima ko hoće :

Link to comment
Share on other sites

Ben Aflek izabran da glumi Betmena u novom Supermen-Betmen filmu  :LOL:

http://www.imdb.com/news/ni56087514/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gay or not, nem nameru da ga ubijam :) Pre par meseci sam imao isti problem, matori postavio onaj lepak, kad sam video kako se muci i cvili, zajebi...mora da ima civilizovaniji nacin ;)

sta se desilo sa muskarcima koji kurac, zamisli da moras svinju da zakoljes ili da prezivis u prirodi nedelju dana, koji jebeni kurac kapiram da nestane struja deset dana pomrlo bi 30% populacije

  • Downvote (-1) 3

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Па не би ни у природи преживео недељу дана, то нема везе са тиме да ли си пичкица, него да ли си сналажљив.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

sta se desilo sa muskarcima koji kurac, zamisli da moras svinju da zakoljes ili da prezivis u prirodi nedelju dana, koji jebeni kurac kapiram da nestane struja deset dana pomrlo bi 30% populacije

Pa pazi, da je pitanje zivota i smrti, kako ti to postavljas, ubio bi misa, verovatno i tu svinju, a mozda i dve! Ali posto, hvala bogu nije ipak bi ja da ga se resim na iole civilizovan nacin, bez da se muci i koprca pola dana na onom lepku i odumire polako, nem pojma, prosli put mi bilo bas zao kad video, sta znam...

 

Link to comment
Share on other sites

dobi mamu ti jebem [roflmao]

lepo kad vidis da se upeco, stavis ga u kesu, izadjes napolje i bacis kesu u kontejner i gg

 

poenta je da je sve vise ljudi nenormalno, drugar cisti tanjir iz kog je on jeo i oce da povraca jer rukom prelazi preko ostataka hrane, oce da povraca kad gleda mog kera dok kenja, na rostilju sleti osa na meso covek trci preko stola u kucu, ovaj otvara topik da ubije pauka velicine musice

 

dokle bre ljudi

DO KLE

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

@Shekk, za decu pored probiotika (Flonivin je okej), uzmi Orosal, dobar je za rehidrataciju. Za odrasle neki jači probiotik, ako ne prođe za dan dva, dobar je Loperamid (nije preporučljiv za stalnu upotrebu). Popije se odmah dve tbl, i nakon svake prolivaste stolice još jedna. Trebalo bi posle sveukupno četvrte tbl da prestane.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

mogu ribu iz potoka/reke da ulovim farmerkama, zaklo sam kokosku, nisam zaklo svinju al sam gledao i mislim da sam sposoban, gledo sam kad kolju vola i nisam siguran da sam sposoban,ubio sam par zmija, snaso bi se bolje nego ovaj sto ne moze pauka/misa/random-sranje-manje-od-velicine-sake da ubije sto posto

 

i da dobi, jebem te u usta :D

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

@Shekk, za decu pored probiotika (Flonivin je okej), uzmi Orosal, dobar je za rehidrataciju. Za odrasle neki jači probiotik, ako ne prođe za dan dva, dobar je Loperamid (nije preporučljiv za stalnu upotrebu). Popije se odmah dve tbl, i nakon svake prolivaste stolice još jedna. Trebalo bi posle sveukupno četvrte tbl da prestane.

 

Hvala, loperamid sam popio sinoc i stabilizovao se koliko toliko, mlađi je nadrljao a neće da popije bilo šta sada sem vode - orosal i rehidru povraća  [V]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...