Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio večeras da gledam Jagodinu i smorio sam se ko ovan koliko je glupa tekma bila, pa još smo izgubili. Posle smo blejali kod ortaka, skupili smo novce za dve i nešto gajbe jagodinskog i blejali celo veče kod njega. Prvi put u životu sam gledao family guya i nekako sam imao pogrešnu predstavu da je serija isključivo orijentisana ka američkom gledaocu, a zapravo je poprilično do jaja i dosta sam se smejao, mada je prilično i upadljivo simpsonsolika. Sve u svemu, uspešno izvučeno veče nakon one bede od utakmice FK Jagodine.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Me give my heart to a woman?
Not for nothin, never happen
I'll be forever mackin
Heart cold as assassins, I got no passion

 

a nekad sam bio reper iz geta

sad idem na pijac i papuce setam

sto bi reko brat nigrutin

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sto znaci da nisi gledao ti3,unninstall dota,ty :))

 

A jbg zahladnelo malo pa sam se ispavao za sve pare, odgledao sam NaVi vs. Alliance i smorio se :D Nista veceras navijam za navi da dobijemo,pa u finalu da se osveti :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Kili, bojim se da te ne razumem, 0,5 jagodinsko u diskontima i dragstorima je po 38-42 u jeftinijim, 45-50 u onim skupljim.

 

A baš sam se juče prisećao lepih vremena kad sam bio prva godina gimnazije (2003.) kad je jagodinsko bilo 17-18 dinara :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

iznajmio sa bratom danas kvad da se zajebavamo celo popodne i iziveli se kvalitetno dok se nisam slupao u bloku... da izbegnem direktan sudar  skrenem i sa boka ostetim dva auta... da nisam nosio kacigu zavrsio bih u kovcegu

u svakom slucaju ja sam kriv i kazna mi je od 6-20k, i nekih 100e da popravim ovaj cetvorotockas

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

danas sam se suocio sa jednim od svojih najiracionalnijih strahova - natocio sam rezervoar do kraja ! :)

uvek sam tripovao da ce benzin da krene da prsti na sve strane kad dodje do vrha, pa sam uvek tocio 10l, 20l, i sl, a bilo me sramota da pitam "kako se toci do kraja a da se ne prospe sve"

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...