Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Savovski, sto se tice agencija, 100% si u pravu. Secam se kada je sestra trazila stanove, i onda su nas agencije slale u neke stanove, koji su, znas i sam kakvi, da ti ne pricam. Stan nema 20 kvadrata i u tih 20 kvadrata, nisu pregradjeni wc i soba, mislim... Inace, bio sam do delte, pa prosetao kroz Belvil, ima itekako skupih stanova, ali nasao sam jedan za 250e, dvosoban, polu-namesten. Sad cu kroz koji dan da dodjem da ga vidim. 

Link to comment
Share on other sites

Nek se jave ovi stručnjaci što su mi dali minuse, da mi opovrgnu višegodišnje lično iskustvo, i iskustvo ogromnog broja drugih ljudi, rado ću da ih saslušam.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Savovski, sto se tice agencija, 100% si u pravu. Secam se kada je sestra trazila stanove, i onda su nas agencije slale u neke stanove, koji su, znas i sam kakvi, da ti ne pricam. Stan nema 20 kvadrata i u tih 20 kvadrata, nisu pregradjeni wc i soba, mislim... Inace, bio sam do delte, pa prosetao kroz Belvil, ima itekako skupih stanova, ali nasao sam jedan za 250e, dvosoban, polu-namesten. Sad cu kroz koji dan da dodjem da ga vidim.

koliko ti je hitno da nadjes taj stan? Ako nije toliko daj iscimacu se ja veceras ili sutra da ti nadjem?

Link to comment
Share on other sites

Ja izdajem ali su mi sad svi puni, msm nije toliko blizu ja sam kod 61og, ali evo ti info oko cena barem, oko 180e su mi ova dva "najbolja apartmana" rezija dodje na 20e, ali eto malo dalje je, mozes naci tu po oglasima po blokovima sigurno ima kontam da su isto oko dve glave samo se iscimaj, uvek ima vise ponude nego traznje 

First name Ever, last name Greatest.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...